Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeDočkáte se nemilého překvapení ve formě pomluvy, která se k vám dostane. Od známého se dozvíte, že o vás dotyčná osoba, nejspíše ženského pohlaví, mluví nelichotivě a šíří nesmyly dokonce už hodně dlouho. Tyto lži vás velmi poškozují a měla byste zvážit, že si s dotyčnou promluvíte z očí do očí, i když vám to příjemné nebude.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNavzdory pošmournému počasí se vás bude držet dobrá nálada a optimismus, najednou jako by nebyly žádné problémy a ty, které se nedají přehlédnout, vás nezastraší. Pusťte se do jejich řešení, budete úspěšná a konečně budete mít čistý stůl. Sváteční den si užijte doma a nikam se nehoňte.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeZmocňuje se vás neklid a i ve dnech volna budete jako na trní. Naplánujte si program dopředu a pokud možno mimo domov, tam vás totiž nic neudrží. Zapojte do něj ale aspoň rodinné příslušníky, ať nemají pocit, že na ně kašlete. Ponese to s sebou sice menší komplikace, ale vy to zvládnete.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJste atraktivní žena, a tak není divu, že váš partner na vás čas od času žárlí. Navíc přichází období různých večírků a akcí, a pokud někam míříte bez jeho doprovodu, připravte se na menší problémy. :) Vy ho ale zvládnete s grácií ujistit, že on je pro vás ten jediný, nejlepší. Vynahraďte mu čas, kdy nebudete s ním, a snese vám modré z nebe.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV příštích dnech vás čeká zkouška vašich zásad a postojů, budete mít tu nejlepší možnost si ověřit, jak pevné jsou. I když v detailech možná budete muset ustoupit, ty důležité věci neměňte. Nemáte ani povinnost druhým vysvětlovat, proč se k určitým záležitostem stavíte jistým způsobem. Vy a vaše vlastní svědomí máte přednost.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeHlídejte si finance! I když se zdá, že ve vašem případě je tato rada zbytečná, v těchto dnech budete mít tendence utrácet, a to víc, než je zdrávo. Pod záminkou, že chcete udělat radost svým nejbližším, ale koupíte tak zvaného zajíce v pytli, ze kterého nakonec nebude nadšený nikdo, ani vy, ani obdarovaný/á.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeStále se ptáte, proč se k vám některé situace vracejí, jako byste žila ve spirále. Je to vaší nechutí řešit věci radikálně. Nebojte se reakce okolí, cizím lidem se přece vůbec nemusíte zodpovídat. Sváteční den využijte k tomu, abyste si u sebe, ve své mysli, „uklidila“ a naladila se na optimističtější vlnu.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDlouhé večery, a zejména ten sváteční, využijte k posezení se svými nejbližšími. Máte možnost vyřešit věci, které vás už delší dobu trápí. Pokud vám to ve vztahu tak trochu skřípe, ale nechcete jej v žádném případě opouštět, je ta nejlepší příležitost zahájit usmiřovací taktiku. Podaří-li se vám partnera naladit na tu správnou vlnu, čeká vás dlouhá noc. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeOvěřte si, zda jsou informace, které máte, pravdivé. Pokud hodláte umíněně stát na svém, bylo by dobré, abyste se nemýlila. :) Jestliže zjistíte, že jste byla na omylu, uznejte okamžitě svoji chybu a nebojte se, že vás to poškodí a že budete vypadat hloupě. Právě naopak! Všichni, a zejména váš nadřízený, ocení váš přístup.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeAč je to nezvyklé, v příštích dnech nebudete právě předvídatelná a uděláte pár věcí, které od vás nikdo, dokonce ani váš partner, nečeká. A víte co? Bude to velmi osvěžující! Nebojte se bláznivých nápadů a jejich realizace, aspoň všem ukážete, že nejste ten nudný patron, za kterého vás považují…

 

 

Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVažte si rodinné pohody, kterou doma máte, a nenarušujte ji konfliktními tématy. Důležité a nepříjemné záležitosti je samozřejmě také potřeba vyřešit, ale ještě to pár dní počká… A sváteční oběd či intimní večeře, kdy vládne povznesená nálada, prostě není ta správná příležitost!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVyužijte svého momentálního vnitřního klidu a pozitivního naladění k řešení problému, který jste dlouho odkládala. Nakonec se ukáže, ostatně jako vždy, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Kromě optimismu oplýváte v těchto dnech i mimořádnou trpělivostí. Máte příležitost dokončit půl roku rozpletený svetr nebo uspořádat už konečně knížky ve vaší knihovně. :)

 

Reklama