Reklama

Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeČeká vás pár novinek. Některé z nich, týkající se vašeho pracovního prostředí, vás nejspíš poněkud vykolejí, ale dlouho to trvat nebude. Jste přizpůsobivá a jen tak vás něco nerozhodí, navíc jste schopná pracovat prakticky kdekoli, umíte se soustředit. Co vám půjde hůře, jsou práce v kuchyni. Zejména horké troubě se raději vyhněte obloukem.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeO víkendu se setkáte s někým z minulosti, koho jste ztratila z dohledu, přitom jste na něj ale nezapomněla, protože pro vás jistou dobu hodně znamenal. Nyní zjistíte, že vášně ještě zdaleka nevychladly. Pokud jste zadaná, nezůstávejte raději s ním/ní dlouho o samotě, ať se vyhnete průšvihu. :) Malý flirt ale nezaškodí, zvedne vám sebevědomí a váš partner ve vás znovu uvidí tu bohyni, jako když vás spatřil poprvé. :)

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeV práci se snažte zabrat, máte dostatek energie i invence a všechno vám půjde samo. Za týden už by se vám zdaleka nemuselo tak dařit a všechno by vás stálo o mnoho více sil. O víkendu si dopřejte relax spojený s vodou. :) Pokud ještě nemáte alespoň rozmyšlené všechny dárky, zkuste se zaměřit spíše na zážitky než na materiální věci, které pro vás stejně tolik neznamenají - a vaše blízké obohatí.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeDo vztahů investujete spoustu energie, ne všechna se vám ale vrací. Pokud jste v minulosti nad někým zaváhala, protože vás zklamal, zvažte, jestli má cenu pořád dávat další šance... Myslete v těchto dnech také na sebe. Kdo říká, že byste nemohla obdarovat sama sebe? A navíc - nikdo o tom nemusí vědět. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMáte toho v plánu hodně, ale ne všechno stihnete. Nenechte se tím rozhodit, pořád toho zvládáte víc než ostatní. Nezanedbávejte ale péči o vaši tělesnou schránku a klidně se nechte rozmazlit masáží nebo jinou příjemnou aktivitou. Pokud vám ji neposkytne váš partner (nebo jste single), je spousta jiných možností... jen je nehledejte na vánočním firemním večírku, to by se nemuselo do budoucna vyplatit. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJe na vás znát únava, která má dlouhodobější kořeny. Bohužel ani v těchto dnech nebudete mít moc příležitostí k odpočinku. Snažte se aspoň dobře vyspat a dávejte si pozor na životosprávu, což by u vás neměl být problém. Nenechte se zviklat ani na vánočním večírku, alkohol by pro vás měl momentálně doslova umrtvující účinky.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNerozhodujte v těchto dnech o důležitých věcech, nemáte zrovna nejbystřejší období. Nenechte se do rychlých rozhodnutí tlačit ani od vašeho partnera. Můžete mu ale slíbit, že se brzy zase vzchopíte, což je pravda, protože vánoční svátky vám vlejí optimismus do žil! Na ty si ale prostě musíte ještě chvilinku počkat... nebojte se, budou tu cobydup.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNezačínejte si v těchto dnech žádné nové románky, a už vůbec na ně zapomeňte na vánočním večírku. Je možné, že jistá osoba se bude opravdu snažit vás svést, ale vy buďte neoblomná a dejte jasně najevo, že nemáte zájem. Pokud je tou osobou váš šéf a nechcete si to u něj pokazit, vysvětlete mu, že je sice neodolatelný, ale vy se prostě za každých okolností držíte osvědčeného: Co je v domě, není pro mě. :) Snad mu to bude stačit. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNebojte se tak zvaně říznout do živého. Lidé ve vašem okolí možná nejsou úplně připraveni na tak radikální krok z vaší strany, ale pokud jste vše dobře promyslela a víte, že nemůžete jinak, neváhejte. Podaří se vám vše vysvětlit tak, aby všichni pochopili vaše důvody.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeSnažte se o celkové zklidnění, které potřebuje jak vaše mysl, tak vaše tělo. Pokud to není momentálně možné a pro samé povinnosti nevíte, kam dřív skočit, relaxujte vydatně aspoň kvalitním spánkem, který si nenechte nikým vzít. Večer vypněte telefon a neřešte nic, co vás rozrušuje.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše domácnost možná v těchto dnech poněkud pokulhává výzdobou a přípravou na svátky za domácnostmi žen narozených v Býku či v Raku, ale vy jste přece nikdy nebyla ta „kuchtička“, která měla doma naklizeno a plotnu neustále rozpálenou. :) Tak proč se tím zrovna letos stresujete? S nikým se nesrovávejte a buďte jako vždy svá. Klidně se věnujte práci, protože tam vám to momentálně odsýpá jedna radost!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJako by vám stále nešlo naladit se na vánoční vlnu. Netrapte se tím, přijde to samo. Přípravy na Vánoce nelamte přes koleno a rozdělte úkoly i ostatním členům rodiny. Byli sice zvyklí, že jste všechno obstarala sama, ale časy se mění. Nová síla a energie k vám přijde s koncem příštího týdne, to se pak budou všichni divit. :)