Reklama

Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJeště dnes budete mít pocit, že nic nestihnete, že nic nezvládáte, ale s příchodem Štědrého večera se všechno změní dočkáte se zasloužené odměny v podobě láskyplných slov svých blízkých. Potěší vás také dárečky pod stromečkem, které budou letos obzvlášť nápadité. Máte se z čeho radovat! Přejeme vám krásné sváteční dny!

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeProžijete jedno z nejhezčích období roku, i když to tak možná dnes nevypadá. Nezoufejte a hlavně nepodléhejte hysterickému vnitřnímu hlasu, který vám, zodpovědným hospodyňkám, kterým jde o blahobyt u rodinného krbu, napovídá, že ještě musíte tohle a tamto. Nemusíte! Jediné, co musíte, je užít si vánoční atmosféru a čas se svými milovanými. Přejeme vám krásné sváteční dny'

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNečekaně na vás dolehne smutek. Možná nemůžete trávit vánoční svátky se všemi, které milujete, možná na tom nejste zdravotně nejlépe. Pořád ale máte být za co vděčná, i když se vám to nemusí na první pohled zdát... dívejte se pořádně a hledejte radost v detailech a drobnostech. Přejeme vám krásné sváteční dny!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMilujete Vánoce a doslova lpíte na všech tradicích, které se v tyto dny dodržují, a vy rozhodně nebudete pozadu. Obklopte se svojí rodinou a buďte šťastná. Jen si dejte pozor na žaludek, méně majonézy v salátu a méně jídel smažených! Víte, že přejídání vám nedělá dobře. Přejeme vám krásné sváteční dny!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeUžijte si do sytosti volných dnů. Budete jako vždy ve společnosti a také vás díky tomu čeká seznámení s novými přáteli... Jen si dejte, milé lvice, pozor na nepříjemnou kocovinu... Před vámi je ještě Silvestr, tak ať to vůbec všechno ustojíte. Vy jste ovšem hrdinka, proto to nakonec dobře dopadne. :) Přejeme vám krásné sváteční dny!

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeO Vánocích se také říká, že jsou to svátky klidu a míru. Tím se řiďte, milé Panny, a nenechte se strhnout ke konfliktním debatám u svátečního stolu. Pokud se přece jen někomu podaří vás tak trochu vytočit, počítejte do deseti, zhluboka dýchejte a myslete na lásku k bližnímu svému. :) Přejeme vám krásné sváteční dny!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZe všecho toho předvánočního shonu už vás trochu pobolívá hlava a necítíte se v úplně nejlepší kondici. Klid, ostatní jsou na tom stejně... Překvapivě si oddychnete a zrelaxujete během svátečních rodinných a přátelských návštěv, které budou ve znamení sounáležitosti a příjemné atmosféry. Přejem vám krásné sváteční dny!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeTěšíte se na Vánoce, i když nebudete trávit tolik času se všemi svými milými, jak jste doufala. Nedá se nic dělat, nemůžete sedět jedním zadečkem na několika židlích. Nezoufejte, vždyť nemusíte všechny vidět zrovna v těchto dnech... k radosti stačí i milý telefonát a příslib, že se brzy najde příležitost k setkání... Přejeme vám krásné sváteční dny!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJako pravá střelkyně jste měla na Vánoce velké plány, ale nakonec budete ráda, když budete v následujících dnech více v klidu a na méně místech, než jste původně chtěla. :) Nemusíte se přece rozkrájet zrovna na Vánoce, k tomu máte dost příležitostí po celý rok. :) Přejeme vám krásné sváteční dny!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNechte dnes v práci všechny starosti i unavené tělo a zamračenou tvář a doma už si konečně uvědomte, že nastal nejkrásnější čas v roce. Tak ať nejste za škarohlída. Udělejte cokoli, co přispěje k vaší dobré náladě, ať už to bude sebevíce „infantilní“. :) Klidně sledujte s dětmi Tři oříšky pro Popelku. A proč vlastně ne? Přejeme vám krásné vánoční svátky!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePředvánoční období bylo jako obvykle poněkud hektické, možná proto budete mít problém zklidnit se a rozjímat u svátečního stolu. :) Nebojte se, vaši blízcí jsou zvyklí, že jste přinejmenším myšlenkami většinou i někde jinde než tam, kde se fyzicky nachází vaše tělo. Přejeme vám krásné sváteční dny!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeAčkoli jsou Vánoce časem setkávání, vy letos toužíte po tom strávit je v tichu a klidu, nejlépe se jen s partnerem, popřípadě s dětmi, nemají-li ještě vlastní domácnost. Není na tom nic špatného. Klidně zaplujte hloub do spodních vod a vychutnejte si vánoční svátky na duchovní rovině... přejeme vám krásné dny plné lásky!