.

Týden na hausbótu prožije čtenářka arakad

Cestování

Týden na hausbótu prožije čtenářka arakad

Děkujeme nejen za příspěvek, ale zároveň za zajímavý tip na dovolenou. Věděli jste, že se dá pronajmout hausbót?

Ahoj redakce, na dovolenou se chystáme teď v sobotu a pro letošek jsme volili opravdu netradičně - alespoň pro nás. Zamluvili jsme si dovolenou v Čechách, na Orlíku a pro nás nově na hausbótu :) Doufám, že vyjde počasí a nebudou tornáda :)

loď

Přítel rybaří, takže tuto dovolenou pojmeme tzv. po rybářsku.  Já se, doufám, budu slunit na terase hausbótu a přítel hned vedle chytat ryby. Další dovolená nás čeká v srpnu - opět Čechy - tentokrát dovolená s koly a karavanem. V zahraničí je hezky, ale i v Čechách je spousta pěkných míst k poznávání.

Připojuji fotku  - na týden našeho - hausbótu.  Pokud máte někdo zkušenosti s dovolenou na hausbótu, ráda si to přečtu :)

Přeji pěkný den, arakad.

No to je super, přeji vám, ať máte krásné počasí. V dešti by to asi nebylo nic moc. A prozradíte nám, kolik takový pronájem lodě stojí?

Co vy na to, milé ženy. Máte s hausbótem některá z vás zkušenosti? Už jste trávila dovolenou na lodi? Lákalo by vás to?

   
12.07.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [6] javadu76 [*]

  Loni na podzim jsme si s partou pronajali 3 hausboty v Holandsku  a musím se přiznat, že jsem se zpočátku měla obavy, jak to zvládnou děti. Ty ale hned propadly rybaření (na pytlačku za pár eur a můžete chytat i uprostřed města :) a když jede víc lodí, není nic lepšího, než se vzájemně navštěvovat :) Nejmladší měla 5 let a moc se jí to líbilo, nikdo nespadnul do vody, prostě pohoda. Nejvíc se mi na tom líbila možnost měnit ze dne na den dovolenou v přírodě za dovolenou uprostřed města, v Holandsku se dá dostat na lodi opravdu všude. Není vyjímka, že stará paní jede do sámošky na motorovém člunu. A lidi jsou tam neuvěřitelě milí. Letos vynecháme, ale ob jeden rok už jsme se domluvili, že si to zopákneme. Sml16

  superkarma: 0 25.02.2012, 09:16:44
 2. [5] javadu76 [*]

  Loni na podzim jsme si s partou pronajali 3 hausboty v Holandsku  a musím se přiznat, že jsem se zpočátku měla obavy, jak to zvládnou děti. Ty ale hned propadly rybaření (na pytlačku za pár eur a můžete chytat i uprostřed města :) a když jede víc lodí, není nic lepšího, než se vzájemně navštěvovat :) Nejmladší měla 5 let a moc se jí to líbilo, nikdo nespadnul do vody, prostě pohoda. Nejvíc se mi na tom líbila možnost měnit ze dne na den dovolenou v přírodě za dovolenou uprostřed města, v Holandsku se dá dostat na lodi opravdu všude. Není vyjímka, že stará paní jede do sámošky na motorovém člunu. A lidi jsou tam neuvěřitelě milí. Letos vynecháme, ale ob jeden rok už jsme se domluvili, že si to zopákneme. Sml16

  superkarma: 0 25.02.2012, 09:14:07
 3. [4] arakad [*]

  pronájem hausbótu na týden je od 8000, -Kč - dražší než chatka v kempu, ale zase je to jiný zážitek Sml16

  superkarma: 0 12.07.2011, 12:53:01
 4. avatar
  [3] denkas [*]

  Tak to by se mi taky líbilo!!!

  superkarma: 0 12.07.2011, 12:27:33
 5. avatar
  [2] selinka [*]

  A určitě budeš mít spoustu fotek i z hausbótu Sml22

  superkarma: 0 12.07.2011, 11:50:29
 6. avatar
  [1] *modrá [*]

  To bude bezva, hlavně ať vám přeje počásko !

  superkarma: 0 12.07.2011, 11:30:02

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme