Čtenářka ifulinkaa dlouho milovala ochránce Anči a Kuby a až později přešla na Nicka Slaughtera a další. Díky ifulinkoo z váš příspěvek. Když jsem byl malý, měl jsem to jako vy. čím jsem starší, tím víc často přeji Trautenberkovi. Vždyť ta holota ho kolikrát pěkně obírá a přestože je platí, neslouží jak má…

Ahojte vespolek!
 Můj filmový hrdina byl dlouhá léta Krakonoš.

No vážně, nesmějte se! Vždyť toho proradného tlouštíka, co tyranizoval Anče, Kubu a hajného vždycky vymákl a potrestal. Nepotřeboval Bondovy dokonalé vychtávky k odposlechu, šílené hračky, které vybuchnou vždy v ten správný okamžik.

Jemu stačila sojka bonzačka, mimochodem, ani kamerový systém není tak dokonalý jako ona. Krakonoš svou holí poručil větru a dešti a troufalý soused měl po ptákách! Dobře mu tak!

Jó Krakonoši, bývals mým hrdinou a jsi snad stále těm méně letitým, kteří si myslí, že v životě zvítězí dobro. (Omyl, to bývá potrestáno, ale neříkejme to nahlas, to k našim hrdinům, kteří by položili život za svou lásku ve filmu, nesedí.)

 Když jsem odrostla Večerníčkům a znala je zpaměti, líbil se Nick Slaughter. Dnes si myslím, že mi byla předložena jiná verze, vždyť ten týpek není vůbec hezký :-( Vystřídal jej Duchovny, přece jen borec, který se pere s mimozemšťany už musí být dost velký frajer...

Byla jich delší řádka, ale nechce se mi vzpomínat na všechny mé (ne)lásky, mohla bych urazit ty, na něž bych zapomněla.
 
 A kdo je dnes mým topem? Hezounci typu Pitt, Ford, Connery, Diesel...

Z našich Brzobohatý, Rašilov, Čenský... Na podívání jsou všeci frajeři. Role dostávají podle „xichtu“. Občas i záporák může být krásný. U bedny to je stejně jedno, hrdinou v pravém slova smyslu je ten, který se vedle vás ráno probouzí.
 Příjemný den přeje

 ifulinkaa
Text nebyl redakčně upraven


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama