Týdenní horoskop pro Berany: Myslete na sebe

horoscopeMáte pocit, že se bez vás nic neobejde, a snažíte se všem vyhovět. Naše rada zní: zařaďte nižší rychlost. Je od vás sice hezké, že se snažíte dělat věci na maximum, ale měla byste myslet i sama na sebe.


Týdenní horoskop pro Býky: Pozor na hrátky s ohněm!

horoscopeZdá se, že jste s prvními listopadovými dny nabrali novou energii. Nic na tom nezměnil ani včerejší úplněk. Využijte přebytečné síly hlavně v práci, doma udržujte status quo a nepřetrhněte se. Pro ty z vás, kterým se zapalují lýtka, přestože jsou zadaní, jedna rada: Nezapomeňte, že hračky mohou znamenat plačky, a to možná dřív, než si toho vůbec všimnete. Máte opravdu na to, abyste žili dvojí život? Zvažte to.


Týdenní horoskop pro Blížence: Zdravotní problémy řešte včashoroscope

Pokud se necítíte psychicky nebo fyzicky dobře, měli byste navštívit odborníka. Nestačí se jen informovat v lékárně a kupovat si potravinové doplňky, ty vaše problémy nemohou úplně vyřešit. Měli byste se také konečně začít věnovat nějakému intenzivnímu pohybu, poněkud jste zlenivěli, tak se nemůžete divit, že se váš šatník najednou celý jakoby srazil. :)


Týdenní horoskop pro Raky: Buďte opravdovou oporou - nejen sobě!

horoscopeTrápí vás, milí Raci, obavy o váš stávající vztah? Uklidněte se a nehledejte zbytečně problémy tam, kde nejsou. Váš partner je vaší opravdovou oporou a o totéž byste se měli snažit i vy. Neřešte vaše osobní problémy v práci, a to ani s nejbližšími kolegyněmi, které si často pletete s kamarádkami. Nedělá to dobrotu!


Týdenní horoskop pro Lvy: Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem...

horoscopeMilé Lvíčci, vy jste velmi sympatičtí a společenští, ale někdy to s tou snahou zalíbit se vždy a všem zbytečně přeháníte. Měli byste už konečně pochopit, že nemůžete imponovat úplně všem, a hlavně to ani není nutné! Raději si budujte užší okruh opravdových přátel, o které se budete moci opřít, až vám bude ouvej.


Týdenní horoskop pro Panny: Samé dobré zprávy

horoscopeČeká vás týden plný zajímavých zvratů, milé Panny. Vy svobodné máte velkou šanci potkat někoho osudového. Mohlo by však přijít překvapení i v podobě zvýšení platu, povýšení či příjemná zpráva z kruhu rodinného. Zkrátka samá pozitiva a sociální jistoty. :)


Týdenní horoskop pro Váhy: Pozor na úrazy!

horoscopeDejte pozor především na vaše zdraví. Konstelace hvězd nestojí zcela na vaší straně, proto mějte oči dokořán, a to i ve vašem pracovním kolektivu. Některý z vašich kolegů vás má již delší dobu v hledáčku a chce vám zaškodit. Možná budete překvapeni, že je to zrovna ten, od kterého byste to nejméně čekali.


Týdenní horoskop pro Štíry: Vyněte se pijatykám!

horoscopeListopad je váš měsíc. Sice vám štěstí bude hrát do karet, ale při vaší bujaré oslavě narozenin byste to neměli přehánět s alkoholem. Ten se totiž, jak je vám dobře známo, občas vymkne kontrole, a vy místo parádních narozenin můžete mít z ostudy kabát.

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Pomozte těm, kteří nestačí

horoscopeZdá se vám, že svět kolem vás se zbláznil? Nedivte se, s blížícím se koncem roku všechno nabírá na obrátkách, takže zrychlení jsou všichni, nejenom vy, milí Střelci. Měli byste tedy mít pochopení a snažit se pomoci těm, kterým se do toho kolotoče ještě nepodařilo naskočit. Kdo jiný než vy má více zkušeností s nadzvukovou rychlostí? :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Doma neřešte, v práci zazáříte

horoscopeJestli máte nutkání hned a radikálně řešit osobní problémy nebo problémy ve vztahu, nedělejte to, milí Kozorozi, není na to vhodná doba. Jako první pomoc si opakujte: Ráno moudřejší večera! V práci naopak můžete rozhodovat o čemkoli, pálí vám to a je možné, že přijdete s něčím, za co budete - a možná i finančně - oceněni.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Nelitujte se a buďte přátelští

horoscopeVyhlédnutá „oběť“ nebude tak snadnou kořistí, za jakou jste ji zpočátku měli, milí Vodnáři. Smiřte se s tím, že i to se stává. Ale ani přátelství není k zahození, neodmítejte je rovnou a neciťte se hned ublížení a uražení. Možná jednou, kdoví... co vy víte? Nic totiž není náhoda, a vy dva jste se prostě měli setkat, jen je potřeba tomu dát čas. Pro Vodnáře a Vodnářky, kteří jsou rodiči, jedna rada k dobru: Nechte své děti chvíli vydechnout, úkolujete je přespříliš a za jejich neúspěchy může stát prostě jen obyčejná únava.


Týdenní horoskop pro Ryby: Vyrazte si za povyražením

horoscopeMilé ryby, nepodléhejte panice, že se vánoční svátky blíží mílovými kroky... nenechte se strhnout davovou hysterií, stačí k tomu trochu selského rozumu. Všechno zvládnete, nebojte se, minimálně v práci půjde všechno jako na drátkách. Nestraňte se ani společenského života a vezměte s sebou i svého partnera.

Reklama