Krásný slunečný přeji.

Dnešní téma je zajímavé, proč? Odpověď je jednoduchá. Ono také záleží na věku dvou lidí.

V mládí jsem byla zdrženlivá, díky výchově a tabu o sexu, které vládlo nejen v rodině, ale celkově. Nebývaly plné trafiky pornočasopisů, jako je tomu dnes.

Co tím chci vlastně napsat?

Pochopím lidi, kteří jsou delší dobu bez vztahu a sexu, když mezi nimi přeskočí jiskra, jdou rovnou do postele. Ovšem nepochopím dnešní mladé lidi, dokonce děti školou povinné, u kterých vládne promiskuita a ještě se veřejně o všem baví, třeba ve frontě u pokladny, což jsem, aniž bych chtěla, vyslechla, jak se dvě dívenky bavily.

Cituji: ,,Včera jsem dala Pepčovi, no nic moc, ale vole dneska jsem si za... s Jirkou, ty vole, ten ho měl..." atd.

No to je něco strašného. Můžu upřímně říci, že jsem ráda, že jsme žili v tomto směru jinak, normálně, ale teď to, co Vám chci napsat o sobě, popravdě.

Byla jsem sama již pátým rokem, oslavila jsem svoje 50. narozeniny a jak jsem již včera psala, potkala jsem svoji lásku z mládí, která se již tenkrát neobešla bez sexu. První schůzka proběhla tak, jak má, bez sexu, ale na druhou schůzku jsem se nesmírně těšila a nebudu lhát - i na sex. To samé mi později řekl dnes již můj muž.

No řekněte, dá se to odsoudit? Já myslím, že ne... v našem věku?

Zdraví Věrulinka


Děkujeme za příspěvek :).

Co myslíte Vy, ženy-in? Je při rozhodování o tom, zdali jít s chlapem do postele, důležitý věk? Je věk, kdy je ještě dobré počkat, a věk, kdy na to můžete skočit rovnou? A jak jste to měly Vy? Napište nám na redakce@zena-in.cz!

Reklama