Každá žena má právo na perfektně padnoucí džíny. S novinkou Levi’s® Revel můžete mít nohy a zadeček, jaké jste vždy chtěla.

Levi’s®

Na podzim roku 1934 na sebe vzala značka Levi’s® riziko a navždy změnila dámskou módu – představila první džíny pro ženy, Lady Levi’s®. Další revoluce se odehrála v roce 2010, kdy byly představeny džíny Levi’s® Curve ID, které nastavily nové standardy a nabídly skvěle padnoucí střihy pro různé typy postavy. Nyní značka opět přichází s revoluční novinkou – linií džínů Levi’s® Revel s unikátní technologií Liquid Shaping, které tvarují, zpevňují a prodlužují postavu. Dokonalé střihy, patentovaná technologie tvarování těla, nejkvalitnější denim a inovativní designové detaily pomohou ženám cítit se a vypadat ještě lépe.

Džíny Levi’s® Revel využívají průkopnický systém střihů Levi’s® Curve ID (Slight, Demi a Bold Curve). Použit je speciálně vyvinutý denim s four-way strečem, který dokonale kopíruje křivky a navíc prodlužuje paměť materiálu, takže džíny déle drží tvar. A Liquid Shaping zpevňuje denim právě v problematických partiích. Džíny jsou tak nejen vypasované, ale také zpevňují a tvarují tělo. Ostatní značky nabízejí džíny s tvarovacími panely či vložkami, což může být nepříjemné. Kouzlo džínů Levi’s® Revel je ve tvarování kapalinou, která podtrhne křivky, ale zároveň ji vůbec necítíte, takže jsou nesmírně pohodlné.

FOTOGALERIE ZDE:

Povrchová úprava, prodloužené štepování, umístění kapes, to vše je strategicky navrženo tak, aby džíny co nejvíce lichotily postavě. Od srpna budou k dostání ve vybraných Levi’s® Storech v mnoha barvách a povrchových úpravách, s rovnými nebo skinny nohavicemi a nižším či středním pasem, v ceně od 2490 korun.

Při testování bylo inspirující pozorovat ženy, jak spokojeně kráčejí od zkušební kabinky k zrcadlu. Kdo by se takhle nechtěl cítit každý den? A to jenom tím, že vklouzne do pohodlných levisek. Tak je přijďte vyzkoušet. :-)

Reklama