Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNebuďte zbytečně tvrdohlavá a neprosazujte svůj názor za každou cenu. Zvolte taktiku! Nechte druhé, ať si vyzkoušejí své vlastní nápady, však oni uvidí, že váš pohled na věc nebyl vůbec tak mimo, jak se domnívali. Doma vyslechněte pozorně svého partnera a pomozte mu vyřešit to, co ho trápí. On vám, na rozdíl od jiných, bude opravdu vděčný.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVěnujte se domácnosti. Máte ráda harmonické prostředí, které si samozřejmě nemůžete vychutnat, pokud u vás doma vládne chaos. Nemáte-li dostatek času či energie, uvažujte o placené výpomoci. Pokud se vám představa, že vám s domácností pomáhá někdo cizí, příčí, pak nezbývá než zapojit děti nebo partnera. Připravte se, že nadšení nebudou, jsou totiž zvyklí, že všechno zvládáte sama.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

V následujících dnech budete mimořádně dobře přijímat všechny možné informace, máte otevřenou hlavu a myslí vám to. To, co se naučíte/dozvíte, jen tak nezapomenete, takže hurá do studia! Vyhněte se naopak těžké manuální činnosti, obzvláště té, která vyžaduje fyzickou sílu a použití ostrých předmětů.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNepropadejte skepsi, pokud se věci nevyvíjí tak, jak si představujete. Pesimismus vám rozhodně v ničem nepomůže, i když máte pocit, že na něj máte teď, v pochmurném dušičkovém čase, nárok. Opakujte si: S úsměvem jde všechno lépe! Na tváři vám ho určitě vykouzlí setkání s někým, koho máte ráda. Někdy stačí hodina ve společnosti někoho, s kým je vám dobře, a hned uvidíte svět v jasnějších barvách.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVztah, do kterého jste investovala hodně energie, projde zkouškou ohněm. Podle toho, jak v ní obstojí, sama uvidíte, jak se máte chovat v budoucnu. Nepodléhejte marnému očekávání a nestavte si vzdušné zámky. Zklidnění a lék na bolavou duši najdete tam, kde byste je možná vůbec nečekala. Dost možná, že to bude u osoby, na kterou jste si už dlouho neudělala čas...


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeSpokojenost z vás doslova čiší, navzdory nevlídnému dušičkovému času, budete tak inspirací pro spoustu lidí ve vašem okolí. Vyrazte do společnosti, pokud jste zrovna single a hledáte partnera pro život - díky vašemu momentálnímu naladění stoprocentně zaujmete nejednoho muže, a budete si moct dokonce vybírat. :) Zadané panny, vy si užijte vášeň doma - odhoďte zábrany a vyzkoušejte vše, co vás láká.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeToužíte už dlouho po něčem, co si - podle vašeho názoru - nemůžete dovolit? Znova promyslete pro a proti, protože nastal vhodný čas, abyste si svá přání začala konečně plnit, jakkoli se zdají nedostupná... pamatujte na to, že největší překážky si často klademe my sami. Dušičkový víkend neprolenošte, využijte volna a načerpejte sílu na čerstvém vzduchu.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNepřející kolega či kolegyně v práci se vám pokusí tak zvaně házet klacky pod nohy, ale vy se nenechte vyplašit a stůjte si za svým názorem, váš nadřízený to ocení. Naopak doma se tolik neprosazujte a nechte rozhodování na partnerovi, můžete se spolehnout, že jeho myšlenky se ubírají stejným nebo podobným směrem jako ty vaše.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeDejte si zvýšený pozor při manipulaci s křehkými předměty, vaše ruce nebudou úplně v kondici a ztráta šálku ze servisu po babičce by vás hodně mrzela... V práci se nenechte rozptylovat kolegy, kteří nejsou tak pracovití jako vy. Vaše úkoly za vás nikdo neudělá a jste za ně zodpovědná jen a jen vy. Ať si ostatní povídají a myslí, co chtějí, vy nejlépe víte, co je vaší povinností.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Finanční injekce, které jste se v těchto dnech dočkala - nebo se v nejbližších dnech dočkáte - významně pomůže vašemu rodinnému rozpočtu. Neunáhlete se a větší investice si pořádně promyslete, jakkoli je stav vaší peněženky momentálně více než potěšující. Vyrazit můžete na nákupy nových kousků do vašeho šatníku, tam nešlápnete vedle, protože váš vkus je vybraný a víte velmi dobře, co vám sluší.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeRáda a hodně plánujete aktivity do budoucna, nabíjí vás to pozitivní energií. Jaký by to byl život, kdybyste se neměla na co těšit? Pochopitelně jste zklamaná, když něco občas nevyjde, ale měla byste se naučit radovat se z každodenních maličkostí, i v tomto nevlídném dušičkovém čase. Neberte všechno jako samozřejmost. Doma se nepouštějte do zbytečných hádek a uznejte, že váš partner má v lecčem pravdu.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeHýčkejte v sobě své tvůrčí sklony, v tomto pochmurném dušičkovém čase máte tu nejlepší příležitost realizovat se ve všem, co máte ráda. Nenechte zahálet vaše ruce a potěšte sebe nebo své blízké něčím, co sama vyrobíte, práce rukama se vám totiž bude nebývale dařit. Myslet vám to ale bude taky, takže máte-li před sebou důležité rozhodnutí, určitě se vám podaří najít řešení.

Reklama