Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeI vy občas potřebujete podat pomocnou ruku, není žádná ostuda si to přiznat. Důležité je, abyste kolem sebe měla lidi, kteří jsou ochotní vám ji podat. Nenechte se opít rohlíkem a nedejte na pozlátko, na které vás budou lákat ti, kteří vás chtějí později využít. Spoléhejte na rodinu, doceníte zázemí, které vám poskytuje.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeZakládáte si na tom, že stojíte nohama pevně na zemi. Jen jestli vám ta gravitace občas neškodí! Odvažte se trochu a nelpěte tolik na svých postojích. Každý má právo na změnu názoru či postoje, neměla byste kvůli tomu ostatní odsuzovat. Doma si tolik neprosazujte svou a nechte ostatní členy domácnosti, ať si na víkend zařídí program podle svých představ.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Někdo z vašeho okolí bude potřebovat vaši pomoc. Neváhejte, i když víte, že vám to zřejmě nebude moct oplatit, protože vy většinou všechno zvládnete sama. Život není jenom má dáti - dal, nikdy nevíte, kdy a kde se vám vaše laskavost vrátí. :) Rozhodně ale neposkytujte finanční pomoc, nejste přece žádná záložna.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNebudete stíhat, ale bude to proto, že jste si věci špatně rozplánovala. Příště buďte obezřetnější a neslibujte všem hory doly, když víte, že není ve vašich silách to zvládnout. Relaxujte kreativní činností, lenošení by vám sebralo zbytky sil. Co takhle pustit se do vlastnoruční výroby vánočních dárků? Ne, není brzo!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBude vás lákat zakázané ovoce - se vším, co k tomu patří. Dobrodružství, to je něco pro vás, zachovejte si ale i zdravý rozum a rozhodně nesázejte všechno jen na jednu kartu.  Vždy je dobré mít nějakou tu zálohu. Shovívavá buďte ke starším členům vaší rodiny. Možná se jednou budete chovat stejně. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeBudete žasnout nad tím, jak se někteří lidé ve vašem okolí zachovají. Nebude to totiž odpovídat vaší dosavadní zkušenosti s nimi. To je ale život, každý občas udělá něco překvapivého a vy byste se k tomu mohla občas odhodlat také. Ať s vámi není nuda! Ocení to zejména ti nejmenší členové vaší rodiny.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeTy z vás, které procházejí partnerskou krizí, by si měly uvědomit, že je vyústěním dlouhodobé situace, proto je potřeba jít k jejím kořenům. Změníte-li maličkosti, ničemu to nepomůže. O víkendu si udělejte radost čímkoli, co máte ráda. Rozmazlete se do bezvědomí a nic si nevyčítejte! :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVaši kondici by vám mohl leckdo závidět. Je možné, že vás někdo požádá o radu, jak jste jí dosáhla. Nebuďte tajemná a klidně udělte pár praktických rad. :) Pracovní nepříjemnost vyřešte v pracovní době a netahejte si problémy domů, kde vládne pohoda. Tak ji nepokazte!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV práci budete nejspíš pověřena novými úkoly. Neděste se dopředu, pokud si vše dobře zorganizujete (což bude hlavní kámen úrazu :)), zvládnete je a vysloužíte si šéfovu pochvalu. Doma se nenechte rozhodit nevrlým partnerem. Hlavně nehledejte za jeho špatnou náladou nic zásadního a nepitvejte se v ní, nepomohlo by to.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pokud vám v partnerském vztahu něco schází, nejdřív si ujasněte, co to vlastně je a jakou máte představu. Rozhodně se nepouštějte do debtat s partnerem, aniž byste sama věděla, v čem je problém a co vám vadí nejvíc. Výtky mu sdělujte opatrně, kritiku nebude přijímat s nadšením, což je pochopitelné. Jestli se setkáte s pochopením, pak máte doma poklad, který je potřeba odměnit. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNevyhýbejte se důležitým životním rozhodnutím, rozhodně je nenechávejte jen na druhých, i když je to lákavé... Taková pohodlnost by vás přišla draho! Nakonec byste se musela přizpůsobovat tak, že by vám to určitě nebylo příjemné. Obezřetná buďte při nákupech, předvánoční období je plné „výhodných“ slev a akcí, které by vás ve výsledku mohly pěkně zruinovat.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNezanedbávejte se na úkor péče o ostatní členy rodiny. Pokud máte pocit, že bez vás to doma prostě fungovat nebude, sedněte si se všemi ke stolu a proberte možnosti všech členů domácnosti. Rozhodně není normální, aby všechno bylo jen na vás. Jestli nezpomalíte, zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

Reklama