Styl

Tým plastického chirurga Romana Kufy otevřel pobočku v Brně

Jedna z nejprestižnějších českých klinik plastické chirurgie Perfect Clinic otevřela 1. října svou pobočku také na Moravě, a to přímo v centru Brna. Pro výkon estetických plastických operací získala klinika reprezentativní prostory Paláce Chlumeckých v ulici Jakubská.

Plastičtí chirurgové Roman Kufa, Lukáš Frajer, Jiří Paděra a Jaroslav Hirňák budou pravidelně dojíždět do Brna z Prahy, pobočku povede jejich kolega, specialista na obličejové výplně Pavel Kobzík. Již od poloviny září se mohou pacienti objednávat na konzultace na nově vzniklé brněnské pobočce.

Clinic

Plastičtí chirurgové Perfect Clinic budou v Brně provádět veškeré ambulantní operace a zákroky z nabídky kliniky, tedy ty, které nevyžadují hospitalizaci. Jde mimo jiné o operace očních víček, uší, miniinvazivní zákroky v obličeji jako je Silhouette, vypnutí nitěmi, obličejové výplně kyselinou hyaluronovou i vlastním tukem, ale také liposukce a další zákroky.

„Máme mezi klienty poměrně dost Moraváků a tak jsme se rozhodli jít k nim blíže a usnadnit jim cestování za krásou. Zvažovali jsme tuto expanzi již nějaký čas, a poté, co se nám osvědčila pobočka v Liberci, a získali jsme v Brně krásné reprezentativní prostory, nebylo moc nad čím váhat,“ konstatuje vedoucí lékař a zakladatel kliniky Perfect Clinic Roman Kufa.

Clinic Brno

Objednejte se, těšíme se na Vás

I když za operací s nezbytnou hospitalizací je třeba dojet do Prahy, pacientovi stačí vážit cestu do metropole pouze jedinkrát. Veškeré konzultace, předoperační přípravy a pooperační kontroly k celé škále plastických zákroků je možné sjednat v Brně. Tedy ať už k operaci prsou, nosu, brady, čela či k plastice břicha a dalším zákrokům.

Clinic Brno

 

Clinic Brno

Praha, Brno, Liberec a FN Motol

První pobočka Perfect Clinic byla otevřena v Praze 5 v lednu 2010. Skvělý tým plastických chirurgů vede vedle Romana Kufy také lékař Zdeněk Pros. Klienti Perfect Clinic mohou očekávat nejmodernější vybavení, maximální komfort a bezpečí a také precizní a vysoce odborné výkony nejen lékařů, ale celého personálu. Součástí kliniky je dospávací intermediální pokoj s plným monitoringem základních životních funkcí a také další pokoje jsou vybaveny mobilní monitorovací technikou. Nechybí nepřetržitý dohled zdravotního personálu včetně pohotovostního lékaře, což u konkurence není vůbec běžné. Svým pacientům klinika nabízí širokou škálu estetických plastických operací, ale například také rekonstrukce prsou po ablaci.

Clinic Brno

Tým lékařů opět pod vedením plastického chirurga Romana Kufy také od jara roku 2012 zastřešuje oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Motol v rámci I. chirurgické kliniky. Lékaři zajišťují komplexní péči o pacienty s vrozenými a získanými vadami a defekty a také v rámci rekonstrukční chirurgie.

Clinic Brno

Perfect Clinic má vedle centrální kliniky v Praze a nově vzniklé pobočky v Brně také své zastoupení v Liberci. Více informací o nové pobočce Perfect Clinic v Brně, ale i celé klinice naleznete na www.perfectclinic.cz, na http://www.facebook.com/plastickaoperace či na www.stream.cz/perfectclinic.

Kontakty na Perfect Clinic Brno:

Jakubská 2

Telefon: +420 737 203 023
            
+420 513 033 763

Objednávky prostřednictvím webu:http://www.perfectclinic.cz/objednat-na-konzultaci

   
12.11.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Klára Křížová [*]

  peetrax — #3Lajkuju, protoze se mi ta klinika líbí. Díky za upozorneni, již jsme tu informaci odstranili

  superkarma: 0 13.11.2014, 12:53:48
 2. avatar
  [4] kobližka [*]

  peetrax — #3 Sml67

  superkarma: 0 12.11.2014, 23:14:44
 3. avatar
  [3] peetrax [*]

  Škoda, že je tam, že den otevřených dveří bude 28. 9. 2014.

  Klára Křížová — #1 a u vás se mi "líbí" ten nekritický obdiv k tomu, že vydáváte blbosti (tím myslím to prošlé datum) a ještě si to "lajkujete". Sml52 Sml6 Sml14 To jako fakt myslíte vážně?

  1. na komentář reaguje kobližka — #4
  2. na komentář reaguje Klára Křížová — #5
  superkarma: 1 12.11.2014, 19:13:53
 4. [2] pohadka [*]

  "Ještě před otevřením pobočky v Brně je naplánovaný Den otevřených dveří, a to v neděli 28.9.2014 od 11 zhruba do 19 hodin. Návštěvníci si mohou jednak prohlédnout nové prostory Perfect Clinic v zahradním atriu Paláce Chlumeckých, jednak promluvit s vedoucím lékařem Romanem Kufou a dalšími plastickými chirurgy. Účastníci také získají poukaz na konzultaci u některého z plastických chirurgů zdarma." ..... ? To už asi nestihneme :-)

  superkarma: 1 12.11.2014, 13:19:26
 5. [1] Klára Křížová [*]

  Sml67

  1. na komentář reaguje peetrax — #3
  superkarma: 0 12.11.2014, 07:42:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme