Týdenní horoskop pro Berany: Dech vám nedojde...

horoscopeČím více se blíží Vánoce, tím více jsou všichni nervózní a podráždění, ale pro vás máme dobrou zprávu, milí Berani, vás se to totiž netýká. Zachováváte obdivuhodný klid a chladnou hlavu, což se vám bude hodit. Budete králi a královnami všech vypjatých situací a tam, kde ostatním dojde dech, nastoupíte s energií sobě vlastní a pomůžete vše vyřešit.


Týdenní horoskop pro Býky: Nedáte snad přednost úklidu před láskou?

horoscopePro vás jsou Vánoce kromě jiného také svátky jídla a nemalou úlohu ve vašich představách hraje také vyleštěná, vyšperkovaná domácnost, která září čistotou. Tak, milí Býčci, klapky z očí pryč a na podobné zidealizované představy se rovnou vykašlete, protože jinak si ty svátky opravdu neužijete! Vždyť jde přece hlavně o to, abyste byli s těmi, které máte nejradši, a to se vám rozhodně splní. Tak proč řešit zbytečnosti?


Týdenní horoskop pro Blížence: Ujíždějící vlak už nehoňte, nezastavíhoroscope

Zapomeňte už konečně na to, milí Blíženci, že stihnete do Vánoce dohnat to, co jste nestihli za celý předchozí rok. Budete zbytečně nerudní nebo frustrovaní, což rozhodně nestojí za to. Nekažte si nadcházející nejkrásnější svátky roku a radši si připravte nějaké pořádně předsevzetí do Nového roku… co třeba: Budu dodržovat termíny? :)


Týdenní horoskop pro Raky: Svátky budou krásné, i když všechno nestihnete...

horoscopeRaci prožijí láskyplné vánoční svátky – navzdory tomu, že to tak zatím rozhodně nevypadá. Snažte se splnit, co půjde, ale spíše se soustřeďte na pracovní úkoly a domácnost klidně hoďte za hlavu, ještě zbývá trocha času na základní úklid, dárky už se také rýsují… a vám jde přece především o to, abyste na Vánoce byli s těmi, které milujete.


Týdenní horoskop pro Lvy: Bavte ostatní, jsou ve stresu

horoscopeJste jedni z mála, které dosud přicházející vánoční svátky nevystresovaly… buďte rádi, milí Lvi, není rozhodně o co stát. Zachovávejte chladnou hlavu dál a klidně si užívejte předvánoční večírky i veselí, budete jako obvykle zářit a bavit společnost, což udělá radost i vám. Jen byste neměli zapomínat na to, že dárečky pod stromečkem vybalujete rádi nejen vy… takže nenechávejte jejich nákup na poslední chvíli.


Týdenní horoskop pro Panny: Máte-li hotovo, pomozte jinde

horoscopeJako by vás vánoční šílenství ještě nezasáhlo, alespoň to tak navenek vypadá, milé Panny, ale uvnitř přesto pociťujete neklid a s nevolí sledujete, jak kolem vás všechno kmitá… buďte v klidu, vy jste přece většinu věcí už dávno zařídily! Pokud najdete čas, pomozte těm, kteří přípravy nestíhají, uděláte dobrý skutek a budete mít zase o dobrý důvod k úsměvu navíc.


Týdenní horoskop pro Váhy: Nemusíte být všude...

horoscopeMěly byste více myslet samy na sebe, milé Váhy, na svůj klid a odpočinek. Je sice hezké, že se snažíte zúčastnit všech akcí, na které vás pozvali, na druhou stranu ale jen vy víte, co si ještě můžete dovolit, a co už bude nad vaše síly. Není nutné, abyste vždy za společnosti odcházeli jako poslední, tím, že odejdete dříve, rozhodně nikoho neurazíte, obzvlášť v tomto hektickém období budou mít všichni pochopení.


Týdenní horoskop pro Štíry: Ano, mají vás rádi. :)

horoscopeBudete překvapeni milou pozorností, kterou vám věnují ti, od nichž byste to nečekali. Vidíte, milí Štíři, není dobré se příliš uzavírat a domýšlet si, co si asi druzí myslí nebo co cítí… jak vidíte, jste pro ně stále důležití a záleží jim na vás, takže všechno je tak, jak má být.


Týdenní horoskop pro Střelce: Je to ten pravý/ta pravá!

horoscopePokud jste v dlouhodobém vztahu nebo svazku, možná budete mít na chvíli pocit, že došlo k ochladnutí, že vám váš stávající partner už nemá co nabídnout a vy vlastně ani nechcete nic nabízet jemu. Nepodléhejte tomu, milí Střelci, protože je to spíše chvilková nervozita a všeobecný nedostatek času před Vánocemi, které trápí nás všechny. Vše je tak, jak má být, nebojte se. A jste-li nezadaní, možná potkáte toho pravého/tu pravou...


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Nebuďte sentimentální

horoscopeJe dost pravděpodobné, že na vás před Vánocemi dolehne sentimentálnější nálada a možná budete mít sklony rekapitulovat to, co jste udělali špatně. Netrapte se příliš, co se stalo, už nelze odestát, a vy byste se měli soustředit spíše na to, co bude v blízké budoucnosti. Čekají vás hezké Vánoce, nemáte se čeho bát.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Jste výjimka, která potvrzuje pravidlo

horoscopePřed Vánocemi máte spoustu příležitostí ke společenskému životu, ale vás to kupodivu letos moc neláká. Máte jiné cíle, které jsou naprosto odlišné od těch, které mají ostatní... což u vás ovšem není nic nového. :) Snažte se ale pochopit, že ne všichni mohou mít takový životní styl jako vy a ne všichni jsou ve stejné situaci jako vy. Právě naopak! Vy jste ta výjimka, která potvrzuje pravidlo.


Týdenní horoskop pro Ryby: Každý den není posvícení...

horoscopeZřejmě máte právě pocit, milé Ryby, že to, na čem zrovna pracujete, vám není úplně blízké. I kdyby to byla pravda, víte dobře, že někdy je prostě potřeba dělat i věci, které nám nejsou příjemné, právě proto, abychom si jindy mohli užít toho, co máme rádi. Tak nebrblejte a radši zaberte, ať je to rychle za vámi a vy už se můžete soustředit na přípravy svátků, které tak milujete.

Reklama