Týdenní horoskop pro Berany: Nejste vládci vesmíru - no a?

horoscopeBerani, vy zase sedíte jedním pozadím na několika židlích, jenomže ani jedna z nich nemá všechny nohy stejně dlouhé, proto je to posezení tak vratké! Rozmyslete si konečně, čemu dáte přednost, a co odložíte nebo úplně vypustíte. Smiřte se s tím, že nemůžete ovládnout všechno a všechny. Čím dřív to pochopíte, tím líp především pro vás.


Týdenní horoskop pro Býky: Zařaďte zpátečku, jinak hrozí srážka!

horoscopeZase vidíte rudě, milé Býci, a jdete hlavou proti zdi a hlavně taky proti všem. Možná máte ve všem pravdu, ale rozmyslete si dobře, jestli vám to stojí zato, abyste rozpoutali revoluci. Je totiž dost pravděpodobné, že by se toho hodně změnilo i pro vás a vy, jak dobře víte, změny snášíte velmi špatně. Takže pro příští dny se řiďte hlavně heslem: Dvakrát měř, jednou řeš!


Týdenní horoskop pro Blížence: Trocha skromnosti nezaškodíhoroscope

Tak takhle to nepůjde, milí Blíženci. Je jasné, že víte mnohé nejlíp, ale přece jenom byste měli respektovat alespoň základní pravidla, protože bez nich to opravdu nejde. Opusťte myšlenku, že jste řediteli zeměkoule, a nepřipouštějte si ji ani na chvíli. Nezapomeňte, že kdo míří příliš vysoko, pak také z velké výšky padá.


Týdenní horoskop pro Raky: Seberte se!

horoscopeAle no tak, Raci, vzmužte se trochu a nevymlouvejte se pořád na prodlužující se noci a zkracující se dny nebo na změnu času. Nejste jediní, kdo s tím musí bojovat. I když jste možná citlivější, rozhodně to není nic, co by vám bránilo normálně fungovat. Nikdo neříká, že máte trhat rekordy, ale svoje povinnosti prostě musíte zvládnout, s těmi vám nikdo nepomůže.


Týdenní horoskop pro Lvy: Nebojte se změn, budou k lepšímu

horoscopeV příštích dnech bude vaše mysl otevřená změnám, tak toho využijte, milí Lvi. Přestože jste znamení ohnivé, máte sklon lpět na určitých věcech, což vás zbytečně brzdí. Zahoďte staré, sice pohodlné, ale už dost „sešmajdané“ boty a vyberte si nové, které vám nejenom udělají radost, ale také vám pohomou přenést se k lepším zítřkům.


Týdenní horoskop pro Panny: Jste v kondici, využijte toho!

horoscopePřežily jste změnu času z letního na zimní bez úhony, že, milé Panny? Můžete si gratulovat, protože mnohá jiná znamení s tím mají velký problém. Vy jste na tom dobře, jak po fyzické, tak po psychické stránce, jste zkrátka v kondici, tak se nebojte vrhnout se do nových aktivit nebo do dobrodružství, kterého byste se jindy zalekly. Teď na to máte!


Týdenní horoskop pro Váhy: Přítelé vám pomohou

horoscopeI když se vám v posledních dnech zdálo, že vás štěstí a dobrá nálada obcházejí obloukem, zkuste se donutit naladit se pozitivně. Vaše vědomí bude úsměv na tváři zrcadlit a uvidíte, že zanedlouho vám bude lépe na duši. Pokud jste se vyhýbaly společnosti, je na čase do ní vyrazit, milé Váhy, protože přátelé vám spolehlivě zlepší náladu.


Týdenní horoskop pro Štíry: Myslete na horší časy

horoscopeZdá se, že se vám v posledních dnech nedostává trpělivosti, milí Štíři. Zapracujte na tom, protože vaše špatná nálada pramení hlavně z toho, že jste si toho naplánovali trochu moc... Myslete také na to, že se blíží finančně náročné období, dobře uděláte, když si schováte nějaký obnos „bokem“, spolehněte se, že se vám bude za čtyři, pět týdnů opravdu hodit. :)


Týdenní horoskop pro Střelce: Udělejte si pořádek!

horoscopePokud nejste s čímkoli spokojeni, milí Střelci, dejte to najevo. Tím, že budete uraženě mlčet nebo dělat, že některé věci neslyšíte, si rozhodně nepomůžete. Nemusíte hned každému říkat, co si OPRAVDU myslíte, na druhou stranu je dobré se ohradit, pokud je vám něco skutečně „proti srsti“. Když v sobě budete cokoli dlouhodobě dusit, ublížíte si i po zdravotní stránce, a to přece nechcete.


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Odolejte pokušení

horoscopeNikdo netvrdí, milí Kozorozi, že byste se nemohli také jednou pobavit. Proto neodmítejte pozvání na společenské události a bez výčitek se bavte, ale nezapomínejte, že pokušení číhá na každém rohu a často se stane, že za rychlé povyražení zaplatíme víc, než bychom chtěli. Buďte proto obezřetní a držte se spíše starých přátel, kteří jsou ověření.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Řešte problémy včas, ne až tehdy, když se blíží kolaps!

horoscopeSleťte konečně z té výšky dolů, milí Vodnáři, a podívejte se pořádně kolem sebe, abyste zjistili, jaká je vlastně momentální situace. Je sice hezké, že máte nad věcmi nadhled, ale ten nestačí k tomu, abyste mohli posuzovat jednotlivosti. Poslední dny a týdny vám uniká, že se kolem vás děje něco, co nemáte vůbec pod kontrolou. Malý potůček zvládnete zregulovat, ale až se povalí povodňová vlna, bude pozdě!


Týdenní horoskop pro Ryby: Udělejte si čas na rodinu

horoscopeV posledních dnech jste byly velmi pracovité, milé Ryby, a vypadá to, že do Vánoc se vůbec nezastavíte... Neměly byste ale proto zanedbávat svého partnera, děti nebo jiné členy rodiny, se kterými sdílíte domácnost. Je sice pěkné, že díky vaší pracovitosti bude pod stromečkem spousta dárků, ale dejte si pozor, abyste tam s nimi nakonec neseděly samy!

Reklama