Beran
Chystáte-li se na cesty, použijte raději jiný dopravní prostředek než auto, pokud je to jen trochu možné. Soustředění za volantem ani jinde vám v těchto dnech zrovna nepůjde. Vaše myšlenky budou rozptýlené a budou utíkat všude možně... Potřebujete si je v klidu utřídit, najděte si proto prostor sama pro sebe, ve kterém vás nikdo nebude rušit.

Býk
Příští dny budou ve znamení změn. Záleží na vás, jak je přijmete. Obecně se dá říci, že budou k lepšímu, jen se nesmíte bát je prožít a otevřít se novým cestám. Překvapivě možná zjistíte, jak moc jste se mýlila v úsudku o tom, co je pro vás dobré. Vyčítat si to nemusíte, často žijeme v zajetí stereotypů. Vy ale teď máte možnost nasměrovat svůj život k daleko lepším zítřkům. Využijete ji?

Blíženci
Stále nemáte nejlepší náladu. Pokud se delší dobu potýkáte se zdravotními problémy a nepomáhá ani návštěva lékaře a běžná léčba, vydejte se jinou cestou a přemýšlejte o svých potížích v širších souvislostech. Přečtěte si něco o psychosomatice. Možná jen stále opakujete stejné chyby a vaše tělo vám svým způsobem dává najevo svoji nespokojenost.


Rak
Kvůli pracovním povinnostem odmítáte pozvánky na různá předvánoční setkání. Nedá se nic dělat, všude být nemůžete. Nezklamte ale ty, které máte ráda a už opravdu dlouho jste je neviděla. Když bude nejhůř, doženete práci o víkendu, ale nějakou tu hodinku pro sebe si také vyšetřete, abyste v novém pracovním týdnu nebyla už od začátku unavená.


Lev
Váš partner bude naléhat, abyste vyřešila problém, který se delší dobu táhne a na který stále nemáte energii. Vysvětlete mu, že teď není úplně vhodná doba, a poproste ho, ať ještě chvíli počká, když už to vydržel doteď... dejte si ale vzájemně nějaký termín, do kterého záležitost (spolu) vyřešíte. To uklidní vás i jeho. Jestli jste ještě nezačala řešit výběr nákup vánočních dárků, už s tím neváhejte.

Panny
V práci si dejte pusu na zámek, a pokud to někdo vyloženě nevyžaduje, neraďte a nevymýšlejte nová vylepšení, která se týkají práce ostatních. Na „svém písečku“ si pochopitelně můžete organizovat věci tak, jak je vám milé – a ani to není málo. Máte důvěru nadřízených, protože jste pracovitá a poctivá. Doma si odpočinete, protože tam všechno půjde podle vašich představ a tak, jak jste to sama připravila.

Váhy
Hlídejte si finance. Přestože víte, že musíte sehnat vánoční dárky, vyhněte se unáhleným nákupům, nebo se alespoň poraďte se svým partnerem. Ráda byste sice svým blízkým připravila velké překvapení, ale stále musíte myslet na to, že váš rozpočet není nafukovací a musíte také z něčeho žít. Hlavně si nedělejte dluhy, to by byla cesta do pekel.

Štír
Budete mít pocit, že musíte všechno a všechny kolem sebe zkontrolovat, protože bez vás se prostě nic neobejde. Věřte, že je to opravdu jenom váš pocit, a nesnažte se řídit všechno, nepodaří se vám to. Místo toho si raději ještě odpočiňte, protože vánoční shon se blíží, a vás čeká nejeden důležitý úkol. :)


Střelec

Budete se cítit jako znovuzrozená. Náhlý příval energie pocítíte zřejmě již během pátečního dne a o víkendu pojedete na její vlně. Využijte toho a užijte si volna, pokud ho máte, plnými doušky. V pondělí vám dech nedojde, ale budete se muset zase soustředit na práci. Zřejmě vás doženou i nějaké ty restíky z minulých týdnů, tak už je dál neodkládejte a vrhněte se na jejich splnění.

Kozoroh
Nutně byste potřebovala vypnout, ale není vám to přáno. Naštěstí máte zatím dost sil, rozhodně jimi ovšem neplýtvejte a vždy zvažte, zda je v tu danou chvíli opravdu nutné dělat to, co právě děláte. Žádné další akce už nikomu neslibujte, do Vánoc vyhlaste stop stav, protože máte jenom jedny ruce, oči a nervy. :)

Vodnář
Popusťte uzdu své fantazii a při plnění pracovních povinností se klidně nechte trochu unést. :) Budete mít dobrou inspiraci a spoustu energie a vše, na co sáhnete, se vám bude dařit. Možná přijde i nějaké rychlé a příjemné ocenění, které jste nečekala, a o to bude zajímavější. Vyhněte se nákupním centrům, tam vám dobře nebude.


Ryby
Udělejte si radost! Stále myslíte hlavně na druhé, což je pochopitelné, protože v tomto období sháníte dárky, nad kterými jste na rozdíl od jiných opravdu přemýšela... ale neměla byste zapomínat ani na sebe. Stačí maličkost. V pondělí se snažte v práci rychle dostat do tempa, bude to náročné, ale ke konci týdne si budete gratulovat, že jste na jeho začátku nezahálela. :)

Uložit

Uložit

Reklama