Týdenní horoskop pro Berany: V práci jste jednička

horoscopePomalu, jen pomalu, milí Berani. Jste zase jako buldozer, jedete hlava nehlava a děsíte své okolí. Nezapomínejte na svoji ženskou něžnost a nechte ji občas vyplout na povrch. Po pracovní stránce se vám bude mimořádně dařit, vše zvládnete s přehledem. Doma buďte o to více přívětiví a neřešte tolik. Vyplatí se vám to.


Týdenní horoskop pro Býky: Nezahrávejte si s ohněm!

horoscopeCo se stalo, nelze odestát, milí Býci. Kupodivu jste docela klidní, a to je moc dobře. Každému se občas nějaký ten karambol přihodí, důležité ale je, jak se s ním srovná. Ničeho nelitujte a zbytečně se v ničem nenípejte, život jde dál. A ponaučení do dalších dní? Jen jedno: Pokud nemáte sílu na to, abyste oheň včas uhasili, tak se ho radši ani nepokoušejte zapálit. :)


Týdenní horoskop pro Blížence: Plané sliby jsou chyby!horoscope

V posledních dnech jste byli v práci neobyčejně úspěšní a toho období bude pokračovat. Nevíte, co dřív, jste na roztrhání. Všichni po vás něco chtějí, bohužel i doma, jenomže na to vám už nezbývá čas, což se může stát zdrojem problémů. Jak se jim vyhnout? Na to je jednoduchá rada. Neslibujte, co nemůžete splnit, upřímně řekněte, jak na tom jste, a dočkáte se pochopení.


Týdenní horoskop pro Raky: Pozor na flirty a hádky

horoscopeO nastávajícím víkendu se vám budou, milí Raci, nejspíše zapalovat lýtka, což u vás, přiznejte si, není stav úplně neobvyklý. :) Tentorkát ale kroťte svoje vášně, hrozí, že by se vám mohly vymknout z rukou. To samé platí i o situaci doma. Snažte se zachovat chladnou hlavu a konflitky zažehnejte hned v počátku.


Týdenní horoskop pro Lvy: Zařiďte se podle sebe

horoscopeA zase ti příbuzní! Řešíte je víc, než je zdrávo, milí Lvi. Přitom jste samostatní a rádi rozhodujete sami, ale v případě vašich dětí či rodičů se vám nějak nedaří. Vysvětlete všem, že jste dospělí a máte nárok na to dělat si věci po svém. Jak by se jim líbilo, kdybyste jim neustále zasahovali do života?


Týdenní horoskop pro Panny: Je čas na očistu

horoscopeNejenom jarní měsíce jsou vhodné k očistě. Pokud máte pocit, že je potřeba připravit organismus na zimu, následujte ho. Není potřeba držet drastikou dietu, ale vaše tělo a konec konců i psychika vám budou vděčné, když si v sobě trošku uklidíte a zavedete nějaký režim. Což vám, pořádkumilovným Pannám, jistě nebude dělat problémy. :)


Týdenní horoskop pro Váhy: Nikdo není bez chyby

horoscopeVáháte na tím, milé Váhy, zda jste dobrými rodiči (nebo hodnými dětmi)? Každý o sobě občas pochybuje a všichni děláme chyby, ale to neznamená, že bychom hned kvůli tomu museli být horší než ostatní. Vyhněte se sebemrskačským výletům do vlastního nitra a nežijte minulostí, nemá cenu řešit minulé chyby, lepší je předcházet těm, které by mohly přijít.


Týdenní horoskop pro Štíry: Každý den není posvícení

horoscopeMožná se vám v minulých dnech podařilo ulovit kořist, o které se vám ani nesnilo. Místo abyste se dmuli pýchou, měli byste spíš zpytovat svědomí, protože to zdaleka nebyla jenom vaše vybroušená taktika, ale hlavně shoda náhod, která už se nebude jen tak opakovat. Takže pokoru, milí Štíři, a nezapomeňte, že jen každodenní usilovná práce přináší své plody - na štěstí nelze stále spoléhat. :)


Týdenní horoskop pro Střelce: Rozhodněte se!

horoscopeRozmyslete si, co chcete, milí Střelci, není to zas tak složité, jak si myslíte. Musíte jen věnovat dostatek času sami sobě, protože hlavně vy sami přece můžete rozhodovat o svém budoucím životě. Zdá se, že jste se dost dlouho drželi v určitých věcech při zemi, což brzdilo váš rozlet, na druhou stranu - přinášelo vám to pocit jistoty. Nevíte-li si rady, zkuste požádat o pomoc nějaké blízké Váhy - ty mají s podobnými dilematy své bohaté zkušenosti. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Převelte úkoly na partnera

horoscopeZdá se, že se vám v posledních dnech tolik nedaří, a k tomu všemu se ještě přidružila nešikovnost... dávejte na sebe pozor, hrozí drobné úrazy, způsobené vaší nesoustředěností. Nechte tentokát některé věci spíše na partnerovi, to bude bezpečnější, a navíc možná zjistíte, že zdaleka nejste tak nepostradatelní, a kupodivu se vám uleví!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Nebojte se rozhodnutí

horoscopeStojíte před rozhodnutím, které nebude jednoduché. Nepodléhejte pocitu, že vás někdo do něčeho tlačí, není tomu tak - tlačí vás totiž hlavně čas a také vaše dlouhodobé váhání ve věci, kterou už opravdu musíte tak zvaně „rozseknout“. Zvažte dobře pro a proti a nebojte se zariskovat. Důvěřujte hlavně svojí intuici a nenechte se ovlivnit názory druhých, které mohou být zaujaté.


Týdenní horoskop pro Ryby: Odpočívejte „do foroty“

horoscopePo víkendu vás čeká perný pracovní táden, milé Ryby, tak se na něj o víkendu dobře připravte a nezanedbávejte odpočinek, spánek a relaxaci. Dejte si také něco dobrého k snědku, zkrátka se o sebe postarejte, jak nejlépe umíte, ať máte z čeho čerpat síly. Budete je potřebovat! Povinnosti kolem domácnosti klidně rozdělte mezi ostatní členy rodiny, nejste tu přece sama!

Reklama