Bulvár

Tvrdí, že není pedofil. Mám mu věřit?

Ako som prežil

Erika a její partner Martin žijí v domku na okraji malého města. Martinova první žena i syn zemřeli při autonehodě, Erika má z prvního nepovedeného manželství dceru Lenku. Po dlouhé době oba našli ideálního partnera, se kterým si dokážou představit prožít zbytek života. Lenka ale Martina nemá moc ráda, možná i proto, že je učitelem tělocviku na jejich základce. Hned za barákem mají les.

Martin chodí pravidelně do lesa běhat a jednou z lesa přinese bundu své žačky. Chvíli na to vtrhnou do jejich domu sousedi, kteří začnou Martina lynčovat za znásilnění - incidentu zabrání až policie, která odvede Martina v poutech. Protože ale není dostatek důkazů - Martin tvrdí, že bundu v lese našel při běhání - musí ho zase pustit.

Ako som prežil

Znásilněná dívenka, Lenčina spolužačka Klárka, je v bezvědomí převezena do nemocnice a stále se ji nedaří probudit, aby mohla svědčit.

V městečku zatím Erika a Martin prožívají hotové peklo. Martina vyhodí ze školy a místní noviny o něm napíší článek jako o nebezpečném pedofilovi. Několikrát ho zmlátí sousedi, otec znásilněné holčičky mu vyhrožuje smrtí, jestli to Klárka nepřežije. Na Eriku, které Martin tvrdí, že je to všechno nesmysl, si každý ukazuje.

Ako som prežil

Situace se stává neúnosnou, když Erika najde doma pořezanou Lenku válet se ve vlastní krvi. „Chodí za mnou do pokojíčku. Už od začátku... už to nevydržím,“ brečí Lenka.

Jak na to zareaguje Erika? Opustí Martina, nebo mu bude dál věřit? Jestli je Martin skutečně pedofil, anebo na něj obvinění padlo omylem, to se dozvíte ve čtvrtek 30. července 2009 ve 20.30 hodin na TV Barrandov v pořadu Ako som prežil - Obviněnie!

Séria dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál TV Joj (2009). V príbehu Obviněnie hrajú: P. Kočiš, D. Košická, Ľ. Očková-Konrádová, Š. Kožka, J. Slezák, V. Frtusová, E. Lásková, J. Greššo, M. Rajzíková, J. Mendel, V. Illíková, M. Hradeková a ďalší. Réžia: R. Šveda

Fotografie: Archiv TV Barrandov

 

Vyhrajte set-top box!

TV BarrandovMy jsme pro vás připravili s TV Barrandov letní soutěž s pořadem Ako som prežil - sledujte tento poutavý pořad každý čtvrtek od 20.30 na TV Barrandov a přijďte potom odpovědět na naši soutěžní otázku, na níž se odpověď dozvíte právě v odvysílaném dílu. Přesný čas vysílání se může v průběhu soutěže měnit.

Pokud budete mít na konci soutěže všechny odpovědi správné, máte šanci vyhrát jeden ze tří set-top boxů, nebo některý z dalších dárkových balíčků od TV Barrandov!

 

Minulé díly

Jdi na potrat a nech mě!
Martin je v pohodě, modřiny mám z práce. Vážně...
Smrt, nebo dítě? Těžká volba...
Před rokem jsem přišla o syna

 

Dnes jen jedna otázka: Co byste v Eričině situaci dělala vy?

   
27.07.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [9] Bundicka [*]

  Rikina — #8 Barrandov se neplatí Sml24 Chytneš ho zdarma.

  superkarma: 0 27.08.2009, 19:04:50
 2. [8] Rikina [*]

  Ale dámy, vždyť je to komerční článek. Sml57 Účelem není sdělit, jak dopadl jakýkoli příběh, účelem je, abyste šupaly objednat a zaplatit TV Barrandov, kdo ji ještě nemá, protože z článku jste právě zjistili, o jaké perly tím přicházíte, že. Sml24

  1. na komentář reaguje Bundicka — #9
  superkarma: 0 31.07.2009, 08:08:28
 3. [7] 1011 [*]

  Ani já vyřešení neuvidím a zajímalo by mě ,škodaSml68

  superkarma: 0 30.07.2009, 20:27:40
 4. avatar
  [6] Zázvorka [*]

  Jsem taky z těch, které nemají toto TV a vždy se zájmem si tu čtu článek a pak asi v půlce zjistím, že to je upoutávka na TV program. Můžete nám říci jak to dopadlo minule???

  superkarma: 0 27.07.2009, 15:10:58
 5. [5] ata2 [*]

  Ráda bych se podívala jak to dopadlo, ale bohužel tento program nechytneme.Sml15

  superkarma: 0 27.07.2009, 12:33:17
 6. avatar
  [4] lenagirl [*]

  zajímavé ale bohužel nemůžu se podívat jak to dopadne,jdu na noční Sml68

  superkarma: 0 27.07.2009, 12:12:37
 7. avatar
  [3] lenagirl [*]

  zajímavé ale bohužel nemůžu se podívat jak to dopadne,jdu na noční Sml67

  superkarma: 0 27.07.2009, 12:12:37
 8. [2] kasz [*]

  Drobný problém je v tom, že upoutávka nerozlišuje mezi tím, kdo sexuálně zneužil dítě (nemusí být a většinou to ani nebývá pedofil), a mezi tím, kdo je na děti sexuálně orientován (pedofil). Když je někdo na někoho sexuálně orientován, ještě neznamená, že s ním bude souložit nebo mu jinak ubližovat.

  superkarma: 0 27.07.2009, 10:59:56
 9. avatar
  [1] carmi [*]

  Bohužel nemám TV Barrandov, takže zase se nedozvím, jak to dopadlo. Můžete mi některá napsat rozuzlení minulého příběhu? Šla na ten potrat nebo ne? Ty příběhy mi zatím vždycky zaujaly. A co bych udělala v Eričině situaci? Prostě  bych asi zašla za dětským psychologem a zkusila s ním zjistit, zda si dcera nevymýšlí. Ani bych se nedivila - Martina nikdy neměla ráda a Klárka byla její kamarádka.

  superkarma: 0 27.07.2009, 10:39:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme