Nové turnaje v samolodích jsou tady! Po nějaké době jsme pro vás opět připravili oblíbenou zábavu v samolodích. Protože kdo si hraje, nezlobí! Hrajete si ráda? Pak zůstaňte tento týden se Ženou-in a vyhrajte úžasnou vůni LANVIN Birdie!

Pravidla jsou jednoduchá. Od pondělí do středy bude otevřen nový turnaj v samolodích. Budete se tedy moct zúčastnit celkem tří turnajů:

  • Samolodě pondělí
  • Samolodě úterý
  • Samolodě středa

Do turnaje se můžete zapojit jakýkoli den. Pokud nestíháte, můžete soutěžit jen v dny, které Vám budou vyhovovat!

Výherkyně každého turnaje získá vůni LANVIN Birdie 100 ml v hodnotě 1899 Kč

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, v každém. Je to jen na vás. První turnaj začíná v pondělí, druhý v úterý a poslední ve středu. Všechny končí ve středu 23.59.

Nevíte, jak hrát? Návod najdete ZDE: Jak hrát samolodě

Držíme Vám palce!

Lanvin Jeanne Couture Birdie

lanvin

Nová limitovaná edice vůně Jeanne Couture Birdie je inspirována unikátním stylem aktuální dámské kolekce LANVIN určeném vzdušností použitých materiálů. V nové kapitole elegance popisuje ředitel módního domu LANVIN a jeho hlavní návrhář Alber Elbaz svou představu o jejích adresátkách: „Dal jsem ženám křídla, aby mohly létat a být svobodné, protože svoboda je podle mne tím největším luxusem.“

  • Flakon opakuje tvar původní vůně Jeanne Couture, ale přidává mu na kouzlu pomocí fuchsiového odstínu nejintenzivnějšího ve spodní části a postupně přecházejícího do transparentní průzračnosti. Hrdlo flakónu ovíjí elegantní purpurová grogrénová stuha.
Reklama