Týdenní horoskop pro Berany: Dejte na šestý smysl

horoscopeNepodléhejte skepsi, milí Berani, že všechno není tak, jak jste si představovali. Rádi byste věřili, že lidé jsou loajální a mají veskrze dobré vlastnosti, ale bohužel tomu tak vždy není a na vás je, abyste se s tím vypořádali. Věřte především těm, které znáte už dlouho a máte je tak zvaně ověřené, ty ostatní si prostě tolik nepřipouštějte k tělu. Pro případ, že byste váhali, důvěřujte svému šestému smyslu. Ten vás málokdy zklame.


Týdenní horoskop pro Býky: Zúčtujte s těmi, kteří si to zaslouží!

horoscopeA dost, milí Býci, tentokrát už jste byli trpěliví až až! Jestli máte pocit, že už opravdu nevíte, kudy kam, je ten správný moment, abyste si zjednali kolem sebe pořádek. Nenechte se věčně využívat, nedělejte práci za druhé a už vůbec netolerujte lži, o kterých to prostě víte, ale dosud jste je taktně přecházeli. Pořádně zadupat, to je to jediné, co teď pomůže! Od čeho asi máte ta kopýtka?


Týdenní horoskop pro Blížence: Pozor na falešníky ve vašem okolíhoroscope

Je možné, že se chystáte v příštích dnech na cesty. Pak buďte obzvlášť pozorní při balení, ať na nic důležitého nezapomenete, víte, že s tím máte problém! Pro všechny Blížence, tedy i pro ty, kteří zůstávají doma, platí jedno upozornění: Dávejte si pozor na osoby stejného pohlaví, které jste nedávno poznali a které se vám snaží vlichotit. Spoléhejte raději na ověřené „staré známé“, ti vám řeknou pravdu.


Týdenní horoskop pro Raky: Nejlépe se odměníte sami!

horoscopePříštích sedm dní vás odmění za tvrdou práci, kterou jste odvedli v dřívější době. Užívejte si to, protože si to zasloužíte. Odměnit se ale můžete i vy sami, naplánujte si třeba návštěvu wellness nebo vaší oblíbené restaurace a vemte s sebou i svého partnera. Hvězdy jsou nakloněny lásce, tak toho využijte.

 


Týdenní horoskop pro Lvy: Sedávej panenko v koutě...

horoscopeSledujete s údivem, co se kolem vás děje, milí Lvi? Nejste sami. I mnohá jiná znamení jsou, stejně jako vy, momentálně spíše tím, kdo jenom nevěřícně sleduje ten blázinec kolem sebe. A můžeme vám prozradit, milí Lvi, že tentokrát dobře děláte. Víme, je to trochu proti vašemu naturelu, neradi sedíte v koutě, ale tentokrát tam klidně ještě poseďte, nebudete litovat.


Týdenní horoskop pro Panny: Já, já, já, jenom já!

horoscopeAle ale, milé Panny, nezdá se vám, že to poslední dobou trochu přeháníte? Zcela netypicky pro vás se vrháte do všech možných změn, což by možná neškodilo, špatně ale je, že si nenecháte absolutně do ničeho mluvit a posloucháte jenom vlastní ego. Tak tudy cesta nevede, a nepoučíte-li se z toho, brzy vás doženou vaše umanutá a unáhlená rozhodnutí.


Týdenní horoskop pro Váhy: Raz, dva, tři... řešení!

horoscopeVaše nerozhodnost se v posledních dnech opět prohloubila a můžeme vám prozradit, že svému okolí způsobujete dokonalá muka! Není vám ostatních, kteří jsou na vašich rozhodnutích závislí, ani trochu líto? A netvařte se jako neviňátko, zodpovědnosti se nezbavíte, jste přece dospělé, milé Váhy! Tak už se konečně rozhoupejte! A jestli potřebujete ještě pár dní přemýšlet, ukliďte se radši někam, kde vás nikdo nebude rušit, a hlavně kde vás také nikdo neuvidí, to je naše dobrá rada.


Týdenní horoskop pro Štíry: Vyhněte se konfliktům útěkem do přírody!

horoscopeV příštích dnech si dejte pozor na podráždění, ze kterého by mohla vzejít naprosto zbytečná hádka. Těm se důsledně vyhýbejte a už vůbec je nevyvolávejte, splakali byste nad výdělkem, milí Štíři. Ten, na koho se zlobíte, má totiž eso v rukávu, o kterém nemáte ani ponětí. O víkendu raději vyhledejte čerstvý vzduch - a i v přírodě vám tentokrát bude lépe samotným.


Týdenní horoskop pro Střelce: Pozor na první příznaky

horoscopeNejste-li úplně fit, nezoufejte. Rozhodně ale poslechněte svoje tělo a zůstaňte v teple domova včas, hned při prvních příznacích. Přechodit nemoc opravdu není dobrý nápad, to už byste mohli vědět, milí Střelci. Ano, víme, máte spoustu plánů, ale lepší je něco oželet, než pak přijít téměř o všechny důležité akce, no ne?

 

Týdenní horoskop pro Kozorohy: Prevence je základ

horoscopeAle copak, milí Kozorozi, něco vás bolí? Snad jste nezanedbali preventivní prohlídky? Co to slyším? Zanedbali? Tak teď nebrečte, protože dobře víte, že bez prevence to nejde, a je jen vaše chyba, že jste si zase nenašli čas. Zdraví je to nejdůležitější, co máte, do něj byste měli investovat. Důvěru můžete vložit i do přírodních produktů, to je i náš tip pro vás. Jestli vás přepadlo nachlazení, zkuste zázvor!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Rovnováha vám prospívá, najděte ji ve všem

horoscopeZdá se, že jste našli potřebnou rovnováhu. Možná jste s přicházejícím podzimem trochu změnili návyky a světe, div se, udělalo vám to víc než dobře. Tak jen všechno zase nedotahujte do extrémů, jak je vám vlastní, ale snažte se tu výše zmíněnou rovnováhu udržet. To se týká nejen zdraví, ale i vztahů. Nikomu nenadržujte a nikoho neponižujte. Buďte tentorkát „jen“ spravedliví.


Týdenní horoskop pro Ryby: Lhát se nemá!

horoscopeA spadla klec, milé Ryby - ve vašem případě tedy spíše síť. :) V příštích dnech máte poslední možnost zachránit, co se dá, ať už se to týká čehokoli, co zanedbáváte. Rovněž vám doporučujeme být upřímné nejen k druhým, ale také k sobě samým, to je totiž mnohdy důležitější. Pokud dojde k vyhroceným situacím, neuchylujte se ke lžím, to by se vám opravdu, ale opravdu nevyplatilo!

Reklama