Adventní čas mají obohacený narozeninami, takže důvod k oslavám je celý měsíc. V tento krásný čas vyrábí adventní věnce, zapalují svíčky, pečou cukroví, chodí na Barborky..píšou Ježíškovi.

Krásný den milé ženy-in, advent je čas, který si s dětmi užíváme. Máme ho obohacený tím, že slavíme narozeniny. Takže oslavujeme, až do vánoc.

Co se týká adventního věnce, tak ten si každý rok vyrábíme samy a pravidelně v neděli zapalujeme svíčku. Respektive nejprve jednu a pak každou neděli jednu svíčku přidáme, až nám pak svítí všechny čtyři. Tento adventní věnec dělá s dětmi můj přítel.

Trháme si barborky, buď třešeň nebo zlatý déšť nejraději obojí.

V prvním adventním víkendu začínáme péci cukroví a začínáme perníčkama. Děláme vánoční výzdobu interiéru a zdobíme okna. Holky mají barvičky na sklo a tak okna se plně v jejich kompetenci.

Naučili jsme se všichni psát Ježíškovi. Je to pro mne krásný zvyk, protože tam je vždy spousta inspirace a přání, kterým můžu udělat pod stromečkem radost. Dopis píšu i já i můj partner. 

A já už několik let jsem se zřekla nějakého šílenství před vánoci a snažím se, aby to vše proběhlo v klidu a v pohodě. Rádi navštěvujeme vánoční trhy, pijeme punč a užíváme si toho klidu a pohody.

Obrázek adventního věnce pošlu až ho o víkendu vyrobíme.

Petra - Babca.p

Milá Babco.p, u vás musí být krásná rodinná pohoda. Tak ať vám vydrží

Text nebyl redakčně upraven

Reklama