Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNěkteré vaše nápady okolí těžko chápe, a není se čemu divit, protože poslední dobou nemáte čas věci promýšlet do detailu, dokonce snad nemáte čas přemýšlet vůbec, což je dost nebezpečné. :) Práce se na vás hrne a vy se snažíte jí uniknout krátkodobým odpočinkem, ten vám ale moc nepomůže. Soustřeďte se tedy na to, co je nutné udělat, nic neodkládejte a odpočinek si dopřejte až tehdy, když si budete jistá, že jste nic nezanedbala.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePláčete na špatném hrobě. Osoba, které si vyléváte své srdce, vám nemůže pomoci, leda tím, že vás vyposlechne. Otázka je, jestli to je to, co potřebujete. Přestaňte se stále litovat a postarejte se o sebe trochu! To za vás nikdo neudělá. Chcete k Vánocům místo tradičních ručníků a hrníčků pěkné prádlo? To ale musíte svému drahouškovi říct, z očí vám to nevyčte!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Váš partner by si s vámi rád doma v klidu vychutnal adventní čas, vy se ale řítíte ve zběsilém pracovním tempu a domů se přijdete víceméně jen vyspat. Nedivte se potom, že nálada u vás doma klesá k bodu mrazu. Zapracujte na lepší organizaci vašeho času, v té máte totiž mezery.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNapněte všechny síly a snažte se v práci vyřešit všechny úkoly, abyste si nic nenechávala na období těsně kolem vánočních svátků. Víte přece, jak je prožíváte! Sil máte momentálně dost, energie také. Nebo snad budete mít náladu u pohádek a mísy cukroví telefonovat se svým šéfem kvůli něčemu, na co jste zapomněla? Leda že by se vám líbil, pak ale nezapomeňte na přísloví, které praví, že „co je v domě, není pro mě“. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBerete si některé komentáře lidí k vaší osobě příliš k srdci. Přitom jste povaha veskrze optimistická. Proč vám tolik záleží na tom, co si o vás myslí cizí lidé? Soustřeďte se na své blízké, na těch záleží, a jestli se na vás vaše sousedka nebo kolegyně v práci podívala přes prsty... no a co? Proto si přece nebudete kazit den. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeMěla byste si vážit toho, že po svém boku máte partnera, který vás dobře zná a toleruje. Ne, není to samozřejmé. Jen se porozhlédněte kolem, ne všichni mají vedle sebe takový poklad. Jste-li momentálně single, vztáhněte výše řečené na své přátele. Nastávající adventní čas využijte jako prostor pro to, abyste svým nejdražším konečně dala najevo, jak jste ráda, že je máte. A nemusí to rozhodně být jenom prostřednictvím drahých dárků. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeBojíte se, že zklamete nejlepší přátele nebo partnera, když změníte na jistou věc, situaci, nebo dokonce osobu názor? Nebuďte bláhová! Na to přece mají nárok všichni, tak se nebojte a řekněte nahlas, co vám vadí, co byste chtěla změnit, po čem momentálně toužíte... mluvte o tom, co cítíte, uleví se vám a ve vašem nejbližším okolí zavládne lepší nálada.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNejste v nejlepším rozpoložení, rozčiluje vás totiž okolní shon a vystresovaní lidé všude kolem. Utéct někam do klidu bohužel nebude možné, to ale neznamená, že se musíte nutně toho všudypřítomného blázince účastnit. Máte schopnosti k tomu, abyste ho mírnila a vracela situaci do normálu. Proto neváhejte a zasáhněte vlídným slovem tam, kde bude potřeba.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeDejte si pozor na nerozumné utrácení. Zvlášť teď před Vánocemi vás to neustále láká, jenže vaše peněženka není bezedná. Je sice chvályhodné, že chcete ostatním udělat radost, ale musíte myslet také na „strýčka Příhodu“. Možná tomu nebudete věřit, ale vaše blízké potěší i vaše pouhá přítomnost - nemusíte nikoho zahrnovat drahými dárky, na těch vztahy nestojí - aspoň ne ty zdravé. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Ke svým nejbližším - a zejména dětem - jste byla poslední dobou velmi benevolentní, což se vám bohužel nevrátí úplně v dobrém. Je čas na zpřísnění režimu, abyste se o Vánocích nezbláznila... zaúkolujte všechny členy domácnosti, neřešte všechno jen vy sama! Na druhou stranu - nemusíte všechno osobně dozorovat. Klidně rozdělte úkoly a opusťte domov. Prospěje to všem.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřekvapivé zprávy vás kupodivu nezaskočí, vy jste totiž vždy připravena na změny, protože dobře víte, že nic není definitivní. Okolí překvapí váš klidný přístup. Můžete ostatní naučit, že i ty největší problémy lze vyřešit s grácií. Jen tak dál, jste na té nejlepší cestě a obdiv na sebe nenechá dlouho čekat.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeStále trvá období rodinné soudružnosti, kterou si můžete vychutnávat až do Vánoc. Neutíkejte proto od rodinného krbu, tam vám bude nejlépe. Venkovní shon a stres klidně letos vynechte. Že musíte shánět dárky? Na to je zatím dost času... o víkendu zkuste popřemýšlet, čím letos ostatním chcete udělat radost, a pokud to bude něco, na čem se budete podílet vy sama vlastníma rukama, bude to ta nejlepší volba.

 

Reklama