Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte tak zvaně „rozlítáno“ a doma vás nic neudrží ani v nejbližších dnech. Počítejte ale s tím, že domácí práce za vás nikdo neudělá, váš partner se zapojuje ze všech sil a víc už dělat nebude. Zkusit to můžete u dětí, ale s tím, že u nich uspějete, moc nepočítejte. Rozmazlila jste si je sama. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNestěžujte si, že máte málo času, spoustu povinností jste si naložila sama. Děláte hodně věcí, které po vás vlastně nikdo nechce, nevyčítejte proto ostatním, že jste v jednom kole, oni za to nemohou. Kladete na sebe příliš vysoké nároky, co ale zanedbáváte, je vaše tělesná schránka. Nemuselo by se vám to vyplatit, nemoc či nachlazení teď číhají všude!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nemůžete po ostatních chtít to, co sama neděláte - a to ani po vlastních dětech. Nedivte se, že se například zrovna nehrnou do úklidu, když sama v této vaší ne příliš oblíbené disciplíně momentálně pokulháváte. Vykašlete se na příkazy a zkuste to s pozitivní motivací - a to i u sebe. :) I odměnit se můžete sama, znáte se přece nejlépe a víte, co vás potěší nejvíc.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJste nedůvěřivá a dlouho vám trvá, než si někoho připustíte k tělu. Možná byste v následujících dnech mohla udělat výjimku. Nerozhodnete-li se rychle, je možné, že vám uteče příležitost, která už se nebude jen tak opakovat. Věřte své intuici, nezklame vás. Nebojte se ani risku.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV práci se dočkáte uznání, které jste už snad ani nečekala. Jestli půjde ruku v ruce s finančním ohodnocením, je ale jen a jen na vás. Musíte si o něj umět říct, automaticky vám nikdo peníze navíc nenabídne. A že by se hodily, teď před nejnáročnějšími svátky roku, že?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeŽivotní návraty nemusí vždy znamenat prohru. Někdy je dobré se aspoň ohlédnout zpátky, uvidíte totiž, že je za vámi pěkný kus práce, na který můžete být pyšná. No není to radost? Doma buďte tolerantní a nenuťte ostatním členům domácnosti vlastní názory násilím, a to ani jejím dětským obyvatelům - tam nepochodíte už vůbec. Musíte na to chytře, jsou totiž po vás. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeMomentální rozladěnost snadno zaženete, ale musíte hlavně vytáhnout paty z domu! Zkuste divadlo, film, živou hudbu, zkrátka běžte za kulturou a mezi lidi, donuťte se, i když nemáte chuť, uvidíte, jak vás to osvěží. Nevymlouvejte se na nedostatek času, ten teprve nastane v prosinci. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeTolerance, to je slovo, které byste si měla v příštích dnech skloňovat několikrát denně, nebo aspoň před spaním. :) Projevíte-li teď dobrou vůli nebo někomu pomůžete, bohatě se vám to vrátí. Potlačte v sobě nechuť vyjít vstříc někomu, ke komu nemáte až tak blízký vztah. Možná nakonec zjistíte, že k sobě máte blíž, než jste si myslela...

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMáte-li obavy z blízké budoucnosti, nebojte se, všechno dobře dopadne. Hlavně násilně nezasahujte do běhu událostí, které se kolem vás momentálně dějí, a nedělejte unáhlená rozhodnutí ohledně pracovních záležitostí. Jestli vás svrbí jazyk a ráda byste kolegovi či kolegyni od plic řekla, co si o něm/ní myslíte, radši se setkání s onou osobou důsledně vyhýbejte.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Finančí situaci ve vaší rodině budete muset před Vánocemi zachraňovat zase jen vy, ale na to už jste si tak nějak zvykla. Co byste mohla změnit, je váš přístup. Ostatní si bohužel už zvykli, že je vaše výpomoc automatická, a to byste rozhodně neměla nechávat jen tak.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeKonfliktní situace se vám bohužel ani v příštích dnech nevyhnou. Občas děláte rozhodnutí, která od vás nikdo nečeká a která navíc nejsou pro ostatní zrovna příjemná. Než řeknete poslední slovo, pořádně se zamyslete, jestli náhodou váš verdikt neublíží právě tomu, koho máte opravdu ráda.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKonečně se věci pohnuly kupředu a vy proplujete do čistějších vod, ve kterých se vám bude žít příjemněji. Je to především díky vaší vlastní píli, ale zásluhy neupírejte ani partnerovi či vašim blízkým, rodičům nebo dětem. Ti všichni vám pomáhají a umí rozpustit vaše splíny, ve kterých se čas od času ztrácíte.

Reklama