Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeHlídejte si finance. Nenechte se zlákat nabídkami a už vůbec nekupujte něco, co nepotřebujete, jen proto, že je to tááák výhodné. :) Momentálně nemáte ani myšlenky na shánění dárků pro své blízké, tak se do toho nenuťte. Času je zatím dost. Užijte si první adventní neděli bez jakýchkoli výčitek.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBuďte k sobě upřímná a přiznejte si, že ne vše, co jste si naplánovala, „v pohodě“ stíháte. Nebo možná ano, stíháte, ale rozhodně ne v pohodě. Váš uštvaný výraz děsí i vašeho partnera, který by doma zase rád měl tu poklidnou atmosféru, kterou umíte vytvořit jen a jen vy. Nesnažte se dělat ze sebe superženu, protože... svatozář už máte stejně. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeUstupte z některých svých stanovisek, která jste doteď považovala za nedotnutelná. Pokud vás o něco žádá váš milující partner, zřejmě to nebude dělat jen tak z plezíru a hodně mu na tom záleží. Nebuďte trvdohlavá a přistupte na kompromis, protože ve výsledku vlastně ani nepoznáte rozdíl. Hlavní je, že bude doma klid a mír. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePlánovaná akce a přáteli, na kterou jste se původně těšila, hrozí fiaskem... aby k němu nedošlo, ujměte se organizace a všichni, včetně vás, budou spokojeni. Díky vaší schopnosti vcítit se do druhých si získáte symapatie mnoha nových lidí, a pokud jste volná, je docela dobře možné, že mezi nimi bude ten pravý. Poznáte ho hned, nezaváháte ani minutu. Zkrátka to bude jako blesk z čistého nebe.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJako mimořádně společenskou osobu vás s přicházejícím adventem čeká náročné období, ale vy se na něj těšíte. To, co by druhé už dávno skolilo, vám neudělá vůbec nic. Ponocování ani případné hříšky ve formě kvalitního alkoholu a dobrého jídla na vás navíc nezanechají vůbec žádné následky. Jste zkrátka šťastná žena. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePomozte své kamarádce nebo příbuzné, která už delší dobu neví, kudy kam, a vás žádá o radu. Vždy ji vlídně vyslechnete a necháváte si pro sebe to, co by ji mohlo případně ranit. Pokud ale vidíte, že pouze otevřené srdce a náruč nepomáhají, musíte s pravdou ven. Uvidíte, že váš názor i radu přijme s pochopením a bude vám vděčná.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePsychicky se pomalu připravujte na náročné předvánoční období, které začíná první adventní nedělí. Abyste se nedostala do stresu, využijte volných chvilek k plánování a sepsání toho, jaké dárky chcete letos svým blízkým nakoupit, a pokud možno si pevně stanovte den/dny, kdy si na nakupování uděláte dostatek času. Jak víte, rychlé rozhodování není vaší silnou stránkou, na druhou stranu ale dárky od vás potěší spolehlivě každého. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePocítíte-li náhlou a nepřekonatelnou únavu, neváhejte a vyberte si aspoň jeden den volna. Ono se to bez vás také nezblázní... Ne že si ale budete s sebou brát práci domů, to byste tomu moc nepomohla! O víkendu můžete pořídit první vánoční dárky pro vaše nejbližší, zvlášť pokud vás něco vyloženě „praští do oka“. Budete mít čich na mimořádné věci.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše poněkud prostořeká ústa vám v příštích dnech překvapivě otevřou jedny dveře, které pro vás dosud zůstávaly zavřené, a vy jste váhala, nebo se dokonce bála do nich vstoupit. Tak směle do toho! O víkendu obvolejte známé a kamarády a zeptejte se jich na jejich letošní sváteční plány, ať zase pak na poslední chvíli nezmatkujete a nevymýšlíte šílené plány, jak ve třech dnech skloubit padesát návštěv. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVyužijte následující dny k tomu, abyste urovnali partnerské neshody, pokud nějaké máte, a pokud ne, máte příležitost váš vztah vylepšit nebo okořenit, hvězdy jsou mimořádně nakloněny vám i partnerským vztahům obecně. Pokud na vás začal doléhat předvánoční stres, sedněte si o víkendu a vše si v klidu naplánujte, sepište a utřiďte... tak, jak to máte ráda. :)

 

Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeV příštích dnech vás pohltí práce a vaše nasazení bude obdivuhodné, ale držte se jednoho: Netahejte si práci a zejména pracovní problémy domů. A to ani v případě, že pracujete se společně se svým partnerem... První adventní neděli se nenechte vystresovat, času na nakupování vánočních dárků máte ještě poměrně dost. A vy to stejně většinou zvládáte bravurně i na poslední chvíli. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeAč máte momentálně nabitý diář a těšíte se, že se vrhnete do víru společenského života, který s sebou nese začínající advent, tento víkend si ještě užijte doma a věnujte se hlavně svému partnerovi. V klidu si sedněte a vyposlechněte jeden druhého, hlavně si udělejte jasno v tom, jak chcete trávit letošní svátky. Už jsou skoro za dveřmi, ale ještě je čas doladit případné nejasnosti.

Reklama