.

U čtenářky Bohuši převládá milování za „bílého dne“

Vztahy

U čtenářky Bohuši převládá milování za „bílého dne“

Děkujeme za vtipný a bezpostřední příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem Bohuša.

Čau holky,tak u mě převládá milování za „bílého dne“...přes den mě sexuální touha ovládá téměř kdekoliv a kdykoliv, horší je to už v noci...to jsem většinou unavená tak, že ještě ani neležím v posteli a již spím, takže můj protějšek se mnou moc velkou zábavu v noci nezažije. Ale myslím si, že o nic nepřijde...vše potřebné mu vynahradím „za bílého dne“ a spokojenost je na obou frontách.

Milostná touha mě přepadá nejvíce po obědě...jediné štěstí, že manžel pracuje v třísměnném provozu, takže v době poobědní bývá většinou k dispozici:-))))...a to, když je sluníčko svědkem našeho milování, tak to je pak paráda, lehnout si s miláčkem „nejen na záda“!

Jednou se nám stala taková, řekla bych, že trapná příhoda spojená s našim poobědním milováním...bylo to před vánocema, a já se dala do umývání oken. Manžel, že si půjde po obědě lehnout (šel v ten den na noční), roční syn po obědě spal a pětiletá dcera byla u prarodičů o patro níž.

Měla jsem v kuchyni rozumývané okno a zrovna mě přepadla „touha“, tak si říkám: „holka, využij situace, když je dcera dole a syn spí“ a tak hupky dupky k manžílkovi do pelíšku...!!! Když jsem se po chvíli vrátila do kuchyně s úsměvem na rtech a nabitá pozitivní energií s vydařeného milování, překvapilo mě, že dcera je v kuchyni...a spustila na mě: „jééé maminko, já Ti pomáhám umývat okna“-plácala hadrem po okně, všude kaluže vody, ale já byla štastná, že nemá o našem milování tušení, když má takovou důležitou práci. Takže jsem si byla jistá, že mě nehledala-ještě jsem ji pochválila, jaká, že to je šikovná holčička.

Trapas nastal, když přišel o hodinu později děda a říká mně: „tak co už jste se dováleli v ložnici???“ a já na něj nechápavě hledím a červená jak rak se ptám, o co, že mu jde?...No o nic, jen malá od nás odešla domů, a když jsem k vám přišel a ptám se, kde je maminka, tak mně odpověděla: „no, kde by asi byla, zase se válí s tátou v ložnici, a já tady musííííím umývat okna“!!!!...no a ta červená barva mé pleti ujistila dědu o tom, že dcera nelhala a mluvila pravdu!!!

A co já tedˇˇ???...je čas poobědní, dcera ve školce, syn spí a miláček po noční relaxuje v ložnici...takže dopsat, zamčít na tři západy a hupky dupky do pelíšku!!!

Krásný den, víkend i celý život přeje Bohuša

Vám také.

Co vy na to, milé ženy-in, napíšete nám také ještě na dnešní téma? Jak vidíte, není se čeho bát, dá se pojmout velice decentně a přitom výstižně, jak se to povedlo čtenářce Bohuše. Pokud některá z vás najde kuráž napsat na dnešní téma, uvítáme její příspěvek na známé adrese: redakce@zena-in.cz

   
20.05.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] kebulkaevulka [*]

  ifulinkaa — #5 jj,já se taky těším,jen jsem čekala článek od mé oblíbenkyně Uly a ivetkySml16

  superkarma: 0 20.05.2011, 18:24:55
 2. avatar
  [5] ifulinkaa [*]

  kebulkaevulka — #2 lepší, než kdyby po mne něco chtěli po jídle, mohli by ho vidět ještě jednou, bléé! hupky dupky, asi se těším zase na pondělní téma, pobavíme se příhodami

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #6
  superkarma: 0 20.05.2011, 15:01:37
 3. avatar
  [4] denkas [*]

  Tak to já tu mám klid a pohodu pořád! Každý den do 16 hodin Sml80 už by to chtělo nějaký vzrůšo! Měla sem tu kluka s rodinou týden.Tak řikám měsíc tu nechci nikoho vidět. Ale měsíc to nevydržim Sml80

  superkarma: 0 20.05.2011, 15:00:42
 4. avatar
  [3] gaba23 [*]

  ifulinkaa — #1 kebulkaevulka — #2 i u nás je klid a pohoda, muž v práci, dítě ve školce, druhé spí Sml30

  superkarma: 0 20.05.2011, 14:42:39
 5. avatar
  [2] kebulkaevulka [*]

  ifulinkaa — #1 Sml16Máme to stejněSml58

  1. na komentář reaguje gaba23 — #3
  2. na komentář reaguje ifulinkaa — #5
  superkarma: 0 20.05.2011, 14:40:49
 6. avatar
  [1] ifulinkaa [*]

  přesně to jsem potřebovala vědět...!

  jsem v pelíšku, doma nikdo a to je úžasný páteční orgazmus! to ticho!!! ta pohoda a klid!

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #2
  2. na komentář reaguje gaba23 — #3
  superkarma: 0 20.05.2011, 14:35:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme