Týdenní horoskop pro Berany: Lepší vrabec v hrsti...

horoscopeČeká vás víkend plný setkání, která máte vy, společenští Berani, tak rádi. Na(ne)štěstí budete tak okouzlující, že probudíte touhu hned v několika slibných protějšcích, a na vás bude těžká volba, s kým strávíte následující hodiny, večer, noc, nebo dokonce celý život. Snažte se být maximálně vnímaví, ať si nevyberete špatně. Řiďte se pro tentokrát tímto příslovím: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. :)


Týdenní horoskop pro Býky: Užijte si s lidmi, které máte rádi

horoscopeČeká vás krásný víkend plný setkání s lidmi, kteří jsou vám milí. Načerpejte z nich sílu a optimismus, kterého se vám občas nedostává - a není samozřejmě divu, protože na vás leží velká zodpovědnost, a vy si ji dobře uvědomujete. Drobná nedorozumění neřešte, ale přejděte s grácií vám vlastní.


Týdenní horoskop pro Blížence: Buďte ve střehuhoroscope

Pusťte se do toho, milí Blíženci, ať už je to cokoli! Pořád máte na všechno spoustu času, ale teď rozhodně není prostor pro váhavé střelce. :) Zejména v práci buďte ve střehu, mohla by vám utéct velmi zajímavá nabídka, což by vás do budoucna hodně mrzelo. Neusínejte tedy na vavřínech, a to ani o víkendu. Snažte se být ve středu dění, mějte otevřené oči!


Týdenní horoskop pro Raky: Nedrážděte kobru bosou nohou!

horoscopeV následujících dnech si dejte, milí Raci, pozor na neuvážené flirty, zvláště pak pokud se bude váš stálý partner pohybovat v blízkém okolí. Hlídá si vás totiž víc, než myslíte, a mohli byste být nemile překvapeni jeho razantní reakcí. Jak se říká: Nedrážděte kobru bosou nohou. :) V práci se vám bude dařit, na co sáhnete, to by vám k uspokojení mohlo stačit.

 


Týdenní horoskop pro Lvy: S pravdou ven!

horoscopePokud vám jde na nervy, jak se k vám chová váš partner nebo vaši blízcí, zkuste se zamyslet, milí lvi, jestli jste jim náhodou vy sami nezavdali příčinu k tomu, aby se právě takto chovali. Často se totiž uchýlíte k přetvářce nebo malé lži, i když to myslíte dobře a chcete rychle vyřešit spory, ne vždy je tohle ale to správné řešení. Zkuste chvíli říkat to, co si opravdu myslíte. Budete se divit!


Týdenní horoskop pro Panny: Pozor na lichotníky!

horoscopeNěkteří lidí by se velmi rádi vetřeli do vaší přízně, proto se mějte na pozoru, milé Panny, abyste si k tělu nepustili někoho, kdo tam nepatří. Lichotky máme sice rádi všichni, ale vy přece poznáte, kdo je upřímný, nebo ne? Zaměřte se na detaily, velká slova jsou sice velká slova, ale nakonec jsou vždy zásadní především (malé) činy!


Týdenní horoskop pro Váhy: Hlavně nebilancujte!

horoscopeV období vašich narozenin máte sklony k hodnocení toho, co bylo, a často se stane, že se v tom úplně utopíte, milé Váhy. Pro tentokrát byste se podobného nimrání v minulosti měly vystříhat, stejně byste na nic zajímavého nepřišly. Obraťte se spíše k budoucnosti. Nezdá se vám, že o některých věcech mluvíte snad už několik let, ale realizace je stále v nedohlednu? Udělejte s tím něco!


Týdenní horoskop pro Štíry: Zkuste najít zlatou střední cestu

horoscopeVáš vnitřní motor má velkou sílu, milí Štíři, a to je to, co vás odlišuje od ostatních znamení. Rádi udáváte směr a stejně tak rádi vybočujete z řady, protože máte dojem, že je to vaše výsostné právo. Uvědomte si ale, že ostatní lidé jsou také svéprávné bytosti a mají nárok na to samé, na co máte nárok vy. Nejste nadčlověk a v následujících dnech se vám to i potvrdí.


Týdenní horoskop pro Střelce: Když kocour není doma...

horoscopeČeká vás společenský týden, milí Střelci, a dost možná, že se rýsuje i nějaké pikantní dobrodružství s osobou, která je výrazně starší než vy. Vaši blízcí teď budou mít svoje starosti, nebo je dokonce možné, že budou na pár dní nepřítomni, a vám se tak najednou otevírá pole možností, co byste mohli dělat. Když kocour není doma, myši mají pré, jak se říká. Nezapomeňte ale na slušné vychování, to se vždycky hodí. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Obejde se to i bez vás...

horoscopeMnozí z vás se v příštích dnech vydají na cesty do dalekých koutů (nejen naší) země... A protože se z domova v podstatě vzdalujete dost neradi, jelikož tak ztrácíte kontrolu nad tím, co se tam děje, budete mít sklony propadat nervozitě a tragickým scénářům. Od toho jsou tady hvězdy, aby vás uklidnily. Tentokrát bude vše v naprostém pořádku, milí Kozorozi, užijte si dny, kdy budete mimo domov a běžné starosti, ono se to bez vás nezblázní. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Uvolněte se, prosím

horoscopeToulavé boty stojí v pohotovosti v botníku a těší se, že je zase provětráte. Máte jedinečnou příležitost právě teď, kdy vrcholí babí léto. V posledních dnech jste na sebe výjimečně přísní, což mnozí kolem vás sledují s obdivem - a to vás jen utvrzuje v tom, že jste na správné cestě. Jen to nepřežeňte, aby vás za pár týdnů ještě poznali. Mají vás totiž rádi i s vašimi nedokonalostmi. :)


Týdenní horoskop pro Ryby: Vystrčte hlavu z písku!

horoscopePlujete v hlubokých vodách, milé Ryby, a není možné vás nijak uchopit... jste momentálně tak vzdáleny vnějšímu světu, jak jen můžete být. Všichni vědí, že vám to vyhovuje a že zde čerpáte sílu k životu, ale musíte se prostě snažit vnímat i to, co se děje nad hladinou. Nechcete přece, aby se vám stalo, že úplně ztratíte kontakt s realitou!

Reklama