Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePokud vás delší dobu trápí specifický zdravotní problém, máte nejvyšší čas ho začít řešit. Je vhodná doba na menší operační zákroky nebo zákroky plastického chirurga. :) Co nestihnete vyřešit ještě teď v listopadu, naplánujte až v novém roce. Prosinec bude náročný sám o sobě a neměla byste se nechat „omezovat“ plánovanými pobyty ve zdravotním zařízení.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJděte za svým profesním snem, pokud se vám nabízí nějaké nové možnosti, neváhejte je využít. V minulých dnech jste potkala osobu, se kterou byste v budoucnu mohla velmi dobře spolupracovat. Nebojte se nových rozhodnutí a výzev. Pokud se na současné pracovní pozici trápíte, je vás tam škoda!


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeHlídejte si finance. Momentálně nemáme na mysli velké investice; spíše ty malé, ale časté. :) Jak se říká: Korunka ke korunce... Když si budete denně dopřávat předraženou kávu z kavárny odvedle nebo obědvat v nóbl restauraci, nemůžete se divit, že se vydělané peníze zase rychle rozkutálí. Myslete na to, že zanedlouho budete muset nakupovat vánoční dárky. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud u vás v práci tak zvaně zhoustne atmosféra, držte se záměrně v pozadí, a pokud možno se nezapojujte ani do otevřených hádek (a už vůbec ne s nadřízenými), ani do zákulisních pletich vašich kolegů a kolegyň. Držte si svůj osvědčený nadhled a na případné výzvy k zapojení se do momentálního vzrušeného dění reagujte pouze tím, že máte svých starostí a své práce dost.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVztah, do kterého jste vkládala velké naděje, začne poněkud skřípat. Dobře si všímejte každého nedorozumění a snažte se rozklíčovat, proč k němu dochází. Zdá se, že ne všechno jste si se současným partnerem vyjasnila, a proto vás překvapí, že se najednou vaše názory rozcházejí. Možná to ještě není ten pravý... Jestli se ale nejedná o nic zásadního, hoďte to za hlavu a nenechte se rozhodit.

 

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV následujících dnech vás to v práci nebude obzvlášť těšit. Sama uvidíte, jak velká bude vaše nechuť věnovat se tomu, co jste doteď dělala ráda, a podle toho se rozhodněte, jestli náhodou nenastal čas „zvednout kotvy“ a poohlédnout se po novém zaměstnání.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše tělo vám dá najevo, že jste je v poslední době trochu zanedbávala. Pokud jste byla zvyklá pravidelně cvičit, snažte se znovu nalézt příhodný režim. A pokud jste jen sváteční sportovec, budete mít brzy příležitost se zase jednou „svátečně“ rozpohybovat. Příští čtrvtek nezůstávejte doma a vyrazte ze svého milovaného pelíšku ven.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNepodlehněte mámení smyslů a odpusťte si tentokrát lákavý románek, který se vám nabízí. Máte svých starostí dost i bez toho, aniž byste se zamotala do další vášnivé známosti. :) V práci si udělejte pořádek na stole a doma v důležitých „lejstrech“, ať se za měsíc můžete ohlédnout za uplynulým rokem bez obav.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeLáká vás románek s někým, kdo je výrazně mladší než vy. Pokud jste nezadaná, nedejte na konvence a oprostěte se od předsudků, že muž musí být starší než jeho partnerka. Věk neříká nic o vyspělosti ani zkušenostech... Jestliže jste zadaná, raději kolouška nechte běžet, bylo by to náročné, pro vás především. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeZdržte se mentorování, i když to pro vás nebude lehké, zvlášť pokud se bude jednat o výrazně mladší kolegy v práci nebo vaše dospívající děti. Pokud vás někdo požádá o pomoc nebo o váš názor, nemusíte ho ještě dorazit tím, že mu potvrdíte, jak hloupé rozhodnutí udělal... I nepříjemné věci se dají sdělit s grácií a vaše pomocná ruka bude stokrát vítanější.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše zdravotní problémy už se snad konečně vyřešily a vy si můžete užívat toho, že vás vaše tělo zase po delší době bude poslouchat. A bude se to hodit, protože musíte nasadit vysoké tempo, abyste všechno, co jste si naplánovala, stihla. První, co musíte vynechat, jsou bujaré večírky! Ty si nechte na dobu předvánoční. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePostihne vás ztráta iluzí, a to zejména ohledně vašeho partnerského vztahu. Jako by se vám najednou otevřely oči, uvidíte něco, co jste dosud neviděla, ale ještě pravděpodobnější je, že sám partner vám zcela upřímně sdělí cosi, o čem jste neměla ani ponětí. Buďte silná a nechtějte hned pálit mosty, dejte tomu aspoň trochu času!

 

Reklama