Týdenní horoskop pro Berany: Budete se cítit skvěle, ale musíte tomu pomoci

horoscopeBerany čeká báječný týden, i když tomu dnes nevěří. Uvidíte, dočkáte se, nejpozději během víkendu. Musíte si ale uvědomit, že především vy sami jste strůjci svého štěstí, a tak mu trochu napomozte. Jste unavení? Naplánujte si odpočinek. Nebo vás naopak už nebaví sedět doma? Zavolejte přátelům a vyrazte třeba jen na skleničku do baru či restaurace, nemusíte si hned plánovat celý večer... ono se to samo vyvine. :)


Týdenní horoskop pro Býky: Máte toho dost, ale mraky se trhají

horoscopeNo vidíte, milí Býci, nic není tak horké, jak se to uvaří... zbytečně jste malovali čerty na zeď, možná se jeden, dva rohatí někde schovali, ale rozhodně nemají v úmyslu vás pronásledovat. Buďte pilní a plňte si hlavně svoje povinnosti, a pokud vás někdo požádá o pomoc, která nebude ve vašich silách, slušně odmítněte s vysvětlením, že toho máte sami nad hlavu. Lhát nebudete.


Týdenní horoskop pro Blížence: Papírujte, pak na to nebude čashoroscope

Blíženci, udělejte si pořádek v papírech a osobních záležitostech. Poslední dobou jste toho stíhali spoustu, co jste ale nezvládali, jsou takové ty důležité záležitosti jako složenky, splátky, faktury... tak to dejte před koncem roku do pořádku, ať máte čistý stůl. Prosinec se blíží, a to budete mít úplně jiné starosti než nějaké úřadování...


Týdenní horoskop pro Raky: Našlapujte opatrně

horoscopeI když změny nemáte úplně v oblibě, zdá se, že ta poslední, která u vás nastala, by vám mohla jít k duhu. Buďte ale obezřetní a našlapujte s maximální opatrností, ať něco nepokazíte. Jste dobrosrdeční a lidé si vás snadno oblíbí, ale nastavte si nějaké mantinely, za které už je nepustíte, alespoň do té doby, než je opravdu dobře poznáte. A to může klidně trvat i léta...


Týdenní horoskop pro Lvy: Štěstí přeje připraveným

horoscopeLvíčkům nastává období plné společenských aktivit různého druhu... což o to, potká to zřejmě všechna znamení, ale vy budete tentokrát opět hrát jednu z hlavních rolí, ne-li přímo tu hlavní. Proto se dobře nachystejte a nic nepodceňte. Mějte na paměti, že štěstí přeje připraveným.


Týdenní horoskop pro Panny: Plánujte Vánoce, ať máte klid!

horoscopeVánoce sice ještě nejsou zas tak úplně za rohem, milé Panny, ale pro vás platí jiná pravidla než pro ostatní. Vy si rády všechno nachystáte včas a nechcete být zaskočeny, proto vězte, že máte poslední příležitost sehnat dárky a naplánovat, kde a jak vánoční svátky strávíte. Pokud to neuděláte v nejbližších dnech, budete pak čelit různým unáhleným rozhodnutím, která nebudou příjemná.


Týdenní horoskop pro Váhy: Vydržte, pomalu se blížíte k cíli

horoscopeVáhy mají za sebou zřejmě náročný týden, zejména po té pracovní stránce. Musíte ještě vydržet, milé Váhy, zkuste myslet na to, že jakmile se přežene to nejhorší, do Vánoc už toho nebudete muset určitě tolik zvládnout a budete se klidně moct věnovat daleko příjemnějším činnostem... takže: Zatněte zuby, bude lépe!


Týdenní horoskop pro Štíry: Přiznejte si city!

horoscopeUdálosti posledních dnů vám zřejmě ukázaly, jak moc je pro vás důležitá rodina. Ano, je to tak, i když nepatříte zrovna mezi nejvěrnější tvory, partner a rodina, to, co jste vybudovali, pro vás znamená opravdu hodně, ačkoli si to nechcete připustit. Ale proč se vlastně bojíte si přiznat, že je máte nadevše rádi?

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Pomozte a budete překvapeni

horoscopeUberte trochu z toho nadšení, milí Střelci, i když samozřejmě víme, že je pro vás těžké emoce krotit. Vězte ale, že energii a sílu budete ještě potřebovat, nevyplýtvejte je tedy hned teď, ale šetřte si je „do zásoby“ na chvíle, kdy bude hůř. Doma přiložte ruku k dílu, budete překvapeni silnou pozitivní odezvou, ze které vám ještě navíc kápne něco, s čím jste ani nepočítali... a to už stojí za to, ne?

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Čeká vás zkouška ohněm

horoscopeObecně bývají Kozorozi pokládáni za velmi dobré přátele, kteří v nouzi pomohou. V příštích dnech budete muset projít „zkouškou ohněm“, protože vás o pomoc požádá někdo, od koho jste to nečekali, navíc ta pomoc opravdu nebude jednoduchá. Pokud chcete dostát své dobré pověsti, budete muset zatnout zuby a obětovat nejen svůj čas. Nemáte se ale čeho bát, protože budete-li se skutečně snažit, obstojíte více než výborně a budete za hvězdu!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Dejte partnerovi volnost...

horoscopeSice se před všemi chvástáte, že necháváte svému partnerovi absolutní volnost a žárlivost je slovo, které pro vás nemá absolutně žádný význam, ale ruku na srdce, milí Vodnáři, není to tak úplně upřímné, že? Ve skutečnosti na svém partnerovi velmi lpíte a sledujete bedlivě, co dělá. Domníváte se také, že on je ten, kdo má dodávat vztahu stabilitu... nemyslíte si ale, že byste občas měli ty nepříjemné povinnosti zastat naopak vy, aby se partner mohl aspoň trochu uvolnit? Přemýšlejte nad tím.


Týdenní horoskop pro Ryby: Nebuďte naivní, ať nejste zklamané...

horoscopePodléháte svým snům, milé Ryby, není to ale zrovna to nejlepší, co byste zrovna měly dělat... Máte dost naivní představy o lidech, a dokonce i samy o sobě, které se bohužel neslučují s realitou. Požádejte dobrou kamarádku nebo přítele, ať vám řekne svůj upřímný názor, možná budete překvapeny. Jestli mile, nebo nemile, o tom hvězdy taktně mlčí...

Reklama