Má syrovou, přírodní konzistenci bez přídavků parfémů. Vlasy nelepí, nezatěžuje je a pomáhá vytvořit senzačně neučesaný účes!

Aktuální trend OSiS je ovlivněn grungeovým stylem rockových idolů 21. století. Všechno se točí okolo praktických účesů vhodných pro obě pohlaví. Generační styl si žádá nedbalý výstřední styling a dojem neupravenosti. Proto přichází OSiS Rough.Up – tvarovací hlína pro silnou fixaci a přirozený lesk, která obsahuje skutečný vulkanický písek. Má syrovou, přírodní konzistenci bez přídavků parfémů. Vlasy nelepí, nezatěžuje je a pomáhá vytvořit senzačně neučesaný účes! Díky tomu je základním přípravkem pro vytvoření nových drzých stylů  moderní vlny.
OSiS Rough.Up splňuje nároky na silnou fixaci s možností přetváření účesu a dodává vlasům divokou strukturu. Je určen především pro krátké vlasy a dokonale přirozený a nedbalý styling. Díky lehké receptuře vlasy nelepí, nezatěžuje je a pomáhá vytvářet senzačně neučesaný účes! 

OSiS Rough.Up (75 ml) je k dispozici výhradně v  kadeřnických salonech Schwarzkopf Professional. Cena pro konečné zákazníky 275 Kč vč. DPH!

K DOSTÁNÍ EXLUZIVNĚ V KADEŘNICKÝCH SALONECH!!!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama