Týdenní horoskop pro Berany: Zpomalte, abyste nabrali síly

horoscopePokud máte pocit, že na vás „něco leze“, zapomeňte na obvyklou taktiku hlavou proti zdi, vždyť já to zvládnu, a raději o víkendu zpomalte a vydatně odpočívejte. Hlavu si nedělejte ani s tím, že stojí přípravy na Vánoce, však ony vám neutečou a týdenní nemoc by rozhodně nadělala více škod než dvoudenní menší výpadek. Nechcete snad přijít o bohatý společenský život, který máte před Vánocemi rádi, včetně firemního večírku... nebo snad ano?


Týdenní horoskop pro Býky: Záříte a můžete skály lámat

horoscopeVidíte, milí Býci, nejhorší je za vámi, odrazili jste se ode dna, a teď si můžete užívat cestu vzhůru. Všechno vám půjde od ruky, budete optimisticky naladění. Užijte si to, jen pozor na různá pokušení, která vám přicházejí do cesty. Přitahujete kdekoho, bohužel i ty, kterým jde jen o vlastní prospěch. Nedejte na sladké řečičky!


Týdenní horoskop pro Blížence: Nenechte partnera ve štychuhoroscope

Váš partner potřebuje vaši pomoc, milí Blíženci. Nemusí jít o nic velkého, pravděpodobně mu pomůže i maličkost, důležité bude hlavně to, když uvidí, že projevíte dobrou vůli i zájem. Často spoléháte na to, že za vás leccos vyřeší, ale i on/ona mají právo na trochu odpočinku v tom vánočním shonu, který si ovšem dopřejí jedině tehdy, když vy přiložíte ruku k dílu.


Týdenní horoskop pro Raky: Netrapte se pro ty, kteří za to nestojí

horoscopeZklamání v lásce není nic příjemného, obzvláště před Vánocemi, ale vy si nedělejte z ničeho hlavu, milí Raci, protože ten, pro koho se trápíte, za to vůbec nestojí! Byl to jen omyl, a čím rychleji zapomenete, tím lépe pro vás. Je totiž možné, že v příštích dnech potkáte někoho daleko zajímavějšího, kdo naopak za to stát bude. Tak mějte oči dokořán. :)


Týdenní horoskop pro Lvy: Zařizujte, nakupujte, pečte, zkrátka připravujte se na svátky

horoscopeMěli byste pomalu začít myslet na blížící se svátky, milí Lvi. Ano, jako bychom vás slyšeli, říkáte si určitě: To tak, teď mám jiné starosti! ...ale nadcházející neděle bude už druhá adventní, a pokud se chcete vyhnout šílenství, zařizujte, co můžete... Nezabývejte se příliš citovými záležitostmi a energii věnujte spíše něčemu praktickému, vyplatí se to. Na city bude dost času o Vánocích.


Týdenní horoskop pro Panny: Špatné zprávy mohou být i zprávami dobrými, záleží na úhlu pohledu

horoscopeMožná jste v posledních dnech pokazily něco, co jste rozhodně pokazit nechtěly, milé Panny. Stává se vám totiž, a není to příliš často, pravda, že věci poněkud překombinujete, a ony se vám pak vymknou z rukou. Nedá se nic dělat, chybovat je lidské a odpouštět je božské, a vy kolem sebe máte lidi, kteří vám odpustí. A to je vlastně dobrá zpráva, co říkáte?


Týdenní horoskop pro Váhy: Co takhle sauna?

horoscopeV tomto období byste měli více myslet na sebe. Už tak dost narušená psychická stránka jen těžko odolává napětí, které v těchto dnech pociťujete. Vaše tělo by pod návalem stresu z přicházejících Vánoc mohlo vypovědět službu a mohla by vás dostat do kolen nějaká nepříjemná viróza, což se vám zrovna moc nehodí. Proto si dopřejte oraz a minimálně jeden den udělejte něco pro sebe, např. v podobě příjemného dne v sauně.


Týdenní horoskop pro Štíry: Pomozte jen tam, kde je o to zájem

horoscopeMáte štěstí, v nadcházejícím týdnu se vám povede vše, na co sáhnete. Navíc budete překypovat energií a budete fungovat jako nabíječka pro vaše okolí. Jak to tak bývá, tak ne všichni kolem vás vám budou vaše momentální štěstí přát. Takže se vám bude hodit nechat oči otevřené a nevěnovat tolik energie někomu, kdo o to nestojí.


Týdenní horoskop pro Střelce: City nechte na doma

horoscopeAčkoli to tak navenek nevypadá, jste velmi citliví a v tomto adventním čase se vaše senzitivita ještě zvyšuje. Lidé ve vašem okolí mohou reagovat zmateně a nedivte se jim, protože oni znají jinou vaši tvář, tu, kterou stavíte mezi váš vnitřní svět a svět vnější, abyste se ochránili. Buďte opatrní a potřebu otevírat se nechávejte spíše na doma, tam jste v bezpečí. Venku jste na příliš tenkém ledě...

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Jste-li spokojení vy, pak je jedno, co říkají ostatní

horoscopeNeřešte to, co k vám z vašeho okolí prosakuje o vašem vztahu a soukromí... jen vy víte, jak se věci mají, a pokud jste spokojení, je přece úplně jedno, co si myslí ostatní. Pokud vám ale více záleží na tom, jak věci vypadají navenek, než na tom, jaké doopravdy jsou, pak hledejte chybu především u sebe. S takovou budete těžko někdy spokojení, milí Kozorozi.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Sliby se maj plnit (aspoň) o Vánocích...

horoscopeProžíváte spokojené období a vlna euforie bude pokračovat, ač se to zdá neuvěřitelné. Daří se vám totiž plnit sliby, kterými jste se zavázali sami sobě, z čehož máte pochopitelně radost. Teď ještě zaměřit se na sliby, které jste dali ostatním, milí Vodnáři... ať už je to partner, vaše děti nebo vaši rodiče, i oni čekají, že dodržíte, co jste slíbili. Tak s chutí do toho!


Týdenní horoskop pro Ryby: Změny dělejte u sebe a nikomu nic nenuťte

horoscopePokud jste se rozhodli, že chcete ve vašem životě něco měnit, je dobré začít především u sebe a nezatahovat hned do toho partnera nebo ostatní členy rodiny. Rozhodně vám nedoporučujeme žádná ultimáta, na ta není, obzvlášť teď v tomto hektickém adventním období, nikdo zvědavý. Když už, zkuste počkat po Novém roce.

Reklama