Vztahy

Týden před mými státnicemi: Už tě nemiluju!

Jeden z mých ex si k rozchodu vybral tu nejlepší chvíli, jakou mohl. Měla jsem před státnicemi a odjela jsem se učit domů k rodičům na Moravu, abych jeho zbytečně neznervózňovala. Chodili jsme spolu v té době tři roky, z toho poslední půlrok jsme spolu i bydleli – v Praze, kde jsem studovala, a on se za mnou přistěhoval.

Doma jsem se, nic netušíc, hezky učila a jednoho pozdního večera, zhruba týden před státnicemi,  mi na mobil přifrčela SMSka. Byla dlouhá, přesné znění si nepamatuju, ale bylo to prostě ve smyslu: Už tě nemiluju, mám jinou.

Věřte tomu, nebo ne, měl jinou, trvalo to delší dobu, a ještě ke všemu byla z Ostravy! Nechápala jsem, jak a kdy to vůbec dali dohromady, později se i nějaké to vysvětlení našlo, ale to už mě to nezajímalo.

Státnice jsem pochopitelně neudělala, a když jsem si do bytu přijela pro věci, už tam byla ve skříních nastěhovaná náhradnice… že to nebylo lehké, asi nemusím zdůrazňovat.

Je to už dávno a dokázala jsem se od toho oprostit natolik, že vůči němu necítím ani ždibíček zášti (a to jsem mu, když se to stalo, nepřála nic něžnějšího než pomalou a bolestivou smrt, že…).

Život mi to všechno bohatě vynahradil a hlavně jsem šťastná, že ho netrávím po boku někoho jeho „kvalit“. :)

Klára Milošová

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

   
07.01.2011 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [11] salvache [*]

  Mě poslal poslední ex EMAIL.. Bylo mu 35 a mě 22. Nepamatuju si ho doslovně, byl celkem obsáhlý, ale vesměs tam stálo, že se neumím postarat o domácnost, neumím vařit, nejsem sportovně založená a největší problém byl, že jsem studentka. Pro vysvětlení - o domácnost se umím starat nevím od kolika let, rodiče mají barák a já se podílela na všem, co se tam dělalo a navíc jsem v té době bydlela v podnájmu v Praze, takže jsem se taky musela starat sama. Vařit jsem v té době uměla pár jídel i poslepu, bohužel smetanové omáčky, jsem bez receptu neuměla a sportovně založená asi tedy opravdu nejsem, ale to jsem mu řekla hned na začátku - víkendově na hodinku kolo, občas volejbal (na který mi řekl, že jsem malá a že by mě nemohl nikdy vzít) a brusle. A že jsem studentka - to věděl taky. Měla jsem před sebou v té době už jen rok školy. Nu což, tenkrát jsem to obrečela, ale zase si říkám, nebýt těhle zkušeností s voly, tak by člověk pak neocenil toho pravého partnera.

  superkarma: 0 09.01.2011, 20:06:39
 2. avatar
  [10] hyenka [*]

  mně to ex neoznámil ani přes sms, prostě jednoho pátku přišel z práce, tak jak byl sedl do našeho auta, a ozval se za 2 měsíce, jako by se nic nestalo, že přijede "domů". Smůlu měl chlapec, musela jsem mu s lítostí oznámit, že na jeho místo byl přijat již jiný uchazeč. Od společných známých vím, že dnes bydlí na ubytovně, a pomlouvá mně kudy chodí... Jo, a auto už jsem taky neviděla, ač jsem ho platila já....Sml15

  superkarma: 0 07.01.2011, 16:59:30
 3. avatar
  [9] SNÍŽEK [*]

  to byla podpásovka,bezcharakterní povaha Sml68

  superkarma: 0 07.01.2011, 15:07:48
 4. avatar
  [8] Klára Wimmerová [*]

  Dante Alighieri — #1 Přemýšlel, ale ne hlavou. Sml57

  malvina — #2 Přesně - když to někdo neumí říct do očí, je to ubožák.

  Jak jsem psala v příspěvku, teď už je mi ten chlapec ukradený, spíš je mi líto jeho současné přítelkyně, která s ním čeká dítě. Prý bydlí všichni u jejích rodičů - tak aspoň budou mít zázemí (myslím ji a to dítě), až se panáček zase odporoučí někam jinam. Protože on se tutově odporoučí. Je to emocionální chudák. Sice to v dětství neměl úplně jednoduché, to ho ale neomlouvá - zachovat se jako chlap, aspoň to by mohl umět.

  superkarma: 0 07.01.2011, 14:19:44
 5. avatar
  [7] Makova_panenka [*]

  hm, opravdu nepochopím některé jedince..to co dneska čtu...že jim není hanba !Sml31

  Já si taky zažila sms rozchod..taková docela oblíbená varianta jak tak koukám Sml43

  superkarma: 0 07.01.2011, 13:59:06
 6. avatar
  [6] monkee [*]

  Eva Soukupová — #5Sml22Sml16 Netrpělivě jsem čekala na selinčin příběhSml22

  superkarma: 0 07.01.2011, 12:37:04
 7. avatar
  [5] Eva Soukupová [*]

  monkee — #3 nn, to je naše redakční Klárka ;)

  1. na komentář reaguje monkee — #6
  superkarma: 0 07.01.2011, 12:16:50
 8. avatar
  [4] BastMetztli [*]

  Něco podobného zažila kamarádka loni. Měla před státnicemi a přítel se s ní rozešel. Jen to nebyl týden, ale necelých 14 dní před. Holka byla totálně mimo, učení neschopna. Myslela jsem, že toho kluka rozcupuju! Já vím, člověk to nemá zbytečně protahovat, když vztah skřípe, ale u nich nic neskřípalo. Byla to rána z čista jasna. Ze stánic se kamarádka odhlašovat nechtěla, nemohla by dělat přijímačky na další studium. No, státnice udělala, ale vyslechla si hodně k tomu, že je téměř nepřipravená atd. atd.

  superkarma: 0 07.01.2011, 12:13:52
 9. avatar
  [3] monkee [*]

  Další bezcita, opět mi to připomnělo toho pána, co s rodinou slavnostně na Štědrý den povečeřel a pak oznámil odchod a odkráčel středem. 

  Klárka=selinka?

  1. na komentář reaguje Eva Soukupová — #5
  superkarma: 0 07.01.2011, 12:12:24
 10. avatar
  [2] malvina [*]

  už  jsem   to jednou  psala. Rozchod přes SMS  to udělá  jen - slaboch , pokytec a  bezpáteřní jedinec.......

  1. na komentář reaguje Klára Milošová — #8
  superkarma: 0 07.01.2011, 12:11:30
 11. avatar
  [1] Dante Alighieri [*]

  To bylo hovado, ten vůbec nepřemejšlel! Sml31

  Měla jsem kamarádku, která se s tím svým taky chtěla rozejít, ale bylo 3 měsíce před jeho maturitou, tak počkala po ní... I kdyby se z toho za 3 měsíce asi vzpamatovat dokázal, stejně mu to nechtěla udělat. Maturant má plnou hlavu maturity už od září...

  1. na komentář reaguje Klára Milošová — #8
  superkarma: 0 07.01.2011, 12:09:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme