Máme tu předposlední příspěvek, a to od čtenářky Pajda02. Také vzpomíná, ale i doufá, že v budoucnu bude hrát hry i s dětmi.

Určitě budete hrát i s dětmi, milá Pajda02, jestli to máte v krvi, hned tak se toho nezbavíte. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


U nás doma jsme s rodiči hry hrávali hodně. Hlavně klasické deskovky typu člověče, nezlob se. Z karet vedl žolík, který rodiče hrávali i po večerech se sousedy o desetníky. Jednou na horách jsme dokonce s rodiči a známými hráli Chcete být milionářem, natáčeli jsme to jako pořad na videokameru a musím říct, že na to dodnes se smíchem vzpomínám.

Ale i já s kamarádkou jsme se v hrách, hlavně deskových, vyžívaly. Dostihy a sázky jsme vytahovaly skoro pořád. Stejně tak mikádo, u kterého jsme se vždycky obviňovaly z podvádění. S bratrancem jsem zase hrávala sedmu a šachy, ale ty jen z donucení (chtěl je hrát, protože věděl, že je moc neumím). Můžu říct, že jsem na stolních hrách vyrostla.

I teď, když jdeme s přítelem na návštěvu ke kamarádům, nezapomeneme si nějakou hru nabalit. Nejčastěji se hrají Activity nebo Scrabble. Nedávno jsme zkoušeli hrát i hru Evropa, ale musím říct, že otázky byly opravdu zapeklité a nepobavili jsme se tak jako u jiných her.

O víkendu vyrážíme na dovolenou a nebudou chybět Activity, ani Člověče - napij se. Sranda musí být :-)

Doufám, že nám tato tradice vydrží, až budeme mít vlastní děti. Kamarádi i rodina se u her krásně stmelí a pobaví. A budou mít spoustu zážitků a vzpomínek, jako mám teď já.

Pajda02

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne je: Hrajete doma s dětmi hry?

  • Jaké hry hrajete?
  • S kým nejčastěji hrajete - s dětmi, partnerem, kamarádkou...?
  • Jaké hry berete s sebou na dovolenou?
  • Co vás nejvíc baví?
  • A co naopak nesnášíte?
  • Máte nějaké vtipné zážitky?
  • Doporučila byste nám nějakou hru?

Prosím, příspěvky už neposílejte, kolem 16. hodiny se dozvíte, kdo získal skvělý dárek - originální hru Scrabble od firmy Mattel.

hra

Reklama