Příští přelomový týden je pro vás opět přichystáno 5 denních témat a spousta zajímavého čtení. Nechte se pozvat!

Na chvilku odhrnu záclonu nad naší redakcí. Saša Stušková je stále na dovolené a někde se pěkně smaží u vody. My se i za ni smažíme pod střechou v neklimatizovaných kancelářích.

Pro všechny členky redakce s krátkou pamětí: pamatujete, jak jste se těšily, až bude teplo? Tak a teď to máte! :) Já vám pořád říkám, že zima je lepší!!!

A příští týden vyrážím na rodinnou dovolenou na Krétu. Buď bůh milostiv a sežeň nějakou sněhovou přeháňku do středomoří, ať bídně nezhynu. V redakci tedy budou mít myši pré…  prý se všechny těší. I Kuba, který dnes na poradě opět šeptal. Že by nějaké problémy se sebevědomím? Kdo ví?

Klára Milošová již propadá panice ze svatby.

Dana Svobodová vypadá stále po dovolené odpočatě.

Ale dost povídání.

Příští týden se máte na co těšit.


V pondělí 29. 8. 2011 edituje Alexandra Stušková téma Kde všude čtete a co právě čtete… tak, milé intelektuálky, s vervou do toho

V úterý 30. 8. 2011 Dana Svobodová zalehne za matraci a bude se ptát, zda jste se někdy styděla za své nebo cizí oblečení.

Ve středu 31. 8. 2011 Jakub Kočí udělá velkou soutěž a zeptá se vás na přísloví, která se vám naplnila. Já ho varoval – Kdo jinému jámu kopá….

A čtvrtek 1. 9. 2011 je první školní den. Dana Svobodová s vámi prožije jak vaše vzpomínání na první školní dny, tak i aktuální fotky z nástupu do školy a těší se, až se pochlubíte čerstvými prvňáčky…

A v pátek 2. 9. 2011 můžete spolu se Sašou Stuškovou vzpomínat, nadávat na nebo obhajovat všechny, co kdy přebraly chlapa své kamarádce, kolegyni, známé i neznámé. Že takových potvor po světě běhá, co říkáte, vy zadané? A že si je mají lépe hlídat – neříkáte, vy nezadané?

A  tento týden mimo jiné přineseme rozhovor s Hanou Zagorovou, která slaví životní jubileum.

Těšíte se, teto Kateřino?

Budu na vás myslet. Tak páček shledáček.

Reklama