Týdenní horoskop pro Berany: Povinně relaxujte!

horoscopeSplíny, které vás v posledních několika dnech přepadaly, odejdou tak rychle, jako přišly. Musíte se ale o to také trochu zasadit, milí Berani. Snažte se najít si ve svých povinnostech i aktivitách, které děláte doprovolně, aspoň nějaký řád. Často se totiž necháte rozhodit už jen tím, že toho máte hodně, ale jste to přece jen a jen vy, kdo si tohle všechno naplánoval. A zvládnete to, nebojte se, jste totiž výkonní jako málokdo. Nezapomeňte ale na relax, jinak vás přepadne nemoc, která vás násilím upoutá na lůžko, a o to určitě nestojíte.


Týdenní horoskop pro Býky: Pohyb dvakrát týdně a můžete skály lámat!

horoscopeMáte hodně sil, milí Býci, konečně jste se totiž vylízali z podzimních chorob a nachlazení a můžete zase pokračovat ve všem, co vás baví, i v tom, co dělat musíte. Nezapomeňte na pohyb na vzduchu, nezavírejte se do posiloven a studií, abyste cvičili, ale nazujte pevné boty a oblečte nepromokavou bundu a vyrazte do lesa! Intenzivní chůze alespoň dvakrát týdně s vámi udělá hotové zázraky! Bonusem navíc bude i obdiv vašeho partnera.


Týdenní horoskop pro Blížence: Lidé vás rádi uvidí!horoscope

Nedělejte si vrásky na čele, pokud nejde všechno tak, jak má. Máte potenciál být úspěšní, i když vám schází zarputilost, která naopak jiným znamením zase přebývá, a jak víte, milí Blíženci, všeho moc škodí. Ve výhodě jste vy, protože lidé nemají rádi, když na ně někdo tlačí. Ve vašem jednání a vystupování je lehkost, lidé se s vámi velmi rádi setkávají, v tom je vaše deviza, a tou teď zabodujete!


Týdenní horoskop pro Raky: Dejte si do těla!

horoscopeJak je na tom vaše zažívání, milí Raci? Nemyslíte si snad, že bílý jogurt jednou týdně a jeden banán na svačinu všechno vytrhnou? Pokud máte pocit, že vás opouští kondice, je nejvyšší čas začít něco dělat. Vy jste rádi venku, tak toho využijte, ale občasné procházky stačit nebudou. Potřebujete se pořádně zapotit a dát si do těla, jinak z vás za chvíli bude líná hrouda. Tak odhoďte pochybnosti a hurá na to!


Týdenní horoskop pro Lvy: Zahřejte druhé, prospěje to i vám

horoscopeOchladilo se, počasí je na draka, a vy máte tendenci všechno vidět černě. Jste sluneční znamení, milí Lvi, napadlo vás už, že tím sluncem můžete být i vy sami? Ostatní znamení, která v sobě nemají tolik ohně, jsou na tom o hodně hůře než vy, proto jim dopřejte trochu toho tepla prostřednictvím sebe - a uvidíte, že i vám se udělá lépe. :)


Týdenní horoskop pro Panny: Pomozte blízké ženě

horoscopeVe vašem nejbližším okolí je osoba, která nutně potřebuje vaši pomoc, milé Panny... Problém je, že si o ni sama neřekne, takže je na vás, abyste rozpoznaly, o koho se jedná. S velkou pravděpodobností je ženského pohlaví a mohla by to být vaše matka, sestra či nejlepší kamarádka. Dejte si spolu kávu a pozorně jí naslouchejte. Poví vám to „mezi řečí“ a vy neváhejte s pomocí.

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Dospěte deficit a hurá mezi lidi

horoscopeO škarohlídy nikdo nestojí, milé Váhy, to už byste mohly vědět. Víme, že nemáte zrovna nejlepší náladu, a kdo by ji měl výbornou, když zima už se pořádně hlásí o slovo? Využijte víkendový posun času k tomu, abyste se pořádně dospaly, a příští pracovní týden vkročte do práce s úsměvem na tváři. Pokud dostanete pozvánku do společnosti, běžte, pobavíte se jako už dlouho ne.


Týdenní horoskop pro Štíry: Oslavte život!

horoscopePošmourné počasí nikomu na náladě nepřidá, ale pro vás listopad znamená období, kdy slavíte narozeniny, proto nemáte důvod ke smutku. Slavte s chutí, i když máte pocit, že tak zvaně „není co“. Naopak! Vy jste přece milovníky života a všech možných požitků, tak jaképak pochybnosti o oslavách? Slavte život!


Týdenní horoskop pro Střelce: Zvažte příčiny a následky...

horoscopePřípadné zdravotní problémy, kterými trpíte, nejsou způsobené vaší momentální situací, ale jsou výsledkem toho, jak se o sebe dlouhodobě staráte. Zamyslete se nad tím, jestli byste neměli přehodnotit váš životní styl. Nemůžete dělat ve čtyřiceti to, co jste zvládali ve dvaceti... každý věk má svoje, to byste už mohli vědět, milí Střelci.


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Společně za lepší náladou

horoscopeJste vážní a zachmuření, jako byste zrcadlili změnu počasí a pozvolný přechod do studených měsíců... není jednoduché se donutit k úsměvu, ale pokuste se o to, protože vaši blízcí už jsou unavení z pohledu na vaši zamračenou tvář a navíc si domýšlejí, že za vaši špatnou náladu mohou oni. Vyvraťte jim to a naplánujte si společnou aktivitu, která vám vlije optimismus do žil.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Pozor na pokušení

horoscopeNeutíkejte před starostmi a zodpověností, milí Vodnáři, zvástě když dobře víte, že jednou vás stejně doženou... snažte se neodkládat věci na později, zbytečně byste se potom stresovali. Jestli se vydáte do společnosti, budete miláčkem všech zúčastněných. Máme ale výstrahu: Pozor na to, abyste svojí náklonností ke všem přítomným osobám opačného pohlaví pekelně nerozčílili svoji drahou polovičku. :)


Týdenní horoskop pro Ryby: Nepropadejte panice

horoscopeJestli máte poslední dny pocit, že vám tak zvaně ujíždí vlak, je to pocit naprosto neopodstatněný a je způsobený hlavně tím, že cítíte v kostech přicházející zimu, ze které ale nemá radost nikdo... co se dá dělat, je potřeba se na ni připravit. Hlavně ale nepropadejte panice a neupadněte ani do letargie, ze které byste se dlouho probíraly.

Reklama