Právě probíhá jedna z nejdůležitějších módních událostí roku: New York Fashion Week Spring 2013. Nenechte si ujít trendy, které příští rok vtrhnou do šatníků všech celebrit. Že nejste na guestlistu? Že nemáte exkluzivní pozvánku? Nevadí. Přesto můžete díky technologiím sedět v první řadě.

modnityden

Vydejte se z vašeho obýváku přímo do New Yorku. Stačí vám k tomu pouze počítač, tablet nebo chytrý telefon s připojením na internet. Že nevíte, jak začít? Vašeho průvodce týdnem módy najdete na Google+. Některé stránky totiž průběžně přináší exkluzivní fotografie ze zákulisí od předních blogerů, designerů a novinářů.

Významní hosté, modelky a další VIP persony, ti všichni se vám představují také na Google+ stránce známého dámského magazínu, a to velice kreativně pomocí krátkých sestřihů (tzv. gif). Přidejte si i vy tyto Google+ stránky do svých kruhů a “výstřelky”, které hýbou světovou módou, můžete přímo ohodnotit, okomentovat nebo sdílet se svými kamarádkami.

botky

Newyorským týdnem módy to žije i na největší video platformě na světě. Na YouTube kanálu „Live from the Runway“ máte jedinečnou možnost v přímém přenosu sledovat více než třicet módních přehlídek špičkových návrhářů.

delarenta

Přehled nejzásadnějších událostí najdete zde, a to pěkně den po dni. Užívejte si extravagantních módních kreací, exkluzivní práce světoznámých návrhářů a dech beroucích přehlídek až do čtvrtka. Můžete být svědky nejnovějších modelů z dílny Donny Karan, Caroliny Herrery, Marca Jacobse, Oscara de la Renty nebo Calvina Kleina. Pak už bude letošní New York Fashion Week pouhou minulostí.

zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama