Týdenní horoskop pro Berany: Změny dělejte s citem

horoscopeKonflikt, který se rýsuje už delší dobu, se zřejmě vyostří a vy budete muset říct rozhodné slovo. Nebude to pro vás nakonec zas až takový problém, i když se bude jednat o záležitost, která se vás hodně dotýká. Snažte se vyřešit věc citlivěji než obvykle, protože zatímco vy se většinou rychle „otřepete“ a najedete na nový režim, ostatním to déle trvá.


Týdenní horoskop pro Býky: Zpomalíte a udělá vám to dobře

horoscopeJestli chcete vyskočit z rychle se otáčejícího kolotoče, máte nejlepší příležitost po víkendu! Prázdniny jsou sice pryč, ale vás od pondělí čekají poklidné dny, kdy si stihnete zarelaxovat a věnovat se tomu, co děláte rádi. Víkend bude ještě ve znamení shonu a stresu, ale ten vy dobře zvládáte. Jste odolní a momentálně se těšíte také velmi dobrému zdraví. Co si přát víc?


Týdenní horoskop pro Blížence: Užijte si konec léta a naberte síly!horoscope

Ochlazení v posledních dnech vám přineslo vrásky na tvář - jen neradi se loučíte s létem a radovánkami, které přináší. Naštěstí nás všechny čeká ještě hezký letní víkend, proto si ho užijete plnými doušky. Povinnosti tentokrát počkají, ale psychicky se už připravujte na to, že až se dost vydovádíte, bude potřeba konečně pořádně šlápnout do pracovních pedálů!


Týdenní horoskop pro Raky: Hlídejte si finance!

horoscopeV létě jste byli poněkud rozmařilí, milí Raci, teď ale musíte počítat s následky... I když jste se snažili hlavně dělat radost druhým, musíte myslet také na sebe a na to, abyste se nedostali do problémů. Hvězdy vysílají varování - šetřete, jak to jde, abyste se před Vánocemi nedivili, že nemáte na dárky. A to by vás hodně mrzelo!


Týdenní horoskop pro Lvy: Pečujte o zahrádku!

horoscopePřicházející září by vás mělo trochu zklidnit, milí Lvi, potřebujete to jako sůl. Nelítejte od čerta k ďáblu, zdržujte se více doma a snažte se připravit nejenom sebe, ale i váš domov na nadcházející nevlídné měsíce. Pokud vás na úklid neužije, vrhněte se na zahrádku nebo na péči o květiny. A pro radost si kupte i ty řezané do vázy na stůl. Co na tom, že nebudou darované? Oko i duši potěší stejně!


Týdenní horoskop pro Panny: I maličkosti potěší

horoscopeDejte si v nadcházejících dnech pozor zejména na ty lidi, kteří vám budou mazat med kolem úst, milé Panny. Ostatně na lidi máte odhad, dejte na svůj šestý smysl a nepodléhejte euforii, která nemá reálný základ. Doma věnujte více času partnerovi, potěší ho, když si vyšetříte čas a připravíte třeba něco dobrého k snědku. Malé věci mohou být někdy velkými radostmi.


Týdenní horoskop pro Váhy: Utrácejte za sebe!

horoscopeMáme pro vás dobrou zprávu ohledně financí, milé Váhy. Zatímco ostatní znamení podlehla letní euforii a nehlídala si peněženku jako obvykle, vy jste naopak zachovaly chladnou hlavu a teď s přicházejícím podzimem si můžete užívat! Není nad to zpestřit si nevlídné dny, které přijdou, třeba masáží nebo návštěvou kosmetického salonu, kde se o vás komplet postarají.


Týdenní horoskop pro Štíry: Držte se zpátky, vyplatí se to!

horoscopeVaše okouzlující osobnost vzbuzuje emoce, kamkoli vstoupíte. Vy to víte a umíte s tím i dobře pracovat ve svůj prospěch. Dávejte si ale pozor, abyste někde nenaslibovali něco, co nemůžete splnit. Nakonec by vás břemeno nesplnitelného slibu jen otravovalo. Proto se v nadcházejících dnech trošku držte zpátky, vyplatí se vám to.


Týdenní horoskop pro Střelce: Nechte mluvit rozum!

horoscopeZdá se, milí Střelci, že jste zase trošku přestřelili, nemáme pravdu? V úsudcích jste hodně rychlí, ale málokdy stoprocentně přesní. Naštěstí nic není ztraceno, většina věcí se dá napravit, pokud je vůle na obou stranách. U vás bude bohatě stačit, když trošku ztlumíte vášně a emoce, a necháte promlouvat spíše racio. :) A to i v milostných záležitostech!


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Nebuďte černobílí!

horoscopeDejte si pozor, milí Kozorozi, abyste s přicházejícím podzimem zase nezajeli do starých kolejí, které jsou zdánlivě pohodlné. Stereotyp je sice dobrý v tom, že vás nenutí zbytečně přemýšlet o každé maličkosti, ale na druhou stranu může svazovat a otupit vaše vnímání. Svět kolem vás je barevný, a vy se stále snažíte vidět jen černou a bílou. Ale no tak!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Pozor na falešné lichotníky

horoscopeVypadá to, milí Vodnáři, že vaše úsilí, které jste v posledních dnech vložili přesně tam, kde to bylo potřeba, začalo nést svoje ovoce. A možná jste se přistihli i při tom, že vás přešel počáteční odpor, a zase se vám vrátil optimismus. Ano, je to tak, a potvrdí to i vaše okolí. V následujících dnech budete okouzlujícím společníkem, ať se ocitnete kdekoli. Pozor jen na všudypřítomné lichotníky, a to i z řad těch nejbližších. Snaží se vás opít rohlíkem, aby po vás vzápětí něco chtěli. :)


Týdenní horoskop pro Ryby: Sílu hledejte uvnitř

horoscopeJestli si připadáte jako v jednom kole, není to jen pocit, milé Ryby. Léto bude za chvíli v nenávratnu a září odstartovalo zběsilou rychlostí. Pokud ji chcete přežít ve zdraví, obraťte se samy do sebe a sílu hledejte uvnitř. To ale neznamená, že přestanete vnímat, co se kolem vás děje - to by se vám nemuselo vyplatit.

Reklama