Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV následujících dnech se pravděpodobně dostanete do emočního stresu, ale nenechte si ho zajet příliš hluboko pod kůži. Jakmile si necháte narušit vaši vnitřní rovnováhu a sebedůvěru, budete je jen těžko vracet zpět. Snažte se nebrat si nic příliš osobně. Víte, kde je vaše místo, a víte také, v čem jste opravdu dobrá. A není toho málo!

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePůsobíte klidně a spolehlivě, ale všichni, kdo vás znají, už dávno vědí, že není dobré vás dráždit příliš dlouho, protože umíte také pořádně vybouchnout – a pak to stojí za to. Zdá se, že v příštích dnech se podobná erupce chystá. Jestliže vám opravdu někdo už dlouho pije krev, nenechávejte emoce pod pokličkou. Tím trpí nejvíce vaše zdraví.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVy jste dítě štěstěny, ale to už sama pravděpodobně dobře víte. Nespoléhejte se ovšem v těchto dnech pouze na osobní šarm a kouzlo. Vždy se na každou schůzku nebo úkol dobře připravte, abyste nebyla ničím a nikým zaskočena. Míříte-li dnes večer do společnosti a necháváte svoji drahou polovičku doma, dejte si pozor na různá pokušení všeho druhu. J

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePocítíte příliv optimismu, kterým nakazíte vaše okolí. V těchto dnech jste zkrátka miláčkem hvězd, a díky tomu budete i vy za hvězdu kdekoli, kam vstoupíte. Neřešte pořád nějaké vaše nedokonalosti, ty vidíte jen vy. Užijte si chvíle slávy a obdivu, načerpejte sebevědomí a… nenechte si ho ničím a nikým narušit.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNeplánujte si na vánoční svátky tolik společenských akcí a zaměřte se už nyní na nejužší rodinu. Vaši blízcí potřebují v těchto dnech vaši pomoc a vy byste se měla snažit věnovat jim více svého času. Ve vašem okolí se pohybuje osoba, která po vás už delší dobu zbožně pokukuje, ale vy ji zcela nepochopitelně přehlížíte. Ale no tak, otevřete oči. J

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePokud plánujete stěhování nebo změnu zaměstnání, nebo pokud o tom zatím jen uvažujete, svěřte se těm, kteří vás dobře znají, a nespoléhejte jen na vlastní úsudek. Vaše moudrá hlavička sice většinou vyniká jasnou myslí, nyní před Vánocemi vás ale zachvacuje sentimentální nálada, a ta prostě pro vás, praktické Panny, není dobrou rádkyní.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNespoléhejte ve všem na vašeho partnera, jemu by se opravdu výrazně ulevilo, kdybyste letos vánoční dárky vymyslela sama. Nebojte se toho, máte vkus a jste kreativní, jen chtít. Důvěřujte si trochu, vy prostě nevhodný dárek koupit ani neumíte. J


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNesvěřujte se nikomu, komu nemůžete stoprocentně důvěřovat. I když vy umíte lidi prohlédnout velmi rychle, předvánoční sentiment zastřel oči i vám, takže by se mohlo stát, že u skleničky něčeho dobrého vyzradíte tajemství, které jste si měla nechat raději pro sebe. Obezřetná byste měla být zejména na pracovním poli.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeAč vám to není vlastní, zpomalte a o víkendu nechte plavat všechny starosti a povinnosti. I když už víte, že zřejmě ani letos nestihnete napéct dvanáct druhů cukroví jako vaše kolegyně nebo babička, nenechte si tím absolutně zkazit optimistickou náladu. Vánoce jsou pro vás zejména duchovní záležitostí a také časem, kdy se setkáváte s těmi, kteří jsou vám nejblíže. Takže čert vem cukroví.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeV těchto dnech nebudete za škarohlída, ba naopak – nezkazíte žádnou zábavu, což se bude hodit zejména na vánočním večírku. Pokud se na něj v následujících dnech vydáte, budete za královnu noci. Sršíte humorem a nejedno mužské oko na vás spočine s velkým zájmem.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeUmíte být velmi štědrá a velkorysá. Letos vás tolik netrápí špatná finanční situace, ba naopak, jste na tom po této stránce více než dobře, a proto nebudete váhat a připravíte vašim blízkým opravdu královské Vánoce. Způsobíte hodně radosti, a to udělá zpětně zase radost vám.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeV příštích dnech se z vás stane bojovnice, která se ničeho nezalekne. Když budou ostatní v práci jen brblat na špatné poměry a přísného šéfa, vy se zvednete a půjdete vyjednat lepší podmínky – všem. Hvězdy vám přisoudily velkou sílu a přesvědčivost, tak ji využijte, jak jen to půjde.

Reklama