Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeTento týden můžete uzavřít kapitolu, kterou se už ve svém životě nechcete zaobírat. Hvězdy jsou vám nakloněny, proto se nebojte zavřít dočtenou knihu a s chutí se pusťte do nového románu. :) Když něco končí, jiné začíná, není třeba se ohlížet zpátky a propadat sentimentu, přestože adventní období k němu svádí.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeAdvent i Vánoce milujete, bohužel máte ale toto období spojené i se spoustou práce a povinností navíc. Nebojte se, letos všechno stihnete, i když to tak momentálně vůbec nevypadá a vy začínáte propadat panice. Nepřipouštějte si žádné pochybnosti, pořád je času dost. Nezapomeňte v neděli zapálit druhou svíčku na adventním věnci, její přívětivé světlo vnese do vaší duše klid.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nezapojujte se v práci do konfliktů, které se vás netýkají, je to zbytečná ztráta času. Situaci doma byste ale naopak řešit měla, ať nenastane krize o Vánocích, to by přece byla škoda. Chcete-li si užít klidné svátky, myslete na dárky (a především jejich shánění) nejpozději TEĎ!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeCitový vztah, ve kterém se momentálně nacházíte, vás neuspokojuje, proto je na čase nalít si s partnerem čistého vína. Možná má o vašem partnerství úplně jiné představy než vy, jenže o vašich pocitech vědět nemůže, ty mu musíte sdělit. Stejný princip uplatněte i v práci. Pokud vás něco nebo někdo štve, řekněte to na rovinu a nerozvíjejte žádné zákulisní manipulace, ty nikam nevedou.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVaše dobrosrdečná povaha je bohužel i lákadlem pro ty, kteří nemají zrovna dobré úmysly. Dejte si zvýšený pozor na manipulátory všeho druhu ve vašem okolí. Nepřipusťte si je za žádnou cenu k tělu, jedině tak vám neublíží. Pohybujte se proto raději v prostředí, které důvěrně znáte a kde vám nic zlého nehrozí.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVánoční čas máte ráda, co vám ale vadí, je, že se před ním a během něj rozkutálí spousta vašich naspořených financí... Nemusíte mít obavy ze špatných investic, ty vám nyní nehrozí. Hlavu si zbytečně nedělejte ani s předvánočními přípravami, všechno stihnete, vždyť jste mistryně v plánování a rozdělování úkolů druhým. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVáš partner necítí dostatečně vaši podporu. Vy ale máte pocit, že děláte pro rodinu maximum. Vyjasněte si to dříve než u štědrovečerního stolu, teď máte dobrou příležitost. O víkendu neodmítejte pozvání vašich přátel, které jste dlouho neviděla. Advent je také časem setkávání, nelitujte ztráty drahocenného volna, kterého nemáte nazbyt, bude to stát za to.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUnikají vám detaily, které byste ale rozhodně neměla podceňovat, protože i zdánlivé maličkosti jsou pro náš život důležité. Vykašlete se na „velké projekty“ a věnujte se všednodenním záležitostem, i z těch budete mít radost, možná větší, než si umíte představit. O víkendu si udělejte čas na partnera a proberte spolu, jak si rozplánujete letošní svátky vánoční. Vaše plány se totiž možná budou rozcházet, připravte se na to.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBujaré slavení a dlouhé ponocování patří k oslavám narozenin i k vánočním večírkům, vy si ale dávejte pozor, abyste to nepřehnala s alkoholem, protože byste se z opičky mohla léčit hodně dlouho... vaše imunita není v nejlepší kondici, tak ať svátky neodstonáte! Pozor si dejte na také na svůj pověstně upřímný jazyk. :) Než řeknete v alkoholovém opojení šéfovi, co si o něm opravdu myslíte, radši se třikrát kousněte do jazyka.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Váš partner má tajné přání, které však váhá před vámi vyslovit. Pomozte mu, navoďte příjemnou atmosféru a důvěrný rozhovor a nebojte se - budete mile překvapena tím, co se dozvíte. :) V práci to nepřehánějte s nasazením, tedy pokud nemáte nějaké resty z minula. Ty rychle dožeňte a můžete se pomalu těšit na Vánoce. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeRáda pomáháte lidem, a nemusí to zdaleka být jen vaši nejbližší. K cizím lidem jste ale bohužel často dost nekritická, což těžce nesou právě vaši příbuzní. Měla byste být obezřetnější a investovat energii tam, kde to má skutečně smysl. K rodinným příslušníkům se chováte momentálně poněkud macešsky, přitom oni právě teď potřebují vaši podporu.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePodejte pomocnou ruku tam, kde cítíte, že je to potřeba. Ne vždy si každý řekne o pomoc, když ji potřebuje, vy jste ale dost empatická na to, abyste poznala, kdo se bez vás momentálně těžko obejde. Možná si tato pomoc vyžádá vaši delší nepřítomnost doma. Rodina to pochopí, věnujete se jí dost. O to sladší bude návrat k ní.

 

Reklama