Beran
V práci se vám nejvíce osvědčí, když si všechno po sobě zkontrolujete sama. Nespoléhejte hlavně na to, že všichni udělají, co mají... musíte mít prostě přehled. Doma naopak přenechte povinnosti dospívajícím dětem či partnerovi, menším dětem poskytněte prostor pro volnou hru a nic neřiďte. Odpočiňte si, od toho doma jste. :)

Býk
Po několika týdnech napětí vás čeká úleva. Nebude to ani tak vnějšími změnami, jako spíše tím, že dokážete změnit svůj náhled na to, co se děje. Stále platí, abyste se snažila zachovat chladnou hlavu a klidný přístup. Informace, které se k vám dostanou, vám pomohou v rozhodování. Přinese vám je někdo, komu můžete důvěřovat i do budoucna.

Blíženci
Tlak, kterému v těchto dnech čelíte, vám není příjemný. Zatím ještě váháte, co s tím, ale nejpozději o víkendu budete mít jasno, a rozhodnete-li se, přijde obrovská úleva. Nenechte se do ničeho vmanipulovat, sama víte nejlépe, že tudy cesta nevede. Sledujte i maličkosti, drobnosti, které vám pomohou se zorientovat v situaci


Rak
Nedejte na pomluvy, které se k vám donesou a budou se týkat vaší dobré kamarádky či kolegyně z práce. Někdo se zřejmě snaží vás dvě „rozehnat“ v domnění, že se hned „chytíte“. :) Vy ale nejste včerejší a dojde vám, kdo je zdrojem těchto výmyslů. S dotyčným si to hned vyřiďte, z očí do očí, žádné náznaky. Jinak prožijete hezký prodloužený víkend, který bude harmonický a plný porozumění.

Lev
Budete nucena narychlo změnit své plány, což neděláte ráda a trochu vás to „vyhodí z konceptu“. Nakonec ale vše zvládnete s grácií sobě vlastní, i když se připravte, že všechno nebude tak dokonalé, jak jste doufala. Váš partner si vás ale bude ve dnech volna hýčkat, co víc si přát? Jak se říká - není důležité kde, ale s kým.

Panny
Dočkáte se zklidnění, které už jste dlouho potřebovala.  Konečně jste vyřešila některé záležitosti, které vás trápily, tak teď si ještě zakázat věčné pochybnosti a vrtání se v detailech. :) Ve dnech volna si neplánujte žádné velké akce, naopak počítejte s málem, protože vás bude bavit hlavně odpočinek, relax, polštář s dekou a vaše pohodlná postel. :)

Váhy
Vaše povaha vás nutí stále zvažovat různé možnosti a přehodnocovat je, ale vy byste se neměla ztratit zejména sama sobě a svým hodnotám. Někdo se bude snažit vám v příštích dnech doslova vymluvit díru do hlavy. Nenechte se opít rohlíkem, dotyčnému jde hlavně o jeho prospěch, nikoli o vaše dobro, i když vám tvrdí opak.

Štír
Nebuďte tak zarputilá a neházejte všechny, kteří vám nejsou zrovna po vůli, do jednoho pytle. Snažte se pochopit motivace ostatních lidí a vžijte se do jejich situace, pokud už je musíte soudit. Nezapomeňte, že ve zlobě vyřčená slova už těžko vezmete zpět. Pokud víte, že někde hrozí konflikt, vyhněte se tomu místu nebo té osobě obloukem. Nenechte si pokazit své narozeniny!

Střelec
V příštích dnech budete možná náladová, nebo spíše hodně citlivá a emotivní. Zejména v práci si na to dejte pozor a nenechte emoce vybublat na povrch, zejména ne ty negativní. Zklidnění najdete o prodlouženém víkendu zejména mimo město a přelidněná místa. Potřebujete klid. Dokonce možná i trochu toho rozjímání. Zkrátka - zpomalte.

Kozoroh
Buďte sama k sobě stejně upřímná jako ke svým blízkým. Pokud vás nic z toho, čemu se věnujete, doopravdy nebaví, proč to nezměníte? Víme, nerada se vrháte do velkých změn, ale někdy stačí málo. Prodloužený víkend věnujte napůl sobě a napůl rodině. Rozhodně nepracujte tak jako obvykle, toho si ještě do Vánoc užijete ažaž.

Vodnář
V příštích dnech budete hodně řešit všechny kolem vás a na sebe úplně zapomenete. Možná je to dobře, teď není vhodné období pro sebezpyt. :) Klidně udílejte rady i nabízejte pomoc, máte ještě rezervy. O víkendu se ale věnujte tomu, co vás baví, abyste po třech dnech volna nenastoupila do práce znechucená a unavená.

Ryby
V průběhu příštích dnů budete muset řešit spory, které jsou ale jen vyústěním dlouhodobé situace. Musíte tak zvaně říznout do živého, nevyhnete se tomu. Nakonec se vám uleví, protože zjistíte, že jste opravdu byla pod velkým tlakem - a jakmile pomine, budete jako znovuzrozená. Prodloužený víkend věnujte tvůrčí činnosti.

Reklama