Jaké časy a proč v pravěku, to už si budete muset přečíst samy. Čtenářka PBD zavzpomínala, jak trávila časy na festivalech.

Musíte mít hezké zážitky, milá PBD. Moc Vám děkuju, že jste se s námi o ně podělila, a přeju Vám krásný den.


Dobrý den :)

Co já a festivaly?

No dříve jsem na ně jezdila hodně moc... byly to takové non stop pařbičky s živou muzikou :)

A dnes? Skoro ne.. je to asi tím, že už jsem stará :D No dobře, stará na ně nejsem, spíš jsem asi moc pohodlná a mám ráda v noci svou postýlku a hlavně ponocování (natož non-stop tahy) - to už mi fakt nejde.To by mě asi přímo zabilo...

Joo, kde jsou ty časy, kdy jste jezdívaly po festivalech, nespaly a kalily.. kde jsou ty časy, kdy jsme šli na pár piv a domu se vraceli druhý den na oběd a někdy ani to ne...

Já Vám řeknu kde jsou? Jsou v pravěku - jsem za ty časy ráda, byla to fajn jízda ale taky jsem ráda, že už je to pryč. Přece jenom i takové období by mělo v pravý čas končit :)

A nějaká příhoda z festivalu? No vlastně ani ne.. Protože většinou si to, co mohlo být případně ostudné, nikdo nepamatoval. I „výkladní skříně“ dovedou být milostivé :)

Díky alkoholu jsme dovedli cestovat v čase :) To si takhle někde užíváme akci a z ničeho nic se člověk probudí doma :) No kdyby jenom doma.. :):)

Ale jeden festival si užívám posledních pět let pravidelně - a to IGNIS BRUNENSIS - vřele ho doporučuju. A pamatuju si je komplet :) :)

S pozdravem

PBD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Festivaly

  • Byla jste letos na nějakém hudebním festivalu?
  • Nebo se na něj teprve chystáte?
  • Jaké máte nejradši?
  • Která muzika se vám líbí?
  • Máte nějakou hezkou historku z festivalou, o kterou byste se s námi ráda podělila?

Prosím, další příspěveky už neposílejte. Kolem čtvrté hodiny se dozíte, kdo získal dárek - kosmetiku Dove: Anti-perspirant Hair Minimiser, kondicionér na poškozené vlasy a kúru na vlasy.

dov

Reklama