Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJste velmi hrdá a nechcete za žádnou cenu ukázat svoje slabší stránky. Pokud jste v nadřízené pozici, bude lepší, když se toho budete dál držet. Jinak ale - a především doma - si klidně postěžujte a sdělte partnerovi i dětem, že byste potřebovala jejich pomoc. Prodloužený víkend využijte k regeneraci a naberte síly do začátku nového měsíce, bude náročný.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeUdělejte si čas sama na sebe. Zanedbáváte se a myslíte si, že to vidíte jen vy sama, ale i váš partner už si všiml, že něco není v pořádku. Nedivte se, je zvyklý mít dokonalou domácnost i ženu. :) Určitě za vás ochotně zastane i nějaké vaše povinnosti, jen abyste si mohla dopřát nějakou tu péči a relax. Stačí vyslovit přání nahlas. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopePadla na vás únava a nezvládáte ani polovinu toho, co běžně. Nevadí, milé dámy, vy máte „nadděláno“ a nyní můžete dny volna využít k tomu, abyste si odpočinula. Neplánujte žádné velké akce, relaxujte. Pokud chcete přece jen společnost, pozvěte si ji k sobě domů. Nestresujte se úklidem, stačí, když budete mít něco dobrého na zub. Prachu si vedle vaší zářící osobnosti nikdo všímat nebude. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeKladete na sebe příliš velké nároky. Bohužel vaše předsevzetí často vezmou za své, protože je jednoduše nezvládáte plnit. Proč jste na sebe tak přísná? Zkuste to jinak! Využijte volných dnů k tomu, abyste se rozmazlila vším, co máte ráda. Ať už se jedná o dobré jídlo či pití, o milou společnost nebo o erotické jiskření. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNejenom na vás je toho hodně. Máte pocit, že se vašimi plány musí řídit celý vesmír, ale to jste na omylu, milé Lvice. Pro vás by sice všichni, a zejména příslušníci opačného pohlaví, rádi udělali první poslední, ale nemůžete čekat, že se všichni na váš povel seberou a budou okamžitě dělat to, co jste naplánovala. Co takhle ve dnech volna opravdu zvolnit a nechat okolí i sebe dýchat a být „jen tak“?

 

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV těchto dnech se věnujte svojí tělesné stránce. Vaše tělo pro vás sice nikdy nebylo alfou a omegou života, protože pro vás je důležitá hlavně duchovní potrava a poctivá práce, nicméně bez určité fyzičky se prostě neobejdete. Jak dlouho už jste si nebyla zaběhat nebo zacvičit? A z čeho myslíte, že pramení vaše únava? Není to jenom podzim, milé Panny...


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNenechte se nalákat „výhodnými“ nabídkami, které se vám v příštích dnech naskytnou. Pokud si potřebujete půjčit peníze, obraťte se na ověřené přátele nebo důvěryhodné instituce. A jsou-li to nabídky typu kvalitního sexu Saši Mašlaně :), buďte obezřetná o to více. Chovejte se za každých okolností jako dáma a nenechte se nachytat na švestkách.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeHrozí vám nedorozumění s partnerem. Saze bouchnou asi hlavně jemu, tak se připravte, a pokud ho máte ráda a nechcete si kazit jinak hezký vztah, snažte se reagovat klidně a nevytaste se hned s něčím do protiútoku... zvlášť je-li váš partner zemského znamení, mohlo by dojít ke katastrofě. Ocásek s jedem si nechte na jiné příležitosti.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNa prodloužený víkend se vám sešlo více akcí, a vy zjišťujete (jaké překvapení :)), že není ve vašich silách vše stihnout. Jako vždy jste toho hodně naslibovala. Přednost dejte těm známým, které už jste delší dobu neviděla, i když jsou vašemu srdci bližší jiní lidé. Je vždy dobré udržovat a obnovovat i staré a poněkud zapomenuté kontakty, nikdy nevíte, kdy by se mohly hodit.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePokud váš partner není také kozoroh jako vy, což by se dalo téměř vyloučit :), musíte se smířit s tím, že nemáte na všechno stejné názory a váš partner bude patrně také v mnoha ohledech benevolentnější než vy. Představte si ale, že byste byli oba stejně tvrdohlaví! Nezlobte ho proto tolik svojí umanutostí a nechte ho naplánovat aspoň jeden ze dnů volna podle jeho představ. Možná vás překvapí, že se budete opravdu dobře bavit. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeHrozí konflikty v rodině, způsobené především tím, že jste poslední dobou nevěnovala pozornost tomu, co vám vaši nejbližší vlastně říkají. Využijte delších dnů volna k tomu, abyste si všichni sedli k jednomu stolu a místo obvyklých a běžných záležitostí se pobavte o tom, co kdo očekává od budoucnosti. Možná vám bude připadat, že vedle vás najednou sedí jiní lidé, než na jaké jste byla zvyklá. Ale pořád jsou to členové vaší rodiny, kteří očekávají vaši podporu a také respekt.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNepřehánějte to s péčí o vaše děti, obzvlášť pokud už nejsou zrovna školou povinné a jsou samy dospělými jedinci. Své rady si radši nechte pro sebe, pokud vás o ně samy nepožádají. Chtějí si jít svojí vlastní cestou. A ani těm mladším se nevnucujte s vašimi představami o tom, jaké by měly být. Připadá vám, že jim nerozumíte? Věnujte jim více svého času. Třeba právě teď ve dnech volna. Nechte je, ať ony naplánují, co spolu podniknete.

 

Reklama