Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePotřebujete si trochu odpočinout. Využijte k tomu víkend a načerpejte síly, v příštím týdnu se budou hodit, protože vás čeká práce navíc, se kterou jste nepočítala. Zvládnout ji můžete jedině tehdy, když budete v kondici. Důsledně se vyhýbejte přelidněným místům, vaše imunita není právě nejsilnější.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNenechte se úplně rozhodit špatnými zprávami. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré, a vy zanedlouho objevíte pozitiva tam, kde byste je momentálně vůbec nehledala. O víkendu nepřepínejte své síly. Máte jich sice dost a zvládnete toho spoustu, ale nepokoušejte to! Šetřete si energii na prosinec.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Většinou se ve svých odhadech nemýlíte, teď jste ale náchylná k unáhleným řešením, která by se vám nemusela vyplatit. Nenechte se k ničemu nutit! Ti, kteří to s vámi myslí dobře, vám nechají prostor k tomu, abyste si věci mohla pořádně rozmyslet.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNeodmítejte pozvání do společnosti, kterého se vám v příštích dnech dostane. I když se vám opravdu nebude chtít, nezůstávejte doma a běžte „mezi lidi“, budete překvapená, jak moc vás to osvěží. Pozor si dávejte jen na vzduchem poletující bacily, jinak vám opravdu nic nehrozí. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNedělejte si žádné násilí a nedělejte nic, do čeho se vám nechce. Právě naopak, vyšetřete si čas pro sebe a rozmazlujte se, nikdo jiný to za vás neudělá. :) Od odpočinku se nenechte odradit ani pilnou kolegyní, která už nakupuje dárky na Vánoce. Vy to stihnete i v prosinci, žádný strach. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNestůjte v koutě a vyjděte na světlo - ať je na vás vidět. :) Kritizovat z povzdálí není žádné hrdinství, a pokud se vám něco nelíbí, měla byste mít v záloze i návrh na řešení podle vás neutěšené situace. Doma se ale problémů bát nemusíte, tam je vaše slovo rozhodující vždycky.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZa mnohými vašimi problémy stojí vaše pohodlnost. Je na čase, abyste se probudila a investovala energii aspoň tam, kde je to nejvíc potřeba, ať už se jedná o situaci doma, nebo na pracovišti. Motivovat se můžete odměnou, kterou slíbíte sama sobě. Je jen na vás, co to bude. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePřehodnoťte svoje priority ve prospěch rodiny, na kterou vám stále nějak nezbývá tolik času, kolik by potřebovala. Realizovat se v práci je sice chvályhodné, ale nic se nemá přehánět. „Domácí štěstí“ by vám nakonec velmi chybělo, zázemí totiž potřebujete, ať si to přiznáváte, nebo ne.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNelámejte hůl nad těmi, kteří se vám delší dobu neozvali a nereagovali na vaše zprávy nebo telefonáty. Možná jsou jejich problémy větší, než jste si myslela - vytočte jejich číslo ještě jednou, budou vaši podporu potřebovat! Pozor si dejte na nachlazení, mohlo by se z toho vyklubat něco horšího. Důvěřujte bylinkám, na chemii je vždycky času dost.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pozorujete s nelibostí rostoucí tukové prstence kolem vašeho bříška? Hlavně si neříkejte, že nemá cenu s nimi něco dělat, protože za chvíli budou Vánoce. :) Energie budete mít dost, dejte si proto s klidem do těla! I v práci vám to potom půjde jedna radost a kolegové - a hlavně šéf - se nebudou stačit divit, jak jste výkonná.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeŘíká se, že na druhých lidech nejvíc nemáme rádi ty špatné vlastnosti, které máme sami. Než začnete partnerovi něco vyčítat, zamyslete se proto, jestli náhodou sama nemáte máslo na hlavě. :) To ale neznamená, že byste se měla pitvat v minulosti. O víkendu hoďte nepříjemnosti za hlavu a vemte děti třeba do zoo nebo do akvaparku. Hlavně žádnou pasivní zábavu!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNevyčítejte partnerovi, že na vás nemá čas. Vždyť vy jste také vytížená a žijete hodně svojí prací. Dařit se vám bude všechno, čemu věnujete dostatek pozornosti. Nedělejte nic bezmyšlenkovitě, to by nemělo cenu a výsledek by vás stejně nepotěšil. Padne-li na vás splín, spravte si náladu něčím dobrým na zub - vy si to můžete dovolit. :)

Reklama