Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVíkend věnujte zčásti sobě (Jak je to dlouho, co jste nerelaxovala ve voňavé koupeli?) a zčásti rodině. Splňte dětem, co jim už dlouho slibujete, a nečekejte na Vánoce. Pod stromečkem budou rozbalovat materiální dárky, ale vaše přítomnost a energie, kterou jim věnujete, je pro ně cennější. V novém pracovním týdnu začněte zlehka a na pilu tlačte nejdříve od středy.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVaše přesvědčení, že všechno ohledně sebe sama víte nejlépe, je sice výsledkem dlouholetých zkušeností, ale pokud se setkáte s profesionálem, který svému oboru rozumí, dejte i na jeho názor a radu. Klidně vyzkoušejte něco nového, zvláště co se vaší vizáže týká. Nadělit si pod stromeček třeba nový účes – a proč ne?

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeSituace ohledně finančních záležitostí, které jste se nejvíce obávala, naštěstí nenastala a vypadá to, že nebezpečí je definitivně zažehnáno! Konečně si můžete vydechnout! To ale samozřejmě neznamená, že se máte bezhlavě vrhnout do utrácení. Malou radost si udělat můžete, ale čekají vás přece dárky pod stromečkem, a těch určitě málo nebude. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaše úsilí bude korunováno úspěchem, zvláště pokud se chystáte věnovat nějaké manuální činnosti. Nejste zrovna nadšená „ručkoprčka“, přitom vaše ruce mohou vytvořit krásné věci, protože máte cit a trpělivost. Jestliže jste doteď váhala, zda můžete některé vánoční dárky sama vyrobit, hoďte obavy za hlavu a vrhněte se na to!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMáte příznivé období, a to vás nabíjí energií, kterou doslova sršíte. Až se všichni diví, kde ji pořád berete. :) No jen jim to povězte, že je to i díky nim. A nezůstávejte u slov. Vaše blízké sice nejvíce těší vaše pozornost, ale radost jim jistě uděláte i krásným dárkem, Vánoce jsou k tomu tou nejlepší příležitostí. Klidně se rozšoupněte, pokud vám to finance dovolují. Peníze budou, my nebudem! :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeZřejmě budete muset v příštích dnech převzít i nějaké ty partnerovy povinnosti, což vám zrovna nepřidá, protože sama nevíte, kam dřív skočit. Zatněte ale zuby, zvládnete to! Už jen proto, že dobře víte, co všechno on dělá pro vás a jak vám pomáhá, kde může. Nevyčítejte mu jeho momentální „selhání“, zvlášť pokud je způsobeno nemocí. Postěžovat si můžete dobré kamarádce.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeČeká vás týden dobrých nápadů, využijte je ve váš prospěch. A nezůstávejte jen u nich a u plánování, ale přistupte k jejich aktivnímu naplnění! Nakupte dárky, vyberte zimní, nebo klidně už i letní dovolenou na příští rok, domluvte si schůzky nebo si kupte ten krásný svetřík, který vás zaujal ve výloze obchodu po cestě do práce. No a co, že ještě nejsou Vánoce? Radost si můžete udělat i teď a sama sobě!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeO víkendu odpočívejte, protože stále nejste v takové kondici, jak byste si představovala, a v novém pracovním týdnu budete potřebovat dost sil. Naštěstí se vám je podaří dočerpat. Dávejte si však pozor na chyby z nepozornosti. Nemusí se přímo týkat vaší práce, ale život vám mohou znepříjemnit i tak. Hrneček s horkou kávou či čajem nenechávejte u okraje stolu ani blízko klávesnice počítače. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVstřícný krok, který jste v posledních dnech učinila, se vám vyplatí a mnohonásobně vrátí. Prožíváte příznivé období, které si umíte užít, a zároveň dobře víte, že ho nesmíte brát jako samozřejmost. Lidé ve vašem okolí si z vašeho přístupu berou příklad, a dobře dělají. :) Užívejte si těchto pozitivních dnů!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeObvykle nemáte ve zvyku se srovnávat s někým z vašeho okolí. V předvánočním období vás ale čeká více osobních setkání než během roku a některé z nich se vás velmi dotknou. Nezapomínejte, že váš život je jedinečný, a nekazte si dobrou náladu pochybnostmi nebo výčitkami, co jste měla nebo mohla udělat jinak.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVodnář je vizionář, který často ukazuje ostatním cestu. I vy jste inspirativní osobnost, ale to neznamená, že se všichni pro vaše nápady nadchnou. V příštích dnech se dokonce setkáte s někým, kdo bude vaše myšlenky a přímo vás samotnou odmítat, což se vás velmi dotkne. Zachovejte chladnou hlavu a opakujte si, že se nemůžete zalíbit všem.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeZaměřte se na relaxaci. Věnujete práci téměř všechen svůj čas a domů přicházíte vyčerpaná. Nedivte se potom, že vás rozhodí každý neumytý hrnek ve dřezu nebo špinavé prádlo jinde než v prádelním koši. Zbytečně potom vyvoláváte konflikty, které jsou vlastně nesmyslné. Cíleně naopak podporujte rodinnou harmonii a pospolitost, zvlášť v tomto krásném období, které přece máte tak ráda!

Reklama