Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNenechte se odradit od realizace nápadu, který máte - ty, kteří vám házejí klacky pod nohy nebo „jen“ říkají, že se to nemůže povést, ignorujte. Však oni uvidí na vlastní oči, že když se pro něco nadchnete, je téměř nemožné, aby to nevyšlo. O víkendu vše proberte s drahou polovičkou, možná vás překvapí, že vás stoprocentně podpoří a nebude tentorkát malovat čerta na zeď. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNebuďte zklamaná, pokud se vám hned nedaří to, na čem jste se rozhodla zapracovat. Žádný učený z nebe nespadl, jak se říká. Časem si to sedne, určitě to nesmíte v těchto dnech vzdát! O víkendu si udělejte radost nákupem toho, po čem toužíte. Nenechte se odradit cenou, ona věc za to totiž stojí. Dejte na svůj první dojem.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNetlačte v těchto dnech na vašeho partnera ve věci, ve které je nerozhodný. Ještě potřebuje nějaký čas a vaše netrpělivost ho doslova děsí. Naopak byste si z něj měla vzít příklad a nevrhat se tak zběsile do všeho, co se vám nabízí, i když to vypadá lákavě. Vám bychom to mohli opakovat desetkrát denně: Nemůžete sedět jedním pozadím na několika židlích.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMilujete krásné věci a ráda je dopřáváte i svým milovaným. Klidně už můžete začít vybírat vánoční dárky, protože vám na nich a na reakci obdarovaných záleží. Nenechte to na poslední chvíli jako ostatní. Nakupte s grácií a hlavně s předstihem a uvidíte, že si na tento horoskop ještě v prosinci s úsměvem vzpomenete. Až budou ostatní vyšilovat, vy si hodíte nohy nahoru a budete si vychutnávat v teple domova svařené víno nebo grog. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePomalu si plánujte zimní dovolenou, pokud jste tak už neučinila, máte nejvyšší čas. Jestli se vám ta poslední úplně nevydařila, popřemýšlejte, do jaké míry to bylo způsobeno tím, s kým jste vaše volné dny trávila. Jela jste s věčně nespokojenou kamarádkou? Nebo s partnerem, který vás nutí jíst chleba s paštikou z domu místo toho, aby vás pozval do restaurace? Tak co s tím letos uděláte?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNebuďte tak kritická ke svému nejbližšímu okolí. I když vám děti, partner nebo rodiče lezou na nervy a máte poslední dobou pocit, že se snad museli zbláznit! Jen prostě nemají tolik smyslu pro dokonalost jako vy. Pokud je situace pro vás nesnesitelná, vězte, že všem prospěje, když na chvíli - a třeba i na celý víkend - opustíte domov. Co takhle výlet s kamarádkou?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeOproti předchozím dnům, kdy jste zrovna nehýřila energií, jste konečně v perfektní formě. Využijte toho, a pokud je to možné, snažte se toho stihnout v práci co nejvíce, třeba si i tak zvaně „napracovat“ dopředu. Bude se to hodit. Doma se mírněte, a jestli se nudíte, vymyslete si program klidně i sama pro sebe, ostatní nechte odpočívat.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDržte ruku na peněžence, ale nikoli proto, abyste ji měla kdykoli k dispozici, ale proto, aby se vám neotvírala. :) Budou vás lákat nákupy a investice, ale zapomeňte ně aspoň v několika příštích dnech, neměla byste štěstí. Dávejte si také pozor na kabelku a na osobní věci, hrozí vám jejich ztráta nebo krádež.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV těchto dnech vás přepadne neklid, jako byste nikde neměla stání. Činnosti, které vyžadují trpělivost, pro vás budou doslova utrpením, proto se jim snažte vyhnout, jak jen to půjde. V práci se zkuste tvářit, že se nic neděje, doma se nepouštějte do práce s křehkými předměty - tedy jestli o ně nechcete přijít. Kolem porcelánu po babičce choďte po špičkách. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscope
Pozlobí vás zdraví. Pokud se jedná o virózu nebo rýmu, brzy se jich zbavíte, jen se musíte situaci přizpůsobit, a i když nebudete zřejmě poctivě ležet, tak se aspoň držte v teple a jezte vitamíny. Jestli ale máte vážnější diagnózu, uposlechněte bez debat rad lékařů a dělejte vše podle jejich pokynů, i když se vám líbit nebudou.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVypadá to, že vás čeká bohatý společenský program, takže se doma moc neohřejete. Rodině to vynahradíte jindy, vaši nepřítomnost vám kupodivu nikdo vyčítat nebude. Jen si dejte pozor na alkohol, aby neoslabil váš organismus. Dobře se bavit dá i bez něj a čistá hlava, kterou budete mít následující den, se bude velmi hodit. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNenechte se opít rohlíkem a nevěřte sladkým řečičkám, důležitá je realita. Dejte na svůj pověstný šestý smysl, který vás málokdy zklame. Nenechte se nutit do něčeho, z čeho máte podvědomě obavy, a to ani svými nejbližšími. O víkendu si dopřejte dobré jídlo a kvalitní pití, neodbývejte se.

 

Reklama