Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeČeká vás klidné období navzdory novoročním oslavám i přípravám na ně. Překvapivě se vás letos nebude týkat žádné hektické chystání a nezachvátí vás ani žádná hysterie, zuřící kolem vás. Budete klidná „jako Beránek“ a do nového roku vstoupíte s vyrovnanou myslí a čistou hlavou.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVánoce možná nebyly tak dokonalé, jak byste si představovala, ale konec roku vás nezklame zejména proto, že nemáte žádná přehnaná očekávání. Do předsevzetí se nehrnete, a dobře děláte - aspoň pak nebudete zklamaná, když se vám nepodaří je dodržet. :) Pokud pocítíte nepřekonatelnou únavu, klidně se omluvte z oslav a jděte spát. Jak na Nový rok, tak po celý rok, a vy budete odpočatá a bez opičky. :) Přejeme vám šťastný nový rok!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeSilvestrovské oslavy milujete, protože jste tvor společenský a veselý, ale letos na ně nemáte tolik energie jako obvykle. Nepropadejte panice, není to tím, že byste byla tak stará, ale prostě toho na vás bylo s koncem roku moc a musíte zase načerpat nové síly. Nikde přece není psáno, že musíte do Nového roku vstoupit rovnou ze silvestrovské divoké párty. Co takhle letos Silvestra prolenošit a zahájit nový rok procházkou na čerstvém vzduchu? Přejeme vám šťastný nový rok!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeLetošní oslavy konce roku budou vaše! Osvědčená „party znamení“ letos nějak nemají sílu a energii, vy jí naopak máte dostatek a nebudete ani litovat energie vložené do pracného chystání různých zábav a kulišáren. :) Užijte si Silvestra se vším všudy a nebojte se i trochu zariskovat. V čem, to už necháme na vás. Šťastný nový rok!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud vás na konci roku skolila choroba, nebraňte se jí, poslechněte svoje tělo a s klidem můžete strávit konec roku v posteli. Nebuďte z toho otrávená, vždyť slavit můžete každý den, proč zrovna na Silvestra by vám mělo uniknout něco zásadního? To platí i pro ty z vás, které jsou zdravé, ale tak nějak nemají náladu na velké oslavy. No a co? I doma a v posteli se dá leccos zažít. Stačí zapojit vaši bujnou fantazii. :) Přejeme vám šťastný nový rok!

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaše plány na silvestrovské oslavy by se mohly naplnit, ale nesmíte mít přehnaná očekávání. Ostatně, vy nepotřebujete zábavu za každou cenu, mnohem spíš vám záleží na tom, abyste důležité chvíle trávila s těmi, které máte ráda a se kterými jste tak říkajíc na stejné vlně. To by se vám letos splnit určitě mohlo. Přejeme vám šťastný nový rok!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeLetošní Silvestr bude velmi povedený, což vás možná překvapí, protože novoroční oslavy nejsou zrovna těmi, na kterých by vám nějak obzvlášť záleželo. Je vám celkem jedno, kde Silvestra strávíte, hlavně když vás nikdo nebude k ničemu nutit a zábava nebude organizovaná. Užijte si ji a do nového roku vstupte plné optimismu! Přejeme vám štastný nový rok!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeJe nám to líto, milé Štírky, ale letošní silvestrovské oslavy se nejspíše zlatým písmem do vaší paměti nezapíšou. Že nečekáte nic převratného a chcete letos být spíše v užším kruhu rodinném a vychutnávat si pohodu a klid? Pak vám gratulujeme, je to správné rozhodnutí a do nového roku vstoupíte s dobrou náladou. Ať je šťasný! :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeChystáte-li se do společnosti, nepodceňujte přípravu a nevyrážejte na poslední chvíli, abyste náhodou nepřišla i o ten půlnoční přípitek... znáte se. :) Pokud letos zůstanete doma, zábava sice nebude tak třeskutá, ale když se vám podaří nezapnout televizi a nepřejíst se chlebíčků, bude to fajn Silvestr a do nového roku vstoupíte s důvorou ve dny příští. Přejeme vám šťastný nový rok!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeBujaré novoroční oslavy se vám letos nejspíše vyhnou, vám to ale ani trochu nebude vadit. Chystáte-li se do společnosti, zřejmě se nestanete královnou večírku (ostatně o to ani nestojíte), ale nudit se nebudete, o to už se vaši přátelé postarají. Zůstáváte-li doma, ke skvělé náladě vám bude stačit blízkost partnera či dětí a láhev dobrého alkoholu... skromnost vám sluší! Přejeme vám šťastný nový rok!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeOčekávané silvestrovské oslavy budou letos stát za to, když ovšem dodržíte pár základních pravidel... nebudete míchat různé druhy alkoholu, nebudete chodit na mráz bez svrchníku a dáte si pozor na to, s kým flirtujete u baru. Není to náhodou manžel vaší kolegyně, nebo dokonce nadřízené? Letos zkrátka držte svoje pudy na uzdě. :) Přejeme vám šťastný nový rok!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePlánovala jste velkou silvestrovskou oslavu, ale onemocněla jste? Nemusíte litovat, příchod nového roku stejně dobře oslavíte i doma po boku vašich nejbližších. Pokud jste zdravá a vaší účasti na párty nic nebrání, pak se můžete těšit na překvapivě zábavný večer, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Jen si dejte pozor, abyste toho nevypila víc, než snesete... pak by ty vzpomínky nebyly zrovna nejpříjemnější. :) Přejeme vám šťastný nový rok!

Reklama