Týdenní horoskop pro Berany: Berete vše tak, jak to je...

horoscopeŠíříte kolem sebe dobrou náladu, a to se počítá - jak v práci, tak i doma. Ostatní by si z vás měli vzít příklad. Ani ve vašem životě není vše ideální, rozhodně nemáte na růžích ustláno, a ani v příštích dnech nedostanete všechno, po čem toužíte... přiznejme si, že v touhách a snech jste totiž hodně nároční, milí Berani. :) Možná to sami víte, a proto se nezhroutíe, když vám všechno nevyjde. To je správný přístup!


Týdenní horoskop pro Býky: Ono se to nezblázní...

horoscopeMáte pocit, že byste se potřebovali rozpůlit, rozčtvrtit či se případně rozdělit ještě na více kousků, abyste všechno zvládli, milí Býci. Problém je hlavně v tom, že chcete na všechno dohlížet - a to i tam, kde to opravdu není nutné. Nejste jediní na světě! Rodina se vám bez teplé večeře určitě nerozpadne a v práci to bez vás pár hodin také vydrží. Malý výpadek ve vaší péči naopak udělá zázraky... ostatní konečně uvidí, kolik toho zvládáte. :)


Týdenní horoskop pro Blížence: Buďte skromnější!horoscope

Neškodilo by vám trochu skromnosti, milí Blíženci. Hodně věcí vám dosud procházelo, což bylo samozřejmě díky vaší šikovnosti, na druhou stranu je potřeba si přiznat, že mnohdy jste měli více štěstí než rozumu a také máte kolem sebe spoustu lidí, kteří vám neustále pomáhají, a občas mají pocit, že jejich pomoc už berete jako automatickou. Bez nich byste ale nebyli tam, kde jste, proto zvažte, co byste na oplátku mohli udělat vy pro ně, a neváhejte s realizací!


Týdenní horoskop pro Raky: Buďte tvořiví!

horoscopeJestli se chcete v práci někam posunout, milí Raci, spoléhejte hlavně na svého tvořivého ducha. Automatické činnosti pro vás nikdy nebyly „to pravé ořechové“, a ani se vám tak dobře nedařily... změna zaměstnání nemusí být jediným řešením, přemýšlejte, jak si tu stávající oživit. Osazenstvo vaší domácnosti byste potěšili něčím dobrým na zub, co už jste dlouho nepřipravili. Oprašte kuchařku a hurá do kuchyně, i tam se totiž tvoří!


Týdenní horoskop pro Lvy: Kolikrát se ještě musíte spálit?

horoscopeJako bychom vás nevarovali, milí Lvi! Opět se vám trochu „přichytila hříva“ a spálili jste se, protože jste nebyli dostatečně obezřetní. Naučte se v lidech lépe číst a spoléhejte spíše na staré známé než na ty nové. Jste příliš důvěřiví! V příštích dnech obvolejte ověřené přátele a zajděte na skleničku s nimi. Jistě vás rádi vyposlechnou, ale rady nečekejte. Ostatně sami víte nejlépe, kde děláte chybu. Jen si to prostě, jako praví Lvi, nechcete přiznat!


Týdenní horoskop pro Panny: S chutí do toho, půl je hotovo!

horoscopeNebudeme vám mazat med kolem úst, milé Panny, čeká vás hektický týden. Možná je to stěhování, možná změna zaměstnání nebo životního stylu, každopádně vám změny dají zabrat, protože je nemáte zrovna v lásce. Nedá se nic dělat, změna je život, jak se říká. Snažte se vydržet tempo, ostatně jste po dovolené odpočaté, milé Panny, tak hezky do toho! Když bude nejhůř, omezte spánek, ale vynahraďte ho jiným odpočinkem. Čerpat síly můžete i jinak než v peřinách!


Týdenní horoskop pro Váhy: Chcete změnu? Samy se přičiňte!

horoscopePokud se chcete v příštích dnech (a v budoucnu) cítit dobře, musíte na tom samy zapracovat, milé Váhy. A nečinností nebo vyčkáváním nic nespravíte. Ať už má vaše nespokojenost jakékoli příčiny, udělejte s tím něco, cokoli. Přibraly jste? Začněte sportovat! Máte pocit, že se dusíte ve stávajícím vztahu? Tak mu dejte vale! Jste pořád samy? Vyrazte do společnosti, dejte si inzerát nebo jeďte na seznamovací víkend... zkrátka konejte!


Týdenní horoskop pro Štíry: Šiřte dobrou náladu!

horoscopeZačátek září pro vás bude příznivý, milí Štíři. Čekají vás úspěšné dny a budete se jen divit ostatním příslušníkům jiných znamení, kteří budou konec prázdnin vnímat daleko hůře než vy. Nenechte se otrávit, naopak šiřte dobrou náladu. Vždyť krásné dny zdaleka nekončí, zima je ještě daleko! Tak proč si dělat vrásky? O víkendu vyrazte do přírody, tam určitě potkáte podobně dobře naladěné smrtelníky - patrně také Štíry. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Držte se toho, co máte vyzkoušené!

horoscopeChcete-li se v následujících dnech vyhnout problémům, snažte se zachovat rituály, na které jste zvyklí, milí Střelci, a neopouštějte je za žádnou cenu. Změny by vás tentokrát mohly vykolejit a ohrozily by i váš zdravotní stav. Letos už těch nemocí bylo dost a čeká vás náročný podzim, proto buďte uvážliví a dávejte na sebe pozor! Cestou domů z práce či ze školy si kupte nový šátek na krk - potěší oko a navíc zahřeje, kdybyste se náhodou někde zdrželi. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Změny k lepšímu jsou vždy krokem vpřed!

horoscopeVaše okolí poslední dny a týdny nevychází z údivu. Překvapujete i ty nejbližší, kteří si mysleli, že vás dobře znají. Nutno dodat, že překvapení jsou pozitivně laděná, takže vás nelze nepochválit. :) I ti nejzarytější kozorozi se zkrátka mohou změnit k lepšímu - nebo mohou změnit své hluboce zakořeněné názory. Jen tak dál a nebojte se, vy sami sebe rozhodně neztratíte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Buďte důslední

horoscopeV příštích dnech vás v práci čekají náročné úkoly, které jste si ostatně sami naplánovali, proto by bylo bláhové se jim snažit vyhnout, milí Vodnáři. Byli byste druhým pro smích - a to je něco, co byste jen těžko přenesli přes srdce. Snažte se být důslední (k sobě i k druhým), uvidíte, že tím mnohého dosáhnete. Měkčí přístup byste naopak mohli uplatnit doma. Svět se rozhodně nezboří, když se někdo opozdí s příchodem nebo zapomene nakoupit, to jsou věci, na kterých lpět nemusíte.


Týdenní horoskop pro Ryby: Na obzoru je lákavá pracovní nabídka!

horoscopeČeká vás nabídka, která nebude z těch běžných, milé Ryby. Máte možnost vydělat si hodně peněz, ale tak jako všechno, i tahle „mince“ má dvě strany. Musely byste hodně zabrat a především omezit své volnočasové aktivity - a ani na okamžik neuvažujte nad tím, že byste snad zvládly dvě práce najednou, tedy tu stávající a tu novou... už teď je toho na vás hodně!

Reklama