Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeSnažte se minimalizovat chyby, které byste mohla udělat v práci z nepozornosti a kvůli tomu, že jste zvyklá dělat deset věcí najednou. Zaměřte se na to a cíleně zpomalte tempo, jinak se dopustíte „kopance“, který by se vám mohl stát osudným. Doma jděte dětem příkladem a nechtějte po nich nic, co sama neděláte.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeTrápí-li vás nějaké kilo navíc, máte skvělou příležitost se jich zbavit. Půjde vám to dobře, protože budete mít pevnou vůli a vytrváte. Víte sama, že důležité je vydržet prvních pár dní, pak už to jde „jako po másle“. Tu nejlepší motivaci najdete ve vlastní šatní skříni… všechny ty krásné šaty a sukně, které momentálně nedopnete, už  se nemůžou dočkat, až je zase vyvenčíte!


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVětší investice, kterou v těchto dnech zvažujete, se vám může vyplatit. Nenechte se odradit ani od partnera, který je přespříliš opatrný a být po jeho, do žádného risku nepůjdete, ale taky nic nezískáte… Váš úsudek vás nezklame, máte dostatečný rozhled a zkušenosti na to, abyste zvážila všechna pro a proti.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVystříhejte se snění o věcech, které se týkají tak vzdálené budoucnosti, že je nemáte šanci momentálně ovlivnit. Zaměřte se na dnešek, a pokud vám cokoli nevyhovuje, začněte malými změnami. Vaši blízcí vás v příštích dnech budou pravděpodobně zahrnovat prosbami o pomoc. Vyjděte jim vstříc a nevyčítejte jim, co všechno už jste pro ně musela udělat. Až to budete potřebovat, budou stát při vás.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeDalší příliv energie na vás čeká v příštích dnech, máte jí doslova za tři, nemusíte tedy podléhat všeobecné letargii a podzimní únavě a můžete se pustit do všeho, co chcete. Potíž nastane, pokud budete chtít do svých plánů zapojit i někoho dalšího, protože ostatní nemají zdaleka tolik sil. Zkuste to u Střelce, tam by to vyjít mohlo.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaše sepětí s přírodou je velmi silné, proto se s přicházejícím podzimem cítíte méně silná a nemáte tolik energie jako na jaře nebo v létě. Respektujte své tělo a nesnažte se je přechytračit, nejpozději v zimě by vás nemoci dostihly. Důležité je i to, jakou duchovní potravu přijímáte. Nečtěte a neposlouchejte nic, co by vás rozrušovalo.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePřestože na vás padá únava a vaši kolegové v práci se také zrovna nepřetrhnou, vy se musíte přemoct a splnit všechny úkoly včas. Až budete mít čistý stůl, můžete zahájit lenošení. Tomu se klidně oddejte o víkendu – bez výčitek. Dopřejte si dobré jídlo i pití a nemusíte se nutit do žádné pohybové aktivity – leda že by vás motivovala láska. :-)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVaše zkušenosti se budou v příštích dnech hodit vašim kolegům a možná i vašemu nadřízenému, takže máte velkou šanci si polepšit. Nedělejte ale „chytrou“ za každou cenu, rady rozdávejte jen na vyžádání a nikomu nic nevnucujte. To ostatně nedělejte ani doma. Nemáte-li družnou náladu, klidně se schovejte s knížkou, nebudou vám to vyčítat.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNejste typ, který by si stěžoval – právě naopak. Jste velmi sdílná a otevřená, pokud za vámi přijdou se svými problémy ostatní, ale ty své bolístky většinou dusíte v sobě, a některé z nich bohužel stále rostou a trápí vás čím dál víc. Je čas je pustit ven, milé Střelkyně. Určitě víte, komu se můžete bez obav svěřit, takových přátel máte díky své srdečnosti dokonce více.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePoslední dobou je toho na vás v práci moc a únava je na vás vidět. Doma jste nevrlá a partner už neví, jak by vás rozptýlil. Dokonce začne mít pocit, že on je příčinou vaší chmurné nálady. Vysvětlete mu, že jste unavená z práce a doma se cítíte dobře, i když se tak zrovna bohužel netváříte.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeRozhodla jste se zhubnout a máte přísný dietní plán? Pak jste doufám zvážila všechna pro a proti takového radikálního rozhodnutí. Jedním z těch proti je třeba to, že si nebudete moct dopřát opulentní večeře se svým partnerem, které tak milujete a při kterých toho také spoustu vyřešíte. Budete si muset najít jinou příležitost ke společné radosti. Co třeba vycházka podzimní přírodou?


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVáš záběr je poměrně široký. Ráda zkoušíte nové věci, ale ne u všeho můžete vytrvat, to je vám jasné. A ne ve všem také můžete být nejlepší, to by vám mělo být ještě jasnější. :) Neměla byste si klást přehnané nároky a hlavně byste neměla být vzteklá, když se vám něco nedaří. Stíháte toho dost.

 

Reklama