Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV příštích dnech se vyvarujte toho, abyste řešila jiné problémy než své vlastní. Kolegyni v práci, která si stěžuje, můžete politovat nebo si s ní zanadávat, ale rozhodně se nenabízejte, že místo ní půjdete za šéfem žádat o dovolenou navíc. Doma se držte téhož. Partnera podržte a dětem pomozte, ale za nikoho nic nedělejte a nevyřizujte..

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNehledejte stále problémy tam, kde nejsou. Váš partnerský vztah je harmonický a vaše okolí vám ho může závidět. Pokud problémy máte, dobře víte, co za nimi stojí. Některé věci můžete jen těžko změnit, pak zbývá smíření a velká tolerance. Hlavně se stále neužírejte, a pokud na to opravdu nemáte nervy, tak seberte odvahu a najděte si nový vztah.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

V příštích dnech se vám opět potvrdí, co pro vás znamená opravdu nejvíc. Mohlo by se zdát, že je to kariéra, cestování, rozlet, ale chyba lávky, je to rodina a její zázemí. Což samozřejmě neznamená, že nepotřebujete nějaké ty své malé i větší „úniky“. Ty by vám ale vaši blízcí neměli odpírat, a pokud se o to váš partner poslední dobou pokouší, vysvětlete mu, jak jsou pro vás osvěžující.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše zarputilost vám v příštích dnech způsobí nemalé problémy, a to hlavně v práci. Váš šéf si ji vyloží jako snahu ukázat, že jste lepší než všichni ostatní, a co hůř, dokonce než on sám, což ho pochopitelně rozzuří. Dávejte si na to pozor a našlapujte kolem něj po špičkách. Problémy s nadřízeným se vám momentálně zrovna moc nehodí, a vlastně – nehodí se vám nikdy. Komu taky?


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNeztrácejte svůj čas s lidmi, kteří vám za to nestojí. Bohužel se často necháte omámit sladkými řečičkami a hlavně lichotkami, všimněte si ale, že nakonec jste to vy, kdo na tom tratí! V příštích dnech se můžete pustit i do nějakých těch „riskantních podniků“, budete mít štěstí a vyjde vám i to, co by jindy a jiným nevyšlo..


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJako by vám spadly klapky z očí, v příštích dnech najednou uvidíte věci, které jste dosud přehlížela. A hlavně – budou vám velmi vadit. Nebojte se říct svůj názor, i když tím možná najednou přijdete o svoji výsadní pozici. Vaše čisté svědomí je důležitější.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV příštích dnech objevíte ve vašem okolí malého škůdce. Bohužel se nebude jednat o tvora ze zvířecí říše, ale onen záškodník bude jistá osoba z vašeho blízkého okolí. Budete překvapena, samozřejmě nemile. Rozhodně na nic nečekejte a onoho člověka vymažte ze svých přátel. Bez milosti!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNesnažte se v příštích dnech o příslovečné zabití deseti much jednou ranou. Devět z nich by vám uletělo, a tu poslední byste „dorazila“ jen tak napůl. Pokud budete řešit věci postupně, bude vám to sice déle trvat a nebude to taková zábava, ale neuděláte chybu, a o to momentálně jde především.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeAsi vás napadne, co jste komu udělala, když vám v práci bude naloženo více než ostatním, ale berte to jako výzvu a také jako ocenění. Zřejmě vás váš šéf považuje za mimořádně schopnou, a to by vám mělo rozhodně lichotit. Zatněte zuby a vše zvládněte, odměna vás nemine.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

První vyhrání z kapsy vyhání, jak se říká, a vy na to v příštích dnech myslete od rána do večera. Jak jste jindy pozorná a opatrná, tak vás najednou popadnou velkopanské touhy, ale pozor na to, někdo se bude snažit toho využít a pěkně vás „natáhnout“. Nenechte se ošidit!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeRáda máte ve vztahu navrch, i když se navenek tváříte, že partner je ten, kdo všechno řídí. Jste chytrá a víte, jak se na lopatě sedí. JV těchto dnech si ale dávejte pozor, aby vaši taktiku váš manžel/přítel neprohlédl. Mohl by s vámi totiž krutě zúčtovat. Nová pravidla, která by chtěl nastavit, by se vám dozajista nelíbila.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeS podzimem se do vaší duše vkrádá pocit nejistoty, a vaším největším úkolem v příštích dnech tedy bude tento pocit od sebe zahnat co nejdále. V práci se vám daří a vztah, který jste pilně budovala, prosperuje, proto si nic z toho nenechte zničit vlastními lichými pochybnostmi.

Reklama