Samsung představuje nová mobilní zařízení Note s celou řadou výhod a vylepšení. Rozdělte si například telefon do dvou oken a přetahujte pomocí speciálního pera slova či snímky z jednoho okna do druhého. Získat můžete také elektronické předplatné Blesku a Reflexu na rok zdarma.

Samsung GALAXY NoteOznačení Note nesou mobilní zařízení na pomezí telefonu a tabletu. Samsung rozšiřuje svou řadu mobilních zařízení GALAXY Note o dva nové přírůstky: Note 3 a Note 10.1 (edice 2014), jejichž spojovacím prvkem je praktický stylus S-pen. Toto pero neslouží pouze k přesnějšímu ovládání. Nabízí mnoho užitečných funkcí včetně psaní, kreslení, tvorbu výstřižků či vyhledávání na internetu, díky kterým vytvoříte svět přesně podle sebe.

 

Fantazii meze nekladou

Obě zařízení se vyznačují špičkovým displejem. V případě Samsung GALAXY Note 3 jde o Super AMOLED s Full HD rozlišením a velikostí 5,7 palce. Samsung GALAXY Note 10.1 (edice 2014) je vybavený displejem Super Clear LCD s úhlopříčkou 10,1 palce. V obou případech jde tedy o skutečně velkorysou plochu pro vaši kreativitu. Při podržení pera S-Pen nad displejem a stisknutím jeho tlačítka získáte rychlý přístup k pěti užitečným funkcím:

Samsung GALAXY Note

  • Akční poznámka (pro psaní rychlých poznámek).
  • Album výstřižků (rozčleňte informace a vytvořte si vlastní album výstřižků).
  • S Finder (rychle vyhledávejte v Notu i na internetu).
  • Okno pera (provádějte jednoduché úkoly kreslením).
  • Psaní na obrazovku (k nasnímaným obrázkům můžete psát popisky).

Samsung GALAXY Note

Navíc můžete díky funkci Více oken obrazovku rozdělit do dvou oken – v jednom si číst zprávy, zatímco ve druhém vyhledávat nebo se dívat na YouTube. Dokonce můžete najednou chatovat se dvěma různými lidmi v aplikaci ChatON, nebo přetahovat slova a snímky z jednoho okna do druhého.

Samsung GALAXY Note 3 v pestrobarevných pouzdrech

Samsung GALAXY Note

Netradiční design Samsung GALAXY Note 3 kombinuje funkčnost s elegancí. Je tenký jen 8,3 mm a váží 168 gramů. Zadní kryt je vyrobený z materiálu, který působí jako kůže, včetně prošití okrajů. Je proto příjemný na dotyk a současně bezpečně drží v ruce. Na výběr je z černé nebo bílé varianty.
V nabídce je také široká nabídka příslušenství od pestrobarevných flipových pouzder přes sadu pro bezdrátové nabíjení až po gamepad. Samsung GALAXY Note 3 je kompatibilní s chytrými hodinkami Samsung GALAXY Gear, které převratným způsobem obohacují a osvobozují mobilní komunikaci.Samsung GALAXY Note

Doporučená maloobchodní cena Samsung GALAXY Note 3 je 18 990 Kč.

Reklama