Jedna z nejprestižnějších českých klinik plastické chirurgie Perfect Clinic otevřela 1. října svou pobočku také na Moravě, a to přímo v centru Brna. Pro výkon estetických plastických operací získala klinika reprezentativní prostory Paláce Chlumeckých v ulici Jakubská.

Plastičtí chirurgové Roman Kufa, Lukáš Frajer, Jiří Paděra a Jaroslav Hirňák budou pravidelně dojíždět do Brna z Prahy, pobočku povede jejich kolega, specialista na obličejové výplně Pavel Kobzík. Již od poloviny září se mohou pacienti objednávat na konzultace na nově vzniklé brněnské pobočce.

Clinic

Plastičtí chirurgové Perfect Clinic budou v Brně provádět veškeré ambulantní operace a zákroky z nabídky kliniky, tedy ty, které nevyžadují hospitalizaci. Jde mimo jiné o operace očních víček, uší, miniinvazivní zákroky v obličeji jako je Silhouette, vypnutí nitěmi, obličejové výplně kyselinou hyaluronovou i vlastním tukem, ale také liposukce a další zákroky.

„Máme mezi klienty poměrně dost Moraváků a tak jsme se rozhodli jít k nim blíže a usnadnit jim cestování za krásou. Zvažovali jsme tuto expanzi již nějaký čas, a poté, co se nám osvědčila pobočka v Liberci, a získali jsme v Brně krásné reprezentativní prostory, nebylo moc nad čím váhat,“ konstatuje vedoucí lékař a zakladatel kliniky Perfect Clinic Roman Kufa.

Clinic Brno

Objednejte se, těšíme se na Vás

I když za operací s nezbytnou hospitalizací je třeba dojet do Prahy, pacientovi stačí vážit cestu do metropole pouze jedinkrát. Veškeré konzultace, předoperační přípravy a pooperační kontroly k celé škále plastických zákroků je možné sjednat v Brně. Tedy ať už k operaci prsou, nosu, brady, čela či k plastice břicha a dalším zákrokům.

Clinic Brno

 

Clinic Brno

Praha, Brno, Liberec a FN Motol

První pobočka Perfect Clinic byla otevřena v Praze 5 v lednu 2010. Skvělý tým plastických chirurgů vede vedle Romana Kufy také lékař Zdeněk Pros. Klienti Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Svým pacientům klinika nabízí širokou škálu estetických plastických operací, ale například také rekonstrukce prsou po ablaci.

Clinic Brno

Tým lékařů opět pod vedením plastického chirurga Romana Kufy také od jara roku 2012 zastřešuje oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Motol v rámci I. chirurgické kliniky. Lékaři zajišťují komplexní péči o pacienty s vrozenými a získanými vadami a defekty a také v rámci rekonstrukční chirurgie.

Clinic Brno

Perfect Clinic má vedle centrální kliniky v Praze a nově vzniklé pobočky v Brně také své zastoupení v Liberci. Více informací o nové pobočce Perfect Clinic v Brně, ale i celé klinice naleznete na www.perfectclinic.cz, na http://www.facebook.com/plastickaoperace či na www.stream.cz/perfectclinic.

Kontakty na Perfect Clinic Brno:

Jakubská 2

Telefon: +420 737 203 023
            
+420 513 033 763

Objednávky prostřednictvím webu:http://www.perfectclinic.cz/objednat-na-konzultaci

Reklama