Týdenní horoskop pro Berany: Páru vypusťte ve fitku, nikoli doma nebo v práci

horoscopeBerani, kroťte pro tentokrát své emoce a držte je na uzdě. Vaše horká hlava by vám tento týden mohla pěkně zavařit, a to doslova. Zkuste vypustit páru raději při nějakém sportu, kdy uděláte zároveň i něco pro své zdraví.


Týdenní horoskop pro Býky: Najděte už konečně svoji důstojnost!

horoscopeAno, máte bohužel pravdu, milé Býci, tohle jste si opravdu nezasloužili. Pokud jste v předchozích dnech zažili velké zklamání, které vás téměř vyřadilo z provozu, vězte, že nic se neděje jen tak a všechno má svůj důvod. Vy si už KONEČNĚ uvědomte, že na sobě nesmíte nechat štípat dříví, a pokud si vy sami nejste vědomi vlastní ceny, tak vás neocení ani ostatní, zvláště pak nadřízení.


Týdenní horoskop pro Blížence: Skočte do toho po hlavě!horoscope

Už dlouho toužíte po tom udělat nějaký zásadní krok, jenže jste stále nenašli odvahu to udělat. Právě teď jsou hvězdy nakloněny ve váš prospěch, tudíž je ideální čas se rozhoupat a jít kupředu. Takže na nic nečekejte a jděte za svým snem po hlavě.


Týdenní horoskop pro Raky: Rozmazlujte se!

horoscopeUž delší dobu se necítíte ve své kůži. Proto tento týden věnujte především sami sobě a zbytečně se nepřetahujte. Zajděte si na masáž, dopřejte si saunu a především odpočívejte. Váš imunitní systém vám to oplatí.


Týdenní horoskop pro Lvy: Na tváři lehký smích, hluboký v srdci žal

horoscopePokud vám něco opravdu leží na srdci, milí Lvi, je na čase se s tím svěřit tomu, koho se to týká. Neduste to v sobě, ubližujete si. Myslíte si stále, že je lepší mít pro vnější svět úsměv na tváři, to je jistě pravda, ale nesmí být vykoupený smutkem v duši... ve chvílích, kdy si myslíte, že vás nikdo nevidí, smutek stejně vystoupí na povrch, a to vaše blízké zarmoutí, protože nenajdou způsob, jak vám pomoci. Ten musíte znát sami.


Týdenní horoskop pro Panny: Připravte se na vichřici

horoscopeKolem vás se to mele, milé Panny, ale vy jste jako vždycky uzavřené ve svém světě, který jste si pracně vybudovaly. Ono je to i příjemnější, stát pod přístřeškem, když se přežene déšť... to je sice pravda, ale když už jste tak pěkně schované, připravte se i na to, že by se mohl nakonec zdvihnout pořádný vítr a váš přístřešek přece jen odnést. Rázem na tom budete stejně jako ostatní, a pak bude třeba vystoupit z ulity a jednat.


Týdenní horoskop pro Váhy: Neřešte peníze, protože ty prostě budou... (a my nebudem :))

horoscopeVánoce se blíží, a vy začínáte být ve velkém stresu. Nevíte, co komu pod stromeček, jak vše stihnete, a především ani to, kde na dárky vezmete. Klidně se přestaňte nervovat, po finanční stránce na tom brzy budete o mnoho lépe!


Týdenní horoskop pro Štíry: Velká láska je možná za rohem...

horoscopeStále sníte o životní lásce, ale ona ne a ne přijit. Tak ještě chvilku sněte, sice poznáte pár nových a velmi příjemných osob, ale mezi nimi ten pravý/pravá ještě nebude. Ale nevěste hlavu, brzy jistě přijde někdo, a vy se bezhlavě zamilujete.

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Nikdo není dokonalý - ani vy!

horoscopeV posledních dnech se nestačíte divit tomu, co se kolem vás děje. Rozčiluje vás chování některých vašich kolegů, nadřízených, přátel nebo členů rodiny? Pak si uvědomte, že ani vy vždy nejste čitelníí... nelze vám upřít, že se snažíte jednat čestně a upřímně, ale nikdo není dokonalý, nebo vy snad ano?

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Chyťte poslední vlak!

horoscopeVzpamatujte se, milí Kozorozi, a to hodně rychle, jinak hrozí, že vám ujede poslední vlak. A nespoléhejte na to, že pojede zítra další, protože ani koleje nejsou v zemi vrostlé a mohlo by se stát, že budou někým nebo něčím vytrhány. Nedržte se tak sveřepě starých zvyků a neochvějných názorů, protože lidé i svět se mění, a vy se musíte přizpůsobit. Stát tvrdohlavě na jednom místě se vám v žádném případě nevyplatí.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Přestaňte se chovat jako slon v porcelánu!

horoscopePřekotná rozhodnutí jsou špatná rozhodnutí, milí Vodnáři, a pokud máte pocit, že vás ze dne na den osvítil duch svatý, bude to spíše než vzácné vnuknutí pocit bohorovnosti, který vás vede. Nepodléhejte mu, protože po téhle cestě můžete dojít velmi rychle na rozcestí, ze kterého nebude cesty zpět, a budete nuceni si vybrat pouze mezi alternativami, ze kterých nebude příjemná ani jedna.


Týdenní horoskop pro Ryby: Zaberte, jinak budete litovat!

horoscopeZdá se, milé ryby, že vaše obvyklá taktika „drž se u dna, tam si můžeš dělat, co chceš, protože tak hluboko pod hladinu nikdo nevidí“ přestává fungovat. Nemůžete se divit, jsou chvíle, kdy je zkrátka potřeba dokázat i činy, a nejenom slovy, co umíte nebo co cítíte, a ta chvíle nastala právě teď. Nechcete-li ztratit dobré bydlo, lukrativní práci nebo milovaného partnera, zapomeňte na status quo a zaberte!

Reklama