Máte rádi spolehlivé a praktické spotřebiče, které vám v kuchyni pohou s přípravou pokrmů? Pak máme pro vás skvělý tip od oblíbené značky Eta! Zapojte se do diskuse a získejte dárek!

ETA

Tyčový mixér ETA Cabero překvapí svým jemným designem a ergonomickým tvarem pro snadné uchopení. Cabero má tichý chod, který společně s pomalým rozběh umocní zážitek z přípravy potravin. Cabero   spolehlivě naseká a ušlehá. K tomu mu slouží sekací procesor s 3 struhadly a výběr z řady sekacích nástavců. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Údržba Cabera je velmi snadná s možností mytí všech dílů v myčce. Nerezový tvar těla zajistí komfortní a dlouhodobé používání mixéru. U Cabera si můžete prodloužit záruku až na období 5 let.

Více na www.eta.cz/prodluzkazaruky  nebo na www.eta.cz.

Společnost ETA a.s. vrací svou podzimní kampaň po čtyřech letech do hlavního vysílacího času televize. Cílí svou kampaň Prodlužka záruky ETA na nosné televizní médium. ETA potvrzuje pozici nejznámější značky v České republice na základě zářijového průzkumu agentury Nielsen.

 Od 15. října do 13. ledna odvysílá TV Prima, ve svém prime timu, 500 sponzorských vzkazů. Sponzorské vzkazy z domácího prostředí uvedou novinky a nosné produkty společnosti ETA – pekárna Duplica Vital, kuchyňský robot Gratus, tyčový mixér Cabero, vysavač Canto a žehlička Viento.

Máte rádi spotřebiče od značky ETA?

ETAV září letošního roku proběhl průzkum znalosti značky ETA v Čechách. Průzkum provedla agentura Nielsen a ETA nadále potvrzuje svou stabilní pozici nejznámější značky v Čechách.

Výsledky průzkumu:

  • značku ETA si spontánně vybaví 84 % Čechů, přímo  na 1. místě  zmíní značku  62 % Čechů.
  • ETA je  nejznámější značkou SDA,  s nápovědou značku zná 98 % všech Čechů.
  • větší povědomí o portfoliuznaček elektrospotřebičů mají ženy než muži.
  • 77 % z nich vlastní alespoň 1 výrobek  ETA.
  • osobní zkušenost deklaruje 95% lidí z těch, kteří značku znají.
  • Pro značku je u nás typický výrobek ETA - vysavač, následován žehličkou, kuchyňským robotem, šlehačem či mixérem.

Jak jste na tom vy? Co si o značce Eta myslíte, jaký máte spotřebič od Ety, na jaký rádi vzpomínáte? Napište nám o tom a vyhrajte jeden Tyčový mixér ETA Cabero!

Reklama