Vždycky tíhla k jasným a sytým barvám s výjimkou červené. Barevnou typologií se otrocky neřídí, ale podle ní je dobré vědět, k jakému typu člověk patří. Rozhodně prý tím nic nezkazíte, když si to vyzkoušíte.

Také přidám troškou do mlýna ...K barevné typologii jsem se dostala někdy před 15 lety, kdy jsme se spolu se spolubydlícími na koleji zajímaly o  vše tak trochu  „imaginární“, abychom unikly faktům a realitě.

Vždy jsem tíhla k jasným barvám, spíše studeným, a kontrastům. Potvrdilo se, že je to správné. Jsem typická zima a opravdu to sedí! Jen si pořád nemohu zvyknout na jasně červenou. Z dětství jí mám plné zuby a připadám si v ní moc agresivní … prostě něco jako červený hadr na býka J (Pozn. Jsem znamením býk.)

Ovšem zcela se tím neřídím. Občas vybočím, protože mě nadchne pro mě nevhodná barevná kombinace ... a to se stává, když chci být neviditelná šedá myška … Oblékám se podle nálady a podle toho, v čem se cítím dobře. Když jdu nakupovat, tak nejlepší je vždy to, co mě zaujme jako první. Pokud moc přehrabuji, kombinuji a vymýšlím, tak výsledek je katastrofální, ale to jsem trochu odbočila …

Není na škodu zjistit, jaký je kdo barevný typ a zkusit, zda to nebude lepší. Nebojte se a vyzkoušejte. Můžete si akorát pomoci.

Hezký den

jureckova

Myslím, že máte pravdu. Nic to nestojí a člověk tím může jedině získat. A když to vezme jako hru a ne jako diktát, je to docela zábava.

Co vy na to, milé ženy-in? Víte, jaký jste typ? Určila jste si ho sama, nebo vám poradila nějaká vizážistka? Myslíte, že na barevné typologii je něco pravdy? Seděla na vás, nebo nejste vyhraněný typ a špatně se určujete? Podle čeho si vybíráte barvy? Které máte nejraději?

Napište nám na dnešní barevné téma na: redakce@zena-in.cz

Reklama